dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Marihuana
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-04-03, 18:56 
Skoro na każdy temat to jedziemy teraz z marihuaną. Jakie wasze zdanie o tym, że jest nielegalna? Dlaczego papierosy i alkohol jest a ona nie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-04-03, 19:53 
To nie jest kwestia zdrowotna moim zdaniem tylko kwestia danych interesów publicznych. W innych krajach marihuana jest legalna i coś dzieje się gorszego przez to? NIE! W Polsce póki co możesz kupić legalnie nasiona marihuany w sklepach takich jak ganjafarmer. W ustawie jest, że legalnie do celów kolekcjonerskich no ale jak je wykorzystasz to już twoja sprawa :) pozdro


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-04-10, 14:30 
Zgadzam się. Prawo w tym zakresie jest bezsensu jak w większości z resztą... zero w tym logiki.Poza tym skoro jesteśmy ludźmi wolnymi to każdy powinien mieć prawo kupować co chce i palić sobie co chce, przecież to nasze życie a nie polityków :) Sam kupuję w wyżej wymienionym sklepie nasionka czasami skoro państwo mi na to chociaż pozwala i nie uważam aby to było czymś złym.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-04-10, 15:46 
o polskim prawie nawet nie ma co rozmawiać bo to temat rzeka..tutaj się prawie nic nie zgadza ze sobą a jest tak napisane, że nawet prawnicy nie rozumieją go w 100%. Co do nasion marihuany to również kupuję na własny użytek. Ja z kolei zamawiam je przez www.nasionamari.pl ze względu na jakość. Cena też jest bardzo dobra ale jakość...lepszej nie znajdziecie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-04-18, 11:46 
I serio przez taki sklep można zamówić jakie się tylko chce nasionka? Bo patrzyłem teraz na ich stronę i tam wybór jest ogromny. Już kiedyś myślałem o takim zakupie ale skoro to całkowicie legalnie + przesyłka tak fajnie spakowana to chyba zaryzykuję. Fajne promocje mają teraz


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-04-18, 13:58 
To jest czysta gra polityczna. Marihuana jest nielegalna bo ludzie mają w tym interes aby tak było. Ten problem nie jest nowy a stary jak świat i dotyczy nie tylko marihuany a również innych środków zabronionych przez prawo :) Co do sklepów itp. to ja zamawiałem dwa razy w życiu nasiona i był to ganja farrmer. Fajnie pakują pestki i dorzucają spore bonusy- czym większe zamówienie tym więcej bonusów itp ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-04-24, 15:09 
Zgadzam się. Niestety obawiam się, że nie dożyjemy czasów kiedy marihuana będzie u nas legalna bo musiałaby się zmienić cała scena polityczna. Ja akurat z czystym sumieniem mogę przyznać, że kolekcjonuję nasiona i nasiona marihuany również bo to rarytasy. Na https://nasionamari.pl kupuję najczęściej bo jednak wybór mają spory i fajne promki na co zwracam uwagę szczególnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-04-25, 14:23 
Szkoda słów takie jest moje zdanie. Trzeba sobie radzić samemu dlatego dobrze, że nasiona można kupić w internecie no a przecież pola pod uprawę nie brakuje :D Widzę, że nawiązała się trochę wojna na sklepy więc tu też się wypowiem. Jak dla mnie nr.1 to ganja farmer bo mają świetną jakość i cały czas jakieś bonusy. Teraz można kupić tam nasiona za 20% rabatu no to haaalo :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-04-25, 19:20 
Ja akurat moje pierwsze nasionka na ganja i tak już zostało jakoś nie mam zamiaru eksperymentować, przynajmniej mam sprawdzone więc nie bawię się w zamawianie to tu to tam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marihuana
PostNapisane: 2017-05-17, 12:36 
mój znajomy też chyba na ganja farmer ostatnio coś się chwalił, że zamawiał jakieś nowości i jeszcze na promocji :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO