dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Krytyka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-02-24, 22:28 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Nie wiem czy dobry dział, no ale:
Jak przyjmujecie krytykę, czy zamartwiacie się tym co powiedzą o was ludzie, czy często krytykujecie innych? Czyli jak to jest z wami i z krytyką

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-24, 22:38 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Czasem jest potrzebna, a czasami lepiej sie poprostu nie odzywac...Ja sobie radze z krytyka i uwazam ze nie trzeba sie nia przejmowac (chyba ze ktos naprawde ma racje i krytykuje cie dla twojego dobra)...
Staram sie nie krytykowac jak nie trzeba, ale o to najlepiej spytac znajomych ;]

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-25, 15:34 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
O kasioolka utworzyła ten temat co do mojej krytyki;/ ja zdania nie cofne a co do krytyki... jak jest słuszna to sie odzywam a jak nie to nie. wiec kasioolko jaki morał?? ;/

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-25, 17:32 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Tematu założyć nie mogę??

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-25, 18:50 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
jak chcecie sie otwarcie klocic to moze lepiej przez pw albo poprostu prywatnie...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-25, 20:11 
więc jak przyjmuje krytykę?

przyjmuję, uważam,żejest konstruktywna i że dzięki temu moge się zmienić na lepsze.
Z fizycznych kwestii to robi mi się gorąco, z psychicznych to czuję się okropnie mała i czasami mnie boli. Później myślę nad tymi słowami i dochodzę do wniosku, że faktycznie, źle zrobilam i myśle jak sie poprawić
.
zalezy kto krytykuje. Zanim zrobi mi sie przykro z powodu krytyki oceniam jej słuszność przepuszczając przez filtry sumienia. Wiele krytyk nie robi na mnie wrazenia. Nie przejmuję się krytyką ad mojego wyglądu np. ostatnio usłyszałam {od wyzej wspomnianego ex} ze w nowej fryzurze wyglądam jak chłopak ;> jakoś mnie nie martwia tego typu docinki. Nikt nie jest idealny, na wygląd nie mamy wpływu a o gustach sie nie dyskutuje.


Jeśli sama krytykuję to tylko jesli mi na czymś zalezy.
Nie krytykuję szarych koleżanek które sa statystkami w moim życiu bo uwazam, ze to ich sprawa co robią, jak robią, jak wyglądają itp itd.
Nie krytykuje wyglądu i ubioru ludzi bo to nie ma najmniejszego sensu, to co mi sie nie podoba moze podobac się innym a i tak nie zmienia to mojego stosunku do danej osoby.
Krytykuję za to zachowania osob na których mi zalezy ale tylko gdy rytyka może przynieść coś dobrego.

Ogólnie nie lubię niepotrzebnie ranic ludzi więc krytykuję tylko gdy to konieczne. ;)
Osobiście cenię sobie konstruktywną krytykę mimo, iż czasem boli


hehe, jak zwykle się rozpisałam i uzewnętrzniłam ;>


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-26, 15:55 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Krytyka? Generalnie wpływa na mnei motywująco - szczególnie jeśli chodzi o prace i jakiekolwiek rzeczy związane z tym co robię zawodowo. Jeśli chopdzi o krytykę osobistą - tzn mnie samej - spływa po mnie - bo każdy może sobie myśleć co chce - tak samo jak i ja. Ale uważam ze bezpodstawne używanie wobec kogoś krytyki jest zwykłym debilizmem a niestety ludzie potrafią głównie krytykować... a szkoda...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-26, 16:14 
krytyka osobista tez powinna wpływac motywująco a nie spływac jesli jest uzasadniona. ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-26, 16:44 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
Mhm, często krytykuję, ale właśnie te koleżanki, szare, z którymi raz na rok rozmawiam. Najczęściej jak jestem zła i żeby się wyżyć, to paplam przyjaciółce co siedzi obok czy koledze z ławki ;> osób na ktorych mi zależy raczej nie krytykuję, a delikatnie sugeruję, że raczej tak nie powinny robić/ubrać się/mówić etc, chyba, że jestem zła, wtedy za to zbyt dobitnie wszystko mówię :] Krytykę olewam, od osób mi obojętnych, od bliskich raczej biorę do siebie. W szkole np krytyka mnie w ogóle nie motywuje, a ma wręcz odwrotne skutki :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-26, 19:44 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Krytyka nie raz jest dobra... to może być sposób wyrazania swojego zdania znaczy sie ktoś źle robi to krytyka mu sie należy. Myślę, że przyjmowanie krytyki dla każdego jest trudne, ale nie raz trzeba ją poprostu zaakceptować jak jest w dobrej intencji.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO