dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

mam problem z przyjaciolka i nie wiem co zrobic
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-18, 15:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-18, 13:57
Posty:23
Jak sie poznalysmy to bylo wszystko dobrze, z czasem uznalysmy sie za przyjaciolki. Gadalysmy i wszystko bylo w pozadku, ale od ostatnieij soboty ona jakas sie dziwna zrobila. Przestala gadac ze mna i pisac. Co jest najgorsze nie poklocilysmy sie nawet wiec nie wiem o co jej chodzi. Naprawde ja polubilam wiec zalezy mi na tej przyjazni. Nawet opis dalam na gg taki zeby ona wiedzialam ze w ten sposo sprawia mi przykrosc, ale ona dalej milczy. Nie wiem co robic, bo jak chcialalam pogadac to ona milczy. Prosze powiedzcie co myslicie o tym, bo ja juz poddaje sie ( chyba)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 15:47 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Idź do niej i pogadaj - innej rady nie ma.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 16:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-18, 13:57
Posty:23
Kiedy ona nie chce mnie widziec ani nie odbiera telefonow nic nie dziala, a w pewnym znaczeniu widzimy sie codziennie i ona ani slowa. Juz nie wiem co robic, chyba ja oleje tak ona mnie olala.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 16:26 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Jak nie chce z Tobą rozmawiać to nic nie zmienisz, bo to jedyny sposób. Jak ze sobą nie porozmawiacie to nic sobie nie wyjaśnicie :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 16:54 
Zastanów się czy swoim zachowaniem czy postepowaniem nie urazilas jej jakos czy cos co mogło by spowodować ta obecna sytuacje. A jak nic nie znajdziesz to badz cierpliwa - moze sie przelamie i bedzie chciala w koncu pogadac, ale z drugiej strony co to za "przyjaciolka" jak o byle co sie obraza itp, lepiej juz zerwac ta znajomosc i znalezc sobie inna albo jakiegos faceta - watpie by tak ciezko przechodzila okres :diabel: - moze ma jakies problemy z ktorymi sama nie moze lub nie umie sobie poradzic ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 19:02 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
rouge napisał(a):
ale z drugiej strony co to za "przyjaciolka" jak o byle co sie obraza itp, lepiej juz zerwac ta znajomosc

dokładnie, jak nie chce gadać to jej strata, ile możesz przepraszać nawet nie wiedząc za co ?

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 19:08 
a niedługo to moze byla by zazdrosna o twojego faceta i moze mogla by probowac zniszczyc wasz zwiazek , po to tylko aby miec go dla siebie i nie liczac sie z twoimi uczuciami itp , lepiej zakonczyc ta znajmosc, a "prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie" a to jest chyba jakas sztuczna lala - nie warta uwagi


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 22:03 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Na razie daj jej ochłonąć ;) skoro nie odbiera telefonów, to i tak wiele nie zdziałasz ;) Później spróbuj z nią normalnie porozmawiać - jeśli odrzuci rękę wyciągniętą do zgoidy, to chyba nie warto zawracać sobie głowy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

dziekuje
PostNapisane: 2008-02-19, 10:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-18, 13:57
Posty:23
bardzo wam wszystkim dziekuje, bo mi pomoglyscie.
pozdrawiam!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-19, 12:00 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-14, 14:13
Posty:6
Tobie zależy na przyjaźni, a ona zachowuje się jak rozpieszczona lalunia.. czy warto?
Przyjaciele tak nie robią, tak robią tylko jakieś głupiutkie małolaty, może daj jej trochę czasu i nie usiłuj czasem przepraszać za coś,
o czym nie masz pojęcia:)

_________________
Jak zarabiać na reklamach Google - sprawdź i zarabiaj w sieci!
Prawo pracy -druki,pisma,wyjaśnienia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO