dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-15, 03:51 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-13, 05:48
Posty:90
Przynajmniej teraz wiesz,że facetom głównie jedno w głowie...:)Nie wszystkim oczywiście:)
Jednak,jeśli facet stawia już na pierwszej randce na piedestale łóżko-to nic dobrego to nie wróży na późniejsze relacje...
Masz juz takie doświadczenie,jesteś o nie mądrzejsza:)
Przynajmniej nie zrobisz po raz drugi takiego błędu-poza tym będziesz wiedziała,jak odróżnić mężczyznę od "mężczyzny"

ps.zapewne większość z nas kobiet ma takie doświadczenia-bądź podobne-za sobą :)Ale patrzmy na tą drugą,dobrą ich stronę:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-30, 12:58 
ja bylam w podobnej sytuacji ale sie tym nie przejmuje wogole... kolesie to ostania rzecz na swicie jaka mozna sie przejmowac.. przynajmniej dla mnie... sram na to wszystko z gory na dol i jestem szczerzez z tego zadowolona.. tyle ze koles mieszka nie daleko mnie i moze mi narobicniezlego bydla... i juz slyszalamrozne ploteczki... ale wali mi to co mysla l mnie inni ... moze jestem z a bardzo zbuntowana ale jest mi z tym dobrze... najbardziej w zyciu liczy sie dla mnie to co ja o sobie mysle a nie inni... polecam to wszystkim bo naprawde dziala:)) :-D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-19, 22:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-04-19, 21:34
Posty:11
Po co się zabijać? Przecież to jest bez sensu. To nie rozwiąże Twoich problemów. Pomysl co będzie czuła Twoja rodzina jakbyś to zrobiła. Kiedyś przejdziesz koło tego gościa obojętnie tak jakbyś nic do niego nie czuła...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-21, 12:21 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-28, 22:24
Posty:85
Dziewczyny dobrze Ci radzą! Zapomnij o tym dupku,wykasuj z pamięci tą znajomośc i ciesz się życiem! I pamiętaj jestes mądrzejsza o jedno doświadczenie,więc głowa do góry a wszystko się ułozy!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO