dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Marihuana
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-26, 12:05 
tynia napisał(a):
mój znajomy też chyba na ganja farmer ostatnio coś się chwalił, że zamawiał jakieś nowości i jeszcze na promocji :D


Faktycznie mają tam fajna promocje i dorzucają bonusy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-05-29, 12:42 
ganja długo na rynku to wiedzą jak to ma wyglądać


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-05-30, 12:47 
Moim zdaniem to nie ma znaczenia- ten staż. nasionamari są stosunkowo nowym sklepem ale mają pestki takiej jakości, że bardzo szybko zbierają klientów. Do tego certyfikat SSL co jest chyba najważniejsze :3


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-06-08, 10:05 
Każdy uważa jak uważa wiadoma sprawa :D Ja teraz czekam na paczuszkę z ganja jednak bo twierdzę, że jednak jak firma jest długo na rynku to ma większe doświadczenie. To wolny kraj każdy zamawia gdzie ma ochotę :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-06-12, 20:11 
Dokładnie. Tym bardziej, że teraz jest taki duży wybór na rynku tych sklepów, że do wyboru do koloru. Jedni patrzą na to ile sklep już jest na rynku drudzy na coś innego. Sam zamawiam w różnych sklepach. Teraz akurat kupowałem na nasionamari bo mieli fajne promocje i wiem, że tam zawsze pestki dobrej jakości ale jak inny sklep wyskoczy z lepszą ofertą to różnie może być, chociaż na razie jestem oddanym klientem ;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-06-16, 09:01 
ja to różnie raz tu raz tu, ale raz nie podobało mi się jak wyglądała paczka więc jednak wróciłem do ganja farmer bo tutaj było wszystko okej. Nie blokuje się na inne sklepy, ale miałem taką sytuację więc na razie nie kombinuje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-06-22, 15:23 
szyko napisał(a):
ja to różnie raz tu raz tu, ale raz nie podobało mi się jak wyglądała paczka więc jednak wróciłem do ganja farmer bo tutaj było wszystko okej. Nie blokuje się na inne sklepy, ale miałem taką sytuację więc na razie nie kombinuje.


To akurat prawda jak masz ganja sprawdzone to nie ma co szukać szczęścia nie wiadomo gdzie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO