dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

zalamana..upokorzona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-22, 16:26 
Jestem załamana..mysle o samobojstwie chociaz wiem ze przez faceta nie warto...ale stracilam nadzieje ze kiedykolwiek bede szczesliwa...zostalam tak upokorzona ze nie potrafie sobie z tym poradzic jest mi wstyd komus o tym powiedziec nawet mojje najlepszej przyjaciolce dlatego powiedzce co o tym sadzicie...a wiec w wakacje poznalam w pracy nad morzem wspanialego chlopaka mily ,inteligentny ,ambitny i przystojny poprostu ideal!i sie zauroczylam jka taka glupia..przez pare miesiecy nie mielismy kontaktu raz na jakis czas pisalismy smsa..ciegle o nim myslalam nie bylo dnia zebym nie zasnela nie myslac o nim..on wyjechal ze granice do szkoly...po 5 miesiacach jakos napisal i mowil ze niedlugo wraca i czy bysmy sie nie mogli spotkac..tyle ze on byl z warszawy a ja z gdyni..ozywiscie to nie bylo przeszkoda dla mnie ... pojechalam jka taka glupia...blismy na imprezie i nic nie pilam ..on troche tak ale zachowywal sie normalnie tulil mnie troche,calowal w czólko ale wygldal jkaby mu zalezalo wrocilismy do domu i on zaczal mnie calowac rozwbierac i zrobilam to znim.!:/..nie wiem dlaczego bo wiedzialam ze robie zle mowilam nawet mu ze to za szybko ze sie nie znamy ze nie chce niczego zalowac a on ##dlaczego mialabys tego zalowac?"!!!bylam taka naiwna ze nie moge tego teraz przezyc...na drugi dzien zachowywalismy sie jkaby nic sie nie stalo..potem znowu sie dobieral do mnie powiedzialam ze nie chce a on dalej ale nie potrafilam mu powiedziec definytywnie!! spytalam sie jego w prost na drugi dzien czy tlkyo dlatego mnie zaprosil a on ze nie<obludnik>wieczorem wracalam do domu pociagiem i teraz wogole nie mam z nim kontaktu nie odpisuje nawet telefonu nie odbiera:/ mma ochote go zabic albo sebie zabije za moja glupote...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-22, 18:30 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
klarysa, daj spokój.
Chłopak jest niedojrzały emocjonalnie i nieodpowiedzialny - dlaczego miałabyś się zabijać z powodu kogoś takiego? Dziewczyno, szkoda życia i tych wszystkich normalnych chlopaków których jeszcze poznasz ;)

po pierwsze, chłopak mieszka daleko, więc możesz go definitywnie wyrzucić ze swojego życia a przy okazji nie musisz bać się o plotki.

po 2gie, zdobyłaś jakieś doświadczenie, człowiek najlepiej uczy się na swoich błędach, następnym razem będziesz mniej naiwna w kontaktach 'międzypłciowych' ;)

poza tym, wiele dziewczyn miało takie doświadczenia jak Ty, nie uważam żeby to było jakieś wstydliwe czy godne potępienia.. już prędzej zachowanie tego chłopaka.

no, to głowa do góry!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-22, 20:49 
klarysa21 nie warto się przejmować takim chłopakiem , jemu tylko w głowie SEKS i nic więcej , taki to w żaden związek się nie zaangażuje tak łątwo a tylko dziecko może tobie zrobić. lepiej wykasuj jego numer z telefonu , maila i co tam jeszcze, podrzyj zdjęcia (popal) jeśli to ci ulży. Jak facet odzywa się po paru miesiącach to tylko o seks mu może chodzić jeśli nie znaliście się bliżej wcześniej (jako przyjaciele , znajomi itp). Napewno znajdziesz lepszego faceta od tego GNOJA tylko musisz dobrze szukać i pozwolić się odnaleźć. kto szuka ten znajduje ....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-22, 20:55 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Zgadzam się w pełni z Dream ;)]
Wyszło bardzo nieciekawie, chłopak zachował się jak ostatni dupek, ale niestety tacy też po świecie chodzą... Szczęście w nieszczęściu, że nie zostały Ci po tym zdarzeniu inne 'pamiątki' oprócz złych wspomnień i rozczarowania. Gość nie jest warty nawet tego żebyś się przejmowała całym zajściem a co dopiero Twojego życia ;)
Jeśli chcesz mu dokopać, to pokaż mu, że masz go w nosie, że nie potrzebujesz jego łaski i cieszysz się życiem jakby nic się nie stało ;) to będzie rozwiązanie najlepsze dla Ciebie i najgorsze dla niego ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-22, 21:01 
Klaryso teraz wszystko zależy TYLKO I WYŁĄCZNIE od ciebie jak wszystko się ułoży :!: Zrób tak jak radzą dziewczyny. Czas leczy rany a na pewno zapomnisz o tamtym chłopaku w objęciach innego.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 20:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-23, 19:49
Posty:4
Macie absolutną rację , nie warto przez Dupka odbierać sobie życia. Pierś do przodu i żyj dalej, jest tyle ciekawych doświadczeń przed Tobą, że nie warto oglądać się do tyłu. Znajdziesz tego jedynego, któremu będzie zależeć tylko na Tobie a zobaczysz, że tamten nie był wart nawet Twojej uwagi. Ponadt to na Twoim miejscu nigdy bym już się do niego nie odezwała, a jeśli nawet on zadzwoni grzecznie rozłączyłabym rozmowę, niech glowkuje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-24, 19:12 
No to dzieła Klaryso :!: Zacznij już dziś a efekty szybko się pojawią.... Życię lubi nas zaskakiwać.... Daj znać jak sobie radzisz


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-25, 11:55 
dziekuje wiem za wasze slowa otuchy!!!naprawde jest mi lzej po tym co napisaliscie...ciesze sie ze mnie rozumiecie...spodziewalam sie innej reakacji typu ze zachowalam sie jka pierwsza lepsza i nieodpowiedzialna guwniara:/bynajmiej ja mma teraz takie zdanie o sobie:/ Tak wiec dziekuje wam z calego serca za rady mma nadzieje ze szybko zapomne.. albo spotkam kogos kto mi w tym pomoze...:]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-25, 12:00 
klarysa21 napisał(a):
bynajmiej ja mma teraz takie zdanie o sobie:
Dziewczyno przestań tak mówić i tak myśleć :!: Chodź dołącz do Nas na forum.
klarysa21 napisał(a):
dziekuje wiem za wasze slowa otuchy!!!naprawde jest mi lzej po tym co napisaliscie
i to jest najważniejsze.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-25, 16:16 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
klarysa21 napisał(a):
Tak wiec dziekuje wam z calego serca za rady mma nadzieje ze szybko zapomne.. albo spotkam kogos kto mi w tym pomoze...:]


No! Uszy do góry ;)

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO