dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

przeprosila mnie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-21, 11:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-18, 13:57
Posty:23
ostatnio juz nie wytrzymalam i napisalam do niej e-meila i jej napisalam ze nie mam pojecia o co jej chodzi a jezeli cos jej zrobilam to nie swiadomie i przepraszam, no a ona mi odpisala ze to ona mnie przepraza bo miala problemy i ze prosi mnie o wybaczenie. Tylko ze ja teraz nie wiem czy powinnam, bo mnie to calkowicie wykonczylo i nie chce zeby to sie znowu przydazylo, no ale chyba jej wybacze, bo mi zalezy na tej znajomosci.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-21, 13:21 
uważam iż powinnyście we dwie pogadać sobie szczerze i nie kryć emocji /uczuć. Powiedz jej że jest dla Ciebie ważna osobą i że nie rozumiesz jej zachowania. Jeśli to ona przerasza to dobrze o niej świadczy - może jej też zależy na przyjaźni z Tobą ? Może powinnaś się zapytać co takiego stało i czy chce pogadać i czy możesz jej jakoś pomóc?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-21, 20:42 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
*gwiazdka* napisał(a):
miala problemy

Skoro tak się zachowywała to musiała mieć poważne problemy. Jeśli przeprosiła to znaczy, że zrozumiała swój błąd. I napewno zależy jej na przyjaźni z Tobą skoro prosi o wybaczenie ;) Ja myślę, że powinnaś wybaczyc :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-21, 20:56 
*gwiazdka*, napisz jak przebiegła rozmowa i do jakich wniosków doszłyście. Jak szczerze porozmawiacie i wszystko sobie wyjaśnicie (pod warunkiem że to będzie szczera rozmowa i liczcie sie z tym iż mogą popłynąć łzy). I później już więcej nie wracajcie do tego. Nie warto rozdrapywać starych ran - to może tylko zaszkodzić waszej znajomości - tym bardziej iż Wam obu na niej zależy. A za co dostałam punkcik pomógł - co takiego zrobiłam ?? :shock:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-22, 11:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-18, 13:57
Posty:23
Rozmowa byla chyba tak jak kazda, tylko ze wiem ze byla z kazdej strony szczera. powiedziala mi co spowodowalo ze tak sie zachowala i obiecalysmy sobie ze juz bedziemy sobie mowic jak bedzie podobna systuacja. a dostalas punkt, bo mi dalas do myslenia.
dziekuje wszystkim i pozdrawiam!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-22, 16:40 
*gwiazdka* napisał(a):
obiecalysmy sobie ze juz bedziemy sobie mowic jak bedzie podobna systuacja.
to bardzo dobrze , zaufanie i szczerośc to podstawa każdego związku, a tym bardziej przyjaźni.
*gwiazdka* napisał(a):
a dostalas punkt, bo mi dalas do myslenia.
miło i dziękuję choć nie wiem w kiedy to nastąpiło. My też Cię pozdrawiamy i wpadaj tutaj do nas. Gorąco zapraszamy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-18, 10:24 
a może chodzilo o chlopaka?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO