dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-12-05, 14:58 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
no mnie właśnie Pogotowie pomogło w wyborze prezentu dla teścia. Napisałam ile ma lat, czym się zajmuje i dodałam że uwielbia kawę, zaproponowali coś takiego a ja kupiłam :D
http://www.carmeno.pl/gigantyczny-kuban

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-10, 12:46 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Skłaniałabym się raczej ku kuli:) A może kup mu jakieś fajne słuchawki( tanie i dobre znajdziesz na wasserman.pl). Skarbonki raczej nie polecam- a co jeśli nie będzie miał co do niej włożyć?

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-22, 17:00 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-12-22, 16:39
Posty:2
Ja wraz z rodzeństwem zafundowalismy rodzicom łóżko masujące Massmedic. Mysle, ze to ekstra prezent, tylko ze troche kosztuje. Ale dla schorowanych osob to coś w sam raz. Trzeba pomagac jak tylko sie da:) Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-24, 16:24 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-07, 12:21
Posty:69
Każdy cieszy się z czegoś innego, czasem ciężko trafić w gusta.
Wszystkiego dobrego http://www.urwanizchoinki.pl/M2lGMp


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-31, 10:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
No właśnie - każdy się cieszy z czego innego...Ja lubię prezenty praktyczne i przeważnie takie dostaję. Niedawno do kolekcji trafiły akumulatorki sanyo eneloop - niby dziwny prezent, ale mnie bardzo ucieszył. Są świetnej jakości, więc posłużą mi bardzo długo, a przy okazji zaoszczędzę mnóstwo kasy na nowe baterie, które często kupowałem (szczególnie do aparatu). I takie prezenty powinno się dawać ;P

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-08, 21:58 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Widzieliscie takie cudne, świecące szklanki?
Obrazek
Tutaj są też inne kolory, normalnie świetnie się prezentują. fajny pomysł na prezent moim zdaniem.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-22, 16:18 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
świetne, juz chyba wiem, co tacie na urodziny kupię :D

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-12, 15:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 15:34
Posty:2
Ostatnio były urodziny mojego kuzuna i dlllllllllugo szukałam co mu kupić. Koleżanka podpowiedziała mi zebym przygotowała dla niego takie specjalne wydanie gazety z artykułem o nim i jego zdjęciem na pierwszej stronie. Zdecydowałam sie na to i kupiłam.Podrzuciliśmy gazetę do jego domu w dzień urodzin... Prezent ten był naprawdę strzałem w 10. Piotrek był bardzo zdziwiany; ja w gazecie? czemu? jak? co? potem latał po kioskach i próbował odnaleźć i kupić jeszcze kilka egzemplarzy :-P wkońcu się nad nim zlitowaliśmy i powiedzieliśmy ze to taki prezent na urodziny :lol: Było przy tym naprawdę dużo śmiechu :mrgreen: i chociaż na początku do tego pomysłu koleżanki byłam nastawiaona sceptycznie teraz naprawdę polecam wszystkim


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-18, 21:19 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Genialny pomysł, naprawdę.
sama nie wiem jak bym zareagowała na taką gazetę gdzie na pierwszej stronie jest moja osoba :D super naprawdę. Będę pamiętała i kiedyś napewno skorzystam :D
Według mnie im bardziej wyszukany prezent, im więcej serca w nim tym napewno taki prezent zapadnie na dłużej w pamięci. Czym się zazwyczaj sugerujecie w wyborze prezentu? na co zwracacie uwagę: cena, zainteresowania osoby, czy bardziej praktyczność prezentu?

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO