dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

jak poznac ze facet klamie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-18, 13:40 
piszcie co myslicie na ten temat


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-18, 18:41 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Hymmm... a jak poznać że kobieta kłamie... wkurzają mnie takie tematy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-18, 18:57 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Nic nie napisalas od siebie i myslisz ze My bedziemy pisac? Jestem facetem i nie wiem kiedy klamia, rozni sa ludzie.

Szostoll kobieta klamie kiedy ma okazje dlatego benita pyta sie nas kiedy i dlaczego tak rzadko klamiemy. :lol:

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-19, 02:35 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Niektorzy nie potrafia wtedy patrzec w oczy, inni nie wiedza co robic z rekoma jeszcze inni zachowuja sie jakby chcieli uciec. Kazdy moze reagowac indywidualnie. Jednkaze jesli podejrzewasz kogos o klamstwo porozmawiaj z nim szczerze a ogolnie w zyciu duzo obserwuj a u tych ktorych dobrze znasz mozesz rozpoznac klamstwo ale zdarzaja sie pomylki wiec niech to nie bedzie tez wyznacznikiem a przykladem moze byc to, ze ludzie czasem denerwuja sie zupelnie innymi rzeczami albo chocby samym faktem ze ktos ich wypytuje lub osadza

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-19, 17:51 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
matelka, no chyba że tak :mrgreen:

szostolll... przywołuję Cię do porządku ;) piszesz posty nic nie wnoszące do tematu, i do tego bardzo krótkie ;) nie rób mi tego chłopie ;) ///ema


Ostatnio edytowano 2008-05-19, 20:30 przez szostoll, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-20, 16:10 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
Jak poznać jak ktoś kłamie? Jeśli to osoba z którą spędzamy większość swojego czasu pierwsi będziemy mogli poznać, że kłamie. Czasem nawet nie znając osoby można stwierdzić, że kłamie. Proste xd


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-20, 17:37 
ja w swoim zyciu bylam wiele razy oklamana. I tak w pewnym momenci stwierdzilam ze nic o tym nie wiem i dlatego tego nie widze. Np. jak sie kocha nie widzi sie klamstwa tzn. nie chce wie widziec nic co zle. Ale takze ciezko to rozpoznac u kolegow i kolezanek. Wiec postanowilam poczytac na ten temat. Na temat klamstwa. Jest wiele ksiazek i kiedys bylam nawet na spotkaniu z taki facetem ktory pokazywal nam jakie gesty zdradzaja klamstwo i jak czlowiek w takich przypadkach sie wyslawia. Jestem teraz ciekawa co wy myslicie na ten temat? Jak rozpoznajecie klamstwo? Czy objawia sie klamstwo? Moze mieliscie jakies sytuacje ktore mozecie opisac tak dla przykladu?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-21, 12:51 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-14, 09:13
Posty:311
Zawsze można faceta zapytać, niektórzy po namyśle stwierdzą, że kłamią - ja miałem kiedyś taką sytuację (na przyszłość się nie przyznam :P)

_________________
I don't need You anymore...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-21, 16:38 
takze mialam kiedys taki przypadek. Kolega sie przyznal do klamstwa potem znow mi wmawial ze jest tak jak powiedzial na samym poczatku. Ale wiadomo ze najczesciej jest tak ze ludzie nie przyznaja sie do klamstwa.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-07, 15:04 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-06-07, 14:58
Posty:7
po oczkach...:)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO