dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-10, 12:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-09, 21:35
Posty:16
Lokalizacja: wlkp
Zgadzam się z wypowiedzią gogusia. Każdy facet powinien odbębnić swoje w wojsku. Trochę się życia nauczyć. A w szczególności powinno się kierować tych, co płaczą po kątach z byle powodu;) Brutalne, ale takie jest moje zdanie. A naprawde fajnie jest po kilku latach spotkać kumpli z wojska i powspominać dawne czasy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-19, 23:58 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-14, 14:20
Posty:2
Tylko po co iść do wojska, jeśli lepiej żeby bronili nas zawodowcy niż kolesie którzy ledwo potrafią złożyć ak 47

_________________
matura2008


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-24, 20:06 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-07, 00:27
Posty:166
Lokalizacja: z przodu
damiancio napisał(a):
Zgadzam się z wypowiedzią gogusia. Każdy facet powinien odbębnić swoje w wojsku. Trochę się życia nauczyć.

Jak dawno w wojsku byłeś? Teraz to troszkę inaczej działa. Raczej tam się życia nie nauczysz.
Cytuj:
Tylko po co iść do wojska, jeśli lepiej żeby bronili nas zawodowcy niż kolesie którzy ledwo potrafią złożyć ak 47

Nie rozumiem. Ci kolesie... chodzi ci o żołnierzy z zetki (zasadniczej)?

_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 2008-03-24, 20:11 przez goog, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-24, 20:10 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
Dokładnie.
Z tego, co słyszałam, teraz faceci porównują wojsko do wakacji ;)

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-24, 20:30 
teraz to są kpiny ze służby wojskowej. Dobrze że będzie zawodowe bo z takim to nić byśmy nie zdziałali.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-24, 20:43 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-07, 00:27
Posty:166
Lokalizacja: z przodu
g7odny napisał(a):
ja bym poszedl...chetnie przezylbym cos takiego...najlepiej do odzialow specjalnych zeby dostac wycisk...nie na 9 miesiecy tylko na 2 lata...

alinQa masz racje ze w dzisiejszych czasach faceci sa "mietcy" ;] ale takie sa czasy... ;-)

peace V

To siakiś stary post, ale dopiero dziś przejrzałem ten temat. Ta wypowiedź mnie rozwaliła :d :-)

rouge napisał(a):
Dobrze że będzie zawodowe bo z takim to nić byśmy nie zdziałali.

A Ty myślisz, że skąd się ci zawodowcy biorą? Nie importujemy wyszkolonych rambo z ameryki. Większość to są właśnie ludzie, którzy zostali na termitów po zetce.

_________________
Obrazek
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-01, 21:20 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-01, 20:43
Posty:24
Lokalizacja: Lake Of Fire
Ja tam jestem za służbą zasadniczą. Każdy może się w wojsku czegoś nauczyć. Tylko że "zetka" powinna trwać sześć tygodni a nie dziewięć miesięcy. Po takim okresie szkolenia szwej będzie potrafił rozłożyć kbk AK47. Dłuższy pobyt w koszarach niewiele zmienia. To głównie pełnienie służb i przepustki. Poza tym krótsza służba oznacza, że ludzie nie będą masowo unikać armii.


g7odny napisał(a):
ja bym poszedl...chetnie przezylbym cos takiego...najlepiej do odzialow specjalnych zeby dostac wycisk...nie na 9 miesiecy tylko na 2 lata...

alinQa masz racje ze w dzisiejszych czasach faceci sa "mietcy" ;] ale takie sa czasy... ;-)

peace V


Współczuję ludziom którzy myślą w ten sposób. Odziały specjalne to elita. I nie trafia się tam na dwa lata bo wyszkolenie komandosa to ogromny wydatek i inwestycja na dłuższy okres. Jeśli ktoś chce dostać wycisk usytsfakcjonuje go każda normalna jednostka. Gwarantuję, że po tygodniu będzie miał szczerze dość wszystkiego. Jak mawiał jeden z moich byłych dowódców "Lasy w Swiętoszowie czy pustynia w Iraku - żadna różnica" (sprawdził to empirycznie ;-) )


P.S. Byłem zawodowym żołnierzem więc na wojsku trochę się znam. I dostałem próbkę tego co przechodzą ludzie z jednostek specjalnych. G7odny by tam "zginął"

[ Dodano: 2008-04-04, 23:24 ]
Zrezygnowałem ze służby dwa lata temu. Niestety nie mogę się pozbyć dawnych nawyków. Dziś pierwszy raz w życiu pobiłem się z kimś. Jego wina. Nieważne. Starcie (bo nie można tego nazwać walką) trwało sekundę albo dwie. Dzięki wszystkim Bogom nie zabiłem go. Bo wojsko nie nauczyło mnie bronić się. Wyszkolili mnie do eliminowania przeciwników. Za to zawsze będę miał uraz do armii.

_________________
I am a world before I am a man
I was a creature before I could stand
I will remember before I forget
BEFORE I FORGET THAT!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-06, 17:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-04-06, 16:32
Posty:3
ja jeszcze niebyłęm i niemam zamiaru isc

_________________
Mp3 Techno
Mp3 za darmo
darmowe mp3


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-06, 21:05 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-01, 01:02
Posty:148
Lokalizacja: Słupsk
nie byłem i chyba raczej już nie pójdę :roll:

_________________
What I've felt
What I've known
Never shined through in what I've shown
Never free
Never me
So I dub thee “Unforgiven”
<-/\/\Metallica/\/\->


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-06, 19:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-09, 21:35
Posty:16
Lokalizacja: wlkp
goog napisał(a):
Jak dawno w wojsku byłeś? Teraz to troszkę inaczej działa. Raczej tam się życia nie nauczysz.

No może źle to nazwałem. Może i ostrej szkoły przetrwania to tam nie ma. Ale nie ma też czasu na strojenie się 4 godziny przed lustem, na kosmetyczkę( :shock: ), solarium, gaci czy koszulki mama nie upierze codziennie-chcesz mieć czystą, upierz se sam itd.
Jak patrzę na niektórych 'kolesi', to posłałbym takich na kilka lat do woja :diabel:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO