dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Ludzie czy potwory? Dziecko czy potwór?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-12, 16:05 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Serwis OTfans.pl ostrzega iż zdjęcia są drastyczne i mogą źle zadziałać na twoją psychice! Zanim otworzysz je dobrze się zastanów czy chcesz to zrobić!
16 latek zabił 12 latka,ponieważ ten nie oddał mu 20k...

Zdjęia są straszne, osoby o słabych nerwach i wrażliwe niech nie oglądają, naprawdę!!!!! Ja od razu mówię że widziałam tylko 2 zdjęcia.

http://img404.imageshack.us/my.php?image=1858cx7.jpg

http://img526.imageshack.us/my.php?image=1859oi7.jpg

http://img526.imageshack.us/my.php?image=1860ae5.jpg

http://img339.imageshack.us/my.php?image=1861dh1.jpg

http://img339.imageshack.us/my.php?image=1862xf1.jpg

http://img511.imageshack.us/my.php?image=1863td9.jpg

http://img267.imageshack.us/my.php?image=1867fg6.jpg (zwlaszcza ostatni)


Znalazłam to na innym forum i stwierdziłam że warto to pokazać, niechaj będzie przestrogą.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-12, 16:20 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Natty, przestrogą na co?
Same foty nie będą przestrogą , jedynie motywatorem do robienia takich rzeczy przez małoletnich debili...
Zdjęcia obejrzałam wszystkie... jak dla mnie nie są aż tak masakryczne, widziałam gorsze, jednakże jesli posiadasz info to możemogłabyś podać info o karze itd itp.??
Ponieważ nie wiem w czym mam widzieć pzrestrogę i dla kogo...

Ps. Odpowiadając na pyt w temacie... - potwór ...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-12, 16:27 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
mery_blue napisał(a):
Natty, przestrogą na co?
Same foty nie będą przestrogą , jedynie motywatorem do robienia takich rzeczy przez małoletnich debili...

Mery nie wiem jakimi kategoriami Ty myślisz skoro twierdzisz że takie fotki są motywcją, naprawdę nie wiem i nie rozumiem.
mery_blue napisał(a):
Zdjęcia obejrzałam wszystkie... jak dla mnie nie są aż tak masakryczne, widziałam gorsze, jednakże jesli posiadasz info to możemogłabyś podać info o karze itd itp.??
Ponieważ nie wiem w czym mam widzieć pzrestrogę i dla kogo...

ja gorszych zdjęć nie widziałam, zwykle oglądam przyjemniejsze obrazki.
Info żadnego nie posiadam, wszystko co znalazłam wkleiłam tu.
Przestroga dla młodych ludzi.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-12, 16:31 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Natty napisał(a):
Mery nie wiem jakimi kategoriami Ty myślisz skoro twierdzisz że takie fotki są motywcją, naprawdę nie wiem i nie rozumiem.

Chodzi mi o to ze im więcej jest rozpowszechniana w prasie, tv czy internecie brutalnośc i okrucieństwo, mordy itp... tym częściej młodzi ludzie sięgają właśnie do takich postępowań w stosunku do innych ludzi.

Bardziej właśnie - moim zdaniem - przestrogą byłoby opisanie kary - miejmy nadzieje odpowiedniej do popełnionego czynu - anizeli publikacja samych zdjęć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ludzie czy potwory? Dziecko czy potwór?
PostNapisane: 2007-11-12, 19:27 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Natty napisał(a):
Znalazłam to na innym forum i stwierdziłam że warto to pokazać, niechaj będzie przestrogą.

Ja też w tym żadnej przestrogi nie widzę, jedynie bazowanie na taniej sensacji i podszywanie tego szlachetnymi powódkami i wyższymi celami.

No ale skoro tak to wcale nie nazwałabym go potworem, pamiętajcie, że dziecko samo nie kształtuje swojej psychiki. To wpływ środowiska, wpajanych mu przekonań, wychowania.
Żadne dziecko nie jest z natury złe, nie rodzi się złe, i złe się samo z siebie nie staje, jak więc można nazwać je potworem? Myślę, że duża wina jest tu u rodziców którzy od małego nie wpajali dziecku poszanowania dla innego człowieka, do życia, którzsy poświęcali swojemu dziecku na tyle mało czasu że nie zauważyli kiedy zatraciło on dystans między grą a światem realnym.

Bardzo współczuję za to rodzicom 12latka. Każda śmierć boli. Ale najbardziej boli ta głupia i bezsensowna.
Są rzeczy w które jest wpisane ryzyko, ale nie wyobrażam sobie żebym grając w ogame i lecąc komuś zabrać 20k surowców zastanawiała się "a jak on przyjdzie i mnie zamorduje?" - przed tym ostrzegasz?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-12, 20:00 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
o %^$#$@ :shock:

i to 16-latek....się dzieci nagrają w gry w których się lata z siekierami i innymi łomami a później się dzieje....

bez komentarza...

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ludzie czy potwory? Dziecko czy potwór?
PostNapisane: 2007-11-12, 21:15 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
dream* napisał(a):
Natty napisał(a):
Znalazłam to na innym forum i stwierdziłam że warto to pokazać, niechaj będzie przestrogą.

Ja też w tym żadnej przestrogi nie widzę, jedynie bazowanie na taniej sensacji i podszywanie tego szlachetnymi powódkami i wyższymi celami.


Dla mnie takie zdjęcia mogą wstrząsnąć - dzięki temu może jakiś baran zastanowi się dwa razy zanim pójdzie 'wymierzyć karę' koledze.

A dzieciaka szkoda... :(

Cytuj:
i to 16-latek....się dzieci nagrają w gry w których się lata z siekierami i innymi łomami a później się dzieje....

Nie zrzucałabym całej winy na gry. Sama bez bicia się przyznam, że grałam w różne rzeczy m.in. w Postala i na razie psychopatycznym mordercą nie jestem. Jeżeli człowiek jest odpowiednio wychowywany to żadna 'siekanka' na komputerze mu psychiki nie spaczy :-| Gorzej jeśli rodzice olewają sobie wychowanie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-13, 16:56 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-05, 17:05
Posty:31
Lokalizacja: RzEsZóW
Omg... te fotosy są straszne... i żeby zabijać 12-latka za to że nie oddał mu 20k nie no to już jest przesada.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-13, 21:07 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
sWeEt DrEaM napisał(a):
żeby zabijać 12-latka za to że nie oddał mu 20k nie no to już jest przesada.


Ja może jestem jakaś niekumata, ale co to jest 20k? :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-13, 22:38 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
Cytuj:
Ja może jestem jakaś niekumata, ale co to jest 20k? :P


jeśli się nie mylę chodzi tu o grę Tibia(bicie rodziców krzesłem itp) i tam 20k to jest 20.000gold czyli pieniędzy tibijskich, co w praktyce jest małą ilością jednak dla dzieciaka młodego gracza to dość dużo(grałem to wiem), ale żeby zabijać... :shock:


ema napisał(a):
Nie zrzucałabym całej winy na gry. Sama bez bicia się przyznam, że grałam w różne rzeczy m.in. w Postala i na razie psychopatycznym mordercą nie jestem. Jeżeli człowiek jest odpowiednio wychowywany to żadna 'siekanka' na komputerze mu psychiki nie spaczy :-| Gorzej jeśli rodzice olewają sobie wychowanie...


o tak mądre słowa a nawet bardzo, bo ja osobiście też w różne rzeczy grałem i jakoś nic nikomu nie robię(względnie)....

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO