dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-01, 12:52 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Mysle, ze warto zaufac intuicji przy tzw "pierwszym wrazeniu". Ale mysle, ze nalezy podejsc do tego dosc ostroznie, nie oceniac po pierwszym spotkaniu, rozmowie. Przeciez prawdziwe "ja" czlowieka moze zostac przycmione np przez stres..

Sama osobiscie mysle, ze ludzi warto poznawac, nie oceniac :->

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 17:34 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Pierwsze wrazenie...zawsze mam z tym problem:/ Jestem dosc niesmiala osoba i nawiazywanie nowych znajomosci nie zawsze jest takie..bezstersowe.Zgadzam sie w zupelnosci z twierdzeniem,ze nalezy byc soba,nie kreowac na sile wizerunku,ktory moglby sie podobac w danym momencie osobie,z ktora sie zapoznajemy.Dlaczego?bo jesli nawet "pierwsze wrazenie" bedzie super,to przy kolejnym spotkaniu ujawni sie nasza prawdziwa natura,charakter,ktory niekonicznie moze sie spodobac akurat tej osobie;p..klamstwo ma krotkie nogi:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-15, 22:10 
Przy pierwszym wrażeniu naukowo odkryto, że przypisujemy pozytywne cechy "ładnym'' osobą pozytywne i na odwrót. Jest to wina naszego mózgu. Tak więc ciężko jest to powstrzymać. Więc jeśli chcemy robić dobre wrażenie trzeba o siebie dbać. Z tego co ja jeszcze zauważyłem to na ''starcie'' często jest tak, że gdy widzimy osobę o podobnych zainteresowaniach, słuchającej podobnej muzyki itp, to ta osoba momentalnie u nas plusuje, nie wiem jak u was, ale ja tak mam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-16, 10:55 
Uuu, to na mój widok ludzie chyba myślą o eutanazji xD


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-16, 15:10 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Davis napisał(a):
Uuu, to na mój widok ludzie chyba myślą o eutanazji xD
Hehe...na Twoj tez? :-P

_________________
Bywa,że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-16, 19:16 
Dobra, dobra, nie bądź taka skromna ;>

Ps. Fajny wodospad w avatarze - gdzie to? :-P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pierwsze wrażenie
PostNapisane: 2010-01-16, 23:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-08-09, 21:20
Posty:21
Cytuj:
Jaką wagę przywiązujecie do pierwszego wrażenia? Czy osoba, która zaprezentowała się niekorzystnie przy pierwszym spotkaniu jest u Was 'spalona'? A może nie zgadzacie się z tym, że ludzie oceniają innych na podstawie kilku pierwszych sekund znajomości?


Osobiście dla mnie pierwsze wrażenie nie jest decydujące. Nauczyłem się, że trzeba poznać kogoś, żeby go oceniać.
Jednak nie da się ukryć, że tzw. pierwsze wrażenie jest decydujące w bardzo wielu spawach w społeczeństwie. Przekonałem się o tym ze dwa razy na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie wypadłem najlepiej i drugiej szansy już nie miałem.
Innym razem - umówiłem się z dziewczyną z biura matrymonialnego - chyba nie zrobiłem od razu dobrego wrażenia, bo więcej spotkać się nie chciała (hehe)

_________________
Pozdrawiam
Piotr Krzyworączka
http://senio.pl/ - telefony dla osób starszych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-17, 15:11 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Davis napisał(a):
Dobra, dobra, nie bądź taka skromna ;>
Heh..to nie skromnosc,takie sa realia :-P
Davis napisał(a):
Ps. Fajny wodospad w avatarze - gdzie to? :-P
Hm..niestety to nie wodospad tylko jedna z rzek w mojej okolicy.Widok..cudowny,wodospad nie ma przy tym szans :-P

_________________
Bywa,że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-17, 18:46 
Kurczę, chciałem dowiedzieć się z jakiej miejscowości jesteś... :diabel: Trudno xD

Cytuj:
Uuu, to na mój widok ludzie chyba myślą o eutanazji xD
Hehe...na Twoj tez? :-P


Przesadzasz;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-18, 22:42 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-11, 17:21
Posty:31
Po przeczytaniu tego tekstu można się obawiać o nastepne wrażenie po pierwszym:)czasami tak jest że ktoś na mnie zrobi jakoś dziwnie negatywne wrażenie, ale to bardzo rzadko bywa...zazwyczaj mam dobre serce:)i czekam co nastapi dalej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO