dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-24, 15:59 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
kulę i bramkarza widziałam na www.carmeno.pl i były trochę inne ceny.
tam jest też zakładka z prezentami wg. zainteresowania czy wieku.
sporo jest informatycznych prezentów.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-25, 14:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-21, 18:28
Posty:13
Kup mu zwijaną klawiaturę. Albo jakąś grę komputerową. Albo słuchawki. Albo 8 GB USB. Albo kierownicę do grania w Need For Speed. A jakby był starszy to mogłabyś mu kupić coś praktycznego: http://www.swiatlaptopow.pl/go/_info/?user_id=6379&lang=pl . W sumie nie napisałaś co on lubi robić na tym komputerze: grać czy programować czy rysować czy surfować po internecie. Kupowanie jakiś nieprzydatnych gadżetów to wg mnie słaby pomysł.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-27, 01:15 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-03, 19:16
Posty:88
Lokalizacja: wafka
aerobit - taki monitor to chyba majątek kosztuje :shock: sobie taki prezent lepiej zrobić, jak już :-P chyba, że się ma za dużo kasy ;-)
ja ostatnio wygrzebałam tutaj prezent dla kumpeli, ale dla każdego coś się znajdzie, bo fajnie podzielone na kategorie są rzeczy: LINK

_________________
"Więcej tu pokrewień„stwa dusz, niż sami byś›my tego chcieli..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-30, 14:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-10-20, 09:48
Posty:11
A właśnie, odnośnie gier... To mój chłopak jest ich wielkim fanem - jak chyba większość facetów... nie powiem, żeby mi się to podobało, no ale poszliśmy na mały kompromis no i niech mu będzie. Teraz sobie kupił PS2 no i chciałam mu coś kupić w prezencie- jakąś grę...coś wspominał o ty http://www.hiperokazja.pl/gra-na-ps2-sp ... agent.html , co sądzicie? czy to jest jakieś w miarę rozsądne dla większego chłopca? :)
z góry dziękuję za poradę...
pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 15:43 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Proponuję świnkę skarbonkę. Znalazłam takie na myin.pl i są naprawdę fajne. Nie wiedziałam co mam kupić mojej znajomej na prezent imieninowy, wiec kupiłam skarbonkę, a do środka wrzuciłam banknot. Ucieszyła się, że dostała pieniążki, a świnka była fajnym dopełnieniem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 14:19 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Jeśli chłopak ma 14 lat to sugeruję jakąś grę ( nie żeby to była rozrywka zarezerwowana tylko dla nastolatków ale właśnie wtedy zaczynają się interesować tą tematyką). Polecam ci zakup Resident Evil 5- to ulubiona gra mojego siostrzeńca. Jeśli chcesz "pogłębić" temat bardziej zajrzyj na 3kropki.pl, mają ogromny wybór i szybką dostawę.

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 16:38 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-11-17, 13:49
Posty:21
Dla maniaka komputerowego polecam nową kartę graficzną, nowy procesor, płytę główną, kość ramu, albo najlepiej od razu cały komputer :) nowy oczywiście ;) A tak poważnie, ostatnio na topie jest Call od Duty Modern Warfare 2, najnowsza FIFA 10, PES (też symulator piłki nożnej).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 22:12 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
ja ostatnio znalazłam na jednej z wyszukiwarek prezentów Pogotowie prezentowe :D i liczę, że mnie wesprze bo czas kupowania powoli się zaczyna. dobrze , że choć bony dostanę :D
dla zainteresowanych podaję adres mail: pogotowie@carmeno.pl trzeba napisać wszystko co nas interesuje (dla kogo etc.). Ja niebawem spróbuję i dam znać co mi napisali :D

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-25, 14:39 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
No takie usb jest całkiem fajnym prezentem dla chłopaka, bo podejrzewam, że całego nowego komputera, tudziez laptopa mu nie chcesz kupić, bo pewnie fundusze Cię ograniczają ;) Poszukaj sobie może czegoś na stronie swiatlaptopow.pl bo widziałam tam jeszcze parę gadżetów komputerowych, które nadawałyby się na prezent :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-27, 14:40 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
jonka, i jak zadziałało pogotowie? chyba też skorzystam, bo kompletnie nie wiem co "teściom" kupić :roll:

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO