dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-06-08, 20:10 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Mój był ostatnio kolorowy, już dawno nie miałam takiego snu, czasami brakuje mi takich właśnie, bo za często śnią się rzeczy przykre :-/

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sny
PostNapisane: 2009-06-10, 11:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-10, 11:13
Posty:13
misia24 napisał(a):
Podobno jest tak, że gdy śnimy, to możemy kontrolować snem, tzn. możemy np. posunąć się w śnie o krok dalej, zrobić coś czego nie przewidzieliśmy wcześniej.

To prawda. Przynajmniej w moim rzypadku. Często gdy sni mi się coś miłego i się niestety obudzę, to próbuje zasnąć ponownie i cały czas myślę o tym śnie i ciągu dalszym. Jestem wtedy w stanie półsnu i myślę, że są to bardziej moje wyobrazenia niż sny.

Zawsze gdy w moim śnie dominuje jakiś symbol (np.pies), sprawdzam w senniku co on oznacza. Próbuje jakoś interpretować moje sny, ale nie mam pojęcia, czy się sprawdzają;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-10, 23:55 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
A mi dzis w nocy pierwszy raz snił mi sie mój Tato.. tylko mignał mi.. - jakbysmy sie mijali gdzies w domu... Cos mówił ale nie pamietam co...
Pogrezb był 26 maja...
Czy to moze cos znaczyc ?
Od momentu gdy sie dowiedziałam ze umarł snilo mi sie wszystko i wszyscy związani z domem ... ale nigdy Tato...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-04, 16:22 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-28, 17:52
Posty:72
Lokalizacja: z dna piekieł...
Kiedyś jak coś mi się śniło i się bałam to wiedziałam że to tylko sen i np. gdy coś mnie goniło to nie uciekałam bo wiedziałam że jak mnie dopadnie to się obudzę. :-)
Ostatnio rzadko mi się zdarza żebym jakikolwiek sen zapamiętała, jak się budzę w nocy to sobie powtarzam żeby nie zapomnieć treści snu i jak wstanę sprawdzić w senniku co oznacza, ale rano za chiny sobie nie mogę przypomnieć o czym śniłam. :-/

_________________
,,A te dni ciszy które, które dzielą nas
Podpowiadają mi złe obrazy
Muszę to przespać przeczekać, przeczekać
Trzeba mi...
A jutro znowu pójdziemy nad rzekę..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-10, 14:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-08-10, 13:55
Posty:3
u mnie najbardziej interesujące sny zdarzają się jak jestem chory i mam gorączkę wtedy mam sny tak jakbym tv oglądał pełne fantazji horroru i nietypowych zdarzeń

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-17, 20:31 
bulgaribulgari napisał(a):
"Podczas snu nasze ciało przechodzi kilka cykli snu. Przeciętna osoba dorosła może mieć od 4 do 5 następujących po sobie cykli snu w ciągu ośmiu godzin. Każdy cykl snu trwa od 90 do 100 minut i ma 5 rożnych faz.
Być może,to prawda że tak wygląda fizjologia snu.Nie wiem,ale z pewnością naukowcy zbadali tą sferę naszego życia.
Mnie niejednokrotnie zdarzało się,tzw.De javu.Spotykała mnie jakaś sytuacja,gdzie miałem wrażenie,a wręcz przekonanie że przeżyłem coś takiego we śnie.Taka refleksja następowała po fakcie,gdy człowiek analizuje co,go spotyka w życiu.
Jeden przykład,to wypadek w pracy,któremu uległem.Wcześniej śniło mi się,jak leżałem w szpitalu.Nawet widziałem we śnie osoby,które mnie odwiedzały.Na jawie było tak właśnie.Oczywiście wszystko było po zdarzeniu. :roll:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO