dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-27, 21:24 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Wojsko to spora przeszkoda:
1.Kończysz szkołę i chcesz zarabiać (każdy chce), ale pracodawca nie chce Cię zatrudnić, bo po cholerę mu chłopak co zniknie na 9 miesięcy? Podczas służby wojskowej nie można chłopaka zwolnić. Nie wypłaca się mu tylko pensji, ale bodaj ZUS trzeba płacić za osobę, której nie ma. Paradoks.

2.Nikt nie lubi, być ścierwem. W wolnym kraju, posłusznego bywatela zamyka się za kratami na 9 miesięcy.

3.Dyskryminacja mężczyzn. Kobiety do wojska iść nie muszą, choć przecież też mogłyby w przyszłości bronić kraju i mogłyby popracować nad swoją kondycją fizyczną.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 10:35 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
No co jak co, ale tym razem sie z tobą zgodzę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 11:40 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
taaaa - a jak dostaniecie D lub E (na oczy, padaczke, albo serducho czy inne dolegliwosci mogace stwarzac zagrozenie podczes jazdy) i macie prawko, i nie daj Boze prawko masz i pieski sie dowiedza przy okazji kontroli - co najmniej badania i zabranie prawka gotowe :-P wiec nie wiem czy sie oplaci kombinowac

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 14:10 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
A to też fakt :-P

szostoll - weź sobie do serca, że masz dwa ostrzeżenia, jak nie skończysz z pisanie bzdetnychy postów, dorobisz się zakazu pisania na kolejnym już koncie// ema


Ostatnio edytowano 2007-08-28, 17:01 przez szostoll, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-31, 16:03 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:101
Moim zdaniem powinna być armia zawodowa. Kto chce ten idzie kto niechce niech nie idzie. Mniejsze koszta wojsko byłoby wojskiem, a nie zbieranina pijaków.

_________________
WOLNOŚC ROWNOŚĆ TOLERANCJA
http://www.wrzuta.pl/audio/gmyrLuPKRF/cymes_-_mamo_tato


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-31, 16:12 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-30, 19:15
Posty:278
Lokalizacja: domyśl się
Vide_Cul_Fide napisał(a):
Moim zdaniem powinna być armia zawodowa. Kto chce ten idzie kto niechce niech nie idzie. Mniejsze koszta wojsko byłoby wojskiem, a nie zbieranina pijaków.



Niech by tylko wprowadzili to od razu idę 15 latek tam odwalić i mieć już tą budżetową lichą emeryturkę i po co się dalej pracować skoro można siedzieć w domciu z rodzina w wieku 54 takie życie mnie sie podoba :lol: :lol:

_________________
Obrazek

Polecam tą firme rodzinną:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-31, 17:05 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-21, 20:18
Posty:678
Lokalizacja: z wczorajszej gazety
Dishman napisał(a):
3.Dyskryminacja mężczyzn. Kobiety do wojska iść nie muszą, choć przecież też mogłyby w przyszłości bronić kraju i mogłyby popracować nad swoją kondycją fizyczną.


3 punkt jest mega tyy dishman ale ty bzdury piszesz,co ty wiesz o dyskryminacji??kobiety z pewnoscia maja lepsze kondycje od ciebie i od facetow ktorzy wyszli juz z wojska( bez obrazy)

_________________
Umieć żyć to: żyć lekko bez lekkomyślności,
być wesołym bez swawoli, mieć odwagę bez brawury,zaufanie i radosną rezygnację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-01, 00:12 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Eve21 napisał(a):
3 punkt jest mega tyy dishman ale ty bzdury piszesz,co ty wiesz o dyskryminacji??

A co to nie jest dyskryminacja?
Eve21 napisał(a):
kobiety z pewnoscia maja lepsze kondycje od ciebie i od facetow ktorzy wyszli juz z wojska( bez obrazy)

Zalezy jakie kobiety. Znam kobiety które nie potrafią zrobić pompki, nie dadzą rady przebiec 1 kilometra poniżej 5 minut (o ile w ogóle dadzą radę przebiec), itd.

To, że ktoś zdąży na stojący na przystanku autobus nie oznacza, że ma dobrą kondycję. Choć nie wykluczam, że jest wiele kobiet mających lepszą kondycję ode mnie.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-01, 16:11 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-21, 20:18
Posty:678
Lokalizacja: z wczorajszej gazety
Dishman napisał(a):
Eve21 napisał(a):
3 punkt jest mega tyy dishman ale ty bzdury piszesz,co ty wiesz o dyskryminacji??

A co to nie jest dyskryminacja?
Eve21 napisał(a):
kobiety z pewnoscia maja lepsze kondycje od ciebie i od facetow ktorzy wyszli juz z wojska( bez obrazy)

Zalezy jakie kobiety. Znam kobiety które nie potrafią zrobić pompki, nie dadzą rady przebiec 1 kilometra poniżej 5 minut (o ile w ogóle dadzą radę przebiec), itd.

To, że ktoś zdąży na stojący na przystanku autobus nie oznacza, że ma dobrą kondycję. Choć nie wykluczam, że jest wiele kobiet mających lepszą kondycję ode mnie.


dla wytlumaczenia, takie jest polskie prawo ze do wojska biora facetow i to jest wasz obowiazek,kobiety sa kobietami i nie powinienes miec za zle tego ze one sa zwolnione od sluzby wojskowej, ja nie rozumiem czego ty sie spierasz wlasciwie,czepiasz sie

a co do autobusow chyba przytoczyles swoj przyklad,pewnie zawsze gonisz a potem zdychasz jak juz wsiadziesz hahaha

_________________
Umieć żyć to: żyć lekko bez lekkomyślności,
być wesołym bez swawoli, mieć odwagę bez brawury,zaufanie i radosną rezygnację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-03, 16:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-02, 22:53
Posty:21
Ja będąc w wojsku z początku się cieszyłem ale potem przychodził czas na tęsknotę za moją Panią...

_________________
Moje strony:
www.showfilms.orge.pl
www.informa.orge.pl
www.zabytki.orge.pl
www.manga.orge.pl
www.historia.orge.pl
www.school.orge.pl
www.hobbys.orge.pl
www.nastolatki.orge.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO