dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

...nie możesz zasnąć
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-11, 20:46 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
No więc - wasze sposoby na beszenność. Kołysanki, szklanka mleka, liczenie baranów?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 20:53 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ema ciekawy temat, zwłaszcza że dużo osób ma z tym problem. Więc ja albo słucham sobie po cichutku radia albo staram się nie myśleć zupełnie o niczym. Czasem pomaga a czasem nie ;] ale słyszałam że dobrze się jest przed snem rumianku napić - ponoć pomaga ale nie wiem, nie próbowałam.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 21:02 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Wiesz, że i ja kiedyś słyszałam om tym rumianku. Ale nigdy nie wypróbowałam...
Ja w sumie nie mam kłopotów z zasypianiem, przynajmniej nie notorycznie. Czasami tylko się zdaża że czują się zmęczona, i chciałabym iść spać, ale nie da rady. Ja wtedy po prostu leżę i myślę co robiłam poprzedniego dnia, czy wszystko zrobiłam, planuję kolejny dzień itp. Prędzej czy później pomaga ;]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 21:21 
ponoc ciepłe mleko.:)
ja słucham zawsze muzyki i od rytmicznych dzwiekow szybko usypiam. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 21:29 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
Ja nie wiem....Ja zwykle przez jakiś czas nie moge zasnąć więc sobie myśle, a w pewnym momencie kłade się i zamykam oczka no i oczywiście budze sie rano


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 21:32 
ja zawsze budzę się o 3 usypiam i budzę się o 5 ;) pewnie mam jakieś zaburzenia snu :<


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 21:39 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
A to zabardzo dużo nie śpisz....no nie wiem co mam ci poradzić....ja czasem śpie tyle co ty i potem nie moge zasnąć i nic mi nie pomaga


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 21:51 
taki mam tryb snu,powtarzasię to codziennie.:) budzę się w nocy zeby sprawdzić czy może ktoś mi nie napisał smsa/nie puscil sygnału - zeby napic sie wody, popatrzeć przez okno, i usnąć od nowa :) jakoś zawszeskłada się tak,że o 3 i o 5 kończy mi sie sen :) ew jestem bardziej podatna na hałasy z zewnątrzao 3mój ojciec budzi się na papierosa toteż często budzi mnie mimo,że jest bardzocichy :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 22:41 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
jak śpi się po 3-4h dziennie to z zasypianiem zazwyczaj nie ma się problemów. A najgorsze jest myślenie o czymś przed zaśnięciem...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 22:43 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
O ja mam z tym mega problemy. Zawsze dwie godzinki sie męczę zanim zasnę, a potem zasypiam i się na wszystko spóźniam. Metody żadnej nie mam costam policze barany przy 30 się pogubię, nigdy nie piłam żadnego rumianku ani szklanki mleka, chociaz nie wiem jakby to miało pomóc.
ema napisał(a):
. Ja wtedy po prostu leżę i myślę co robiłam poprzedniego dnia, czy wszystko zrobiłam, planuję kolejny dzień itp.

Ema, a jak ja myslę o nastepnym dniu to się jeszcze bardziej nakręcam i nie moge zasnąć 3 godziny
alinQa napisał(a):
ja słucham zawsze muzyki i od rytmicznych dzwiekow szybko usypiam

A jak słucham muzyki to też nie moge zasnąć i dopiero jak sie wytańczę, wyśpiewam i zmęczę to czasem zasnę... Oczywiście na to spiewanie i tańczenie o 1 w nocy to mama dziwnie (nie wiedizec czemu :roll: ) reaguje.

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO