dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-01, 22:36 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Co do książki... napewno nie spodoba się każdemu, bo ludzie mają inne gusta... jedni lubia takie inni takie... a dlaczego poglądy się zmienią?? Bo poglady się zawsze zmieniaja dlatego nie warto wg. mnie pisac o poglądach... chyba, że piszesz o nastolatce, która ma jakies... eee... ja nic nie napisałam xD Co do faceta... chyba mam podobnie, ale szanse zawsze jakies mam... i ty napewno też... wszystko się może zdarzyć... co do rodziny... najlepiej ją zaakceptować i pokochać taką jaka jest... na to się nic nie poradzi... a jeżeli jest niezgodna... no cóż... żadna nie jest xD Na marzenia trzeba uważać xDxD Pozdrówka for You :*:*:*

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-01, 22:53 
nie chce pisać o poglądach :P poprostu, np. mam bloga, jak czytam wpisy sprzed 2 lat wydają mi się ogromnie infantylne i dziecinne, niekiedy dziwię się, że w ogóle coś takiego mogłam napisać - poprostu mój sposób postrzegania świata się zmienił a ja dojrzałam, obawiam się, że podobnie mogłoby być gdybym napisała książkę :P

hehe, no ja raczej nie mam :) wątpie zeby 9 lat starszy mezczyzna kiedykolwiek mnie pokochał :P chyba, ze nie wiedziałby ile mam lat - ale on wie :)

no tak, rodzinę zaakceptować można, o ile się ją ma.. a ja nie znam swojej jednej siostry(!), mój ojciec się od nas wyprowadza a póki co wiecznie się kłócą :-) trudno dorastającej nastolatcez masą innych problemów zaakceptować brak oparcia u najbliższych :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-02, 17:33 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Heh... tez jak czytałam swojego starego bloga to sie dziwiłam, że ja takie głupotki pisałam xD Ale ogólnie popatrz: będziesz pisac książkę np. o dziewczynie, która ma własne poglądy... to nie będą twoje przecieć... a zresztą z wiekiem się wszystko zmienia xD Być może ta książka bedzie dla innej np. 16 latki czy tam nie wiem... a starsze... no cóż... Heh chyba to hieroglifami Ci przedstawiłam... ale tego wytłumaczyć nie umiem xD

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO