dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-02-26, 21:41 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Ja z reguły nie krytykuję ludzi, bo oni nic sobie z tego nie robią ew. się obrażą przynajmniej te przypadki które znam zazwyczaj tak robią. Jeśli chodzi o mnie to krytyką średnio się przejmuję, zawsze proszę o uzasadnienie i jak ktoś faktycznie mówi prawdę to przemyślam to i staram sie poprawić (tylko mi nie wychodzi) a jeśli uważam ze ktoś wyssał to z palca to jego gadanie przyjmuje tak jakby mówił ze mam 8 głów :roll:

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-27, 12:10 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
alinQa napisał(a):
krytyka osobista tez powinna wpływac motywująco a nie spływac jesli jest uzasadniona. ;)


owszem jeśli jest uzasadniona - takowej jeszce nie miałam i być może tak się wypowiadam ;)
jednakże myśle że zamiast krytykować kogoś najpierw skrytykujmy siebie aby móc nauczyć się przyjmować krytykę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-27, 19:51 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
mhm nikt Cię nigdy nie skrytykował? a nikt Ci nigdy nie powiedział, że robisz coś źle, że powinnaś coś robić inaczej etc? niemożliwe. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-27, 23:10 
aG, czytaj uwaznie, tam pisze, że UZASADNIONEJ, a nie, że w ogóle nie miała.
fakt, ludzie często krytykują zeby sobie pokrytykowac albo zeby samemu się dowartosciować i często nie patrzą na siebie. Dlatego ja każdą krytykę przepuszczam przez filtry własnego sumienia zanim zrobi mi się przykro :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-28, 11:04 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
aga! pisze o krytyce osobistej - czyt. wygląd ogólny mój image jakies moje nawyki... i nigdy nie miałam przyjemnościposłuchać uzasadnionej krytyki...
Co innego są tu sprawy zawodowe - gdyż ja je oddzielam totalnie.
alinQa napisał(a):
Dlatego ja każdą krytykę przepuszczam przez filtry własnego sumienia zanim zrobi mi się przykro :P

i to jest fajne podejście ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO