dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-16, 18:01 
k to tysiąc i nie tylko w Tibi (może być używane w innych grach lub w krajach anglojęzycznych) poprostu ta jednostka została wprowadzona w stanach by oszczędzić miejsca w ogłoszeniach
Cytuj:
No ale skoro tak to wcale nie nazwałabym go potworem, pamiętajcie, że dziecko samo nie kształtuje swojej psychiki. To wpływ środowiska, wpajanych mu przekonań, wychowania.
Żadne dziecko nie jest z natury złe, nie rodzi się złe, i złe się samo z siebie nie staje, jak więc można nazwać je potworem? Myślę, że duża wina jest tu u rodziców którzy od małego nie wpajali dziecku poszanowania dla innego człowieka, do życia, którzsy poświęcali swojemu dziecku na tyle mało czasu że nie zauważyli kiedy zatraciło on dystans między grą a światem realnym.

Powiem tak każdy jest w pewnym sesie sobie winien zarówno rodzice ale też ten "potwór" nie można zrzucać zawsze na złe środowisko, nieuwage rodziców czy coś innego, ja uważam że potworem jest każdy ale prawdziwym tylko taka bestia która to zrobiła.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-16, 22:17 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
k to skrót od kilo co oznacza 1000 ;) KILOgram, KILOmetr, KILObajt etc czyli 1000gramów, 1000metrów, 1000bajtów ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-17, 17:20 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
A mnie zastanawia co tak naprawdę pcha ludzi do zamieszczania takich zdjęć w sieci? Dla mnie to propagowanie brutalności a nie przestroga.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-17, 17:34 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
varna napisał(a):
A mnie zastanawia co tak naprawdę pcha ludzi do zamieszczania takich zdjęć w sieci? Dla mnie to propagowanie brutalności a nie przestroga.

chyba zależy od postrzegania, dla jednego zwłoki dziecka we krwi będą przestrogą przed zbyt dosłownym traktowaniem np gier a dla innego propagowaniem brutalności. Tyle.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 11:40 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:30
Posty:214
Lokalizacja: ja to znam ?
ja tez gram ,w rożne śmieciowe gry , żeby sie rozładować -wole tak niż w realu

co do fotek , przerażające -odbieram ,je, w ten sposób , bo dla mnie każda śmierć istoty ludzkie (i nie tylko, zwierząt tez) , jeśli nie jest naturalna ,jest przerażająca i beznadziejnie głupia .

żyjemy w czasach pogoni za dobrem materialnym , kto ma czas na kształtowanie potomstwa , nie mając na czynsz ,jedzenie , opląty -moralność i etyka ogranicza sie dla wielu osób do "garnka z zupą"
MTV autorytet dla młodzieży , pokazuje 16 urodziny bogatej laleczki , imprezka za kilka kk$ -prezenty -dobry woź ,diamenty - ciuszki ,od topowych projektantów .

a 12latek , siedzi i patrzy i zaczyna jarzyć ....hmmm... ja tez tak chce , w sumie rozpoczyna swój wyścig szczurów . czasem od pracy, czasem od kradzieży i niestety czasem od mordu za kilka $ . nie wszyscy ,rzecz jasna

[ Dodano: 2008-02-05, 10:52 ]
PS żyjemy w świecie, w którym fascynacja śmiercią jest ogromna a życiem mierna .
to zasadne -życie jest trudne i bardzo złożone -śmierć ,zaś, 80cm gazrurki, potylica ,średnio silny cios -jak nie wyjdzie to poprawka -30 sekund i po problemie -konsekwencje -kto by sie zastanawiał nad bólem rodziny ,znajomych -po co ?

_________________
nudy


Ostatnio edytowano 2008-02-08, 07:21 przez marbel, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 12:08 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Omg ostatnie zdjęcie to masakra....

Ja gram w vc-mp i gry wyścigowe, ale raczej z kałachem nie chodzę i nie rozjeżdżam przy prędkości 200 mil na godzinę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 12:30 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
O matko, to jest straszne :shock:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 21:29 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-30, 20:23
Posty:386
Lokalizacja: śląsk
Jak napisała Ema - "Jeżeli człowiek jest odpowiednio wychowywany to żadna 'siekanka' na komputerze mu psychiki nie spaczy"
Przykład idzie z góry. W ludzkiej naturze nie leży takie bestialskie katowanie innych ludzi, chyba że człowiek znajduje się w sytuacji zagrożenia własnego życia. A i tak nie każdy byłby nawet wtedy do czegoś takiego zdolny.

_________________
W walce pomiędzy tobą a światem - sekunduj światu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-07, 20:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-07, 20:20
Posty:5
To.....to jest okropne....... na to nie da się patrzeć. Co za ludzie.....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-07, 21:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:30
Posty:214
Lokalizacja: ja to znam ?
Lose94 napisał(a):
To.....to jest okropne....... na to nie da się patrzeć. Co za ludzie.....



si.... jedni nie mogą na to patrzeć ( i słusznie )

a inni potrafi to zrobić

_________________
nudy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO