dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-06-12, 19:02 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
alinQa napisał(a):
Adek, to nie fajnie :(

Wiem bo potem tak jakoś głupio jest z tą osobą rozmawiać, bo się boje, że sny będą za niedługo prawdą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-04, 23:05 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
a mi się śniło, że poszłam na bankiet do jakiegoś dziadka, okazało się, że dziadek ma cały stol powykładany drogim ekskluzywnym jedzeniem, ogolnie jego willa była ekskluzywna, i wtedy wtargnęli porywacze którzy domagali się tego aby dziadek zaczął płacić czynsz, my, zakladnicy postanowiliśmy uciec, ale nas złapali, ja kochałam się w szefie porywaczy i poszam do niego powiedzieć mu, że ma mnie wypuścić. na co on powiedział, że niemożliwe, ja, że tak i już, a jak nie to niech mnie zastrzeli, strzelił mi w brzuch, chociaż bardziej wtedy scisnęło mnie za gardło, że on mnie nie kocha, trzymając się za ranę wymamrotałam mu, że mogl mnie zabić.

To głupi sen ale utkwił mi w pamięci.
Analizując to bankiet i drogie jedzenie to przeciwstawienstwo tego co mam w lodowce, nieplacony czynsz to problem mojej mamy która nie miała pieniędzy i ostatni rachunek zapłaciła z miesięcznym opoznieniem, kula w brzuch była wynikiem czytania artykułu o tym co czują ludzie postrzeleni, ale za cholerę nie wiem kim był porywacz. Chyba to był mój własny ojciec. Jeśli rozpatrzyć to w tych katgoriach to sen był smutny.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-05, 10:11 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
OMG dream Ty to masz sny 8-)
Mi się dziś w nocy śniło że razem z Eweliną poszłyśmy na imprezę kilkudniową do takiego satanisty (znamy takiego jednego który słucha dziwnych modłów, Ewe wiesz o kim mówię? ) , no i byłyśmy u niego w domu i ja byłam w łazience i suszyłam włosy a Ewe była w pokoju z satanistami i wtedy usłyszałam kawałek rozmowy że oni chcą nas zabić i jak pobiegłam to powiedzieć Ewe to ona mi nie chciała uwierzyć i potem okazało się że nie możemy wyjść a nasze telefony nie mają zasięgu nigdzie w tym domu ani w koło niego. I to się skończyło tak że na koniec miało być ognisko ale to my (ja i Ewe miałyśmy być daniami głównymi), ale czy nas zjedli czy nie to już nie pamiętam :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-05, 19:35 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-11-28, 21:53
Posty:7
Ja mam za zwyczaj takie bezsensowne sny, albo mi się śni jakaś brama albo jakieś inne głupoty. Czasami śni mi się sen ale nie jest dokończony.... i to mnie wkurza bo zawsze ciekawi mnie jaki będzie finał :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-06, 15:17 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:30
Posty:214
Lokalizacja: ja to znam ?
hmmm, to ja jestem nieszczęśliwy ,bo nie pamiętam snów -pamiętam tylko ,ze coś sie śniło .
a chce pamiętać @#$@# nie wychodzi

ostatni jaki pamiętam -jakieś 2 lata temu, zeta i JLo ,w duecie polecam sen pierwsza klasa, dobry dla niego i dla niej , jak nie jest zdeklarowana jako hetero

_________________
nudy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-10, 19:04 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-07, 00:36
Posty:930
Lokalizacja: nie pamiętam ;)
Moje sny są albo głupie albo przygnębiające...
W tym tygodniu śniła mi się moja śmierć i mój pogrzeb, zawał mojego ojca, wypadek samochodowy i gadające żaluzje...

_________________
Save the Planet, Kill Yourself!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-10, 20:04 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-30, 20:23
Posty:386
Lokalizacja: śląsk
Polly, ależ optymistycznie sypiasz, nono... 8-)
a gadające żaluzje i tak najlepsze xD .. ja nie wiem, co Ty na noc jadasz.....

_________________
W walce pomiędzy tobą a światem - sekunduj światu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-10, 20:12 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-07, 00:36
Posty:930
Lokalizacja: nie pamiętam ;)
nic... tak jakoś... czasami aż się boję zasnąć... u mnie to rodzinne... moi bracia też mają takie sny...

_________________
Save the Planet, Kill Yourself!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-10, 20:38 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Mi się kiedyś śniło, że miał być koniec świata :mrgreen: No i wsszyscy się ze sobą żegnali ( ja i polly panikowałyśmy :-P ), oglądaliśmy tv a tam nagle : PRZEPRASZAMY ZA USTERKI, KONIEC ŚWIATA NASTĄPI JUTRO ! :P i znowu czekać na to coś ;]
Jeszcze kiedyś mi się śniła piżama polly ( no co :-P ). Bo to wszystko przez to, że polly miała mi pokazać swoją nową piżamę jak u niej będę i byłam u niej a ona zapomniała mi pokazać, a ja zapomniałam jej przypomnieć :diabel: No i w ten dzień ( noc?! ) śniło mi się, że oglądałam z nią koncert RHCP i wpadli terroryści i żadali piżamy :P My na nich nawrzeszczałyśmy, że nam przeszkadzają, później ich zabiłyśmy, później przyszedł policjant i wręczył nam nagrodę pieniężną :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-10, 21:23 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-30, 20:23
Posty:386
Lokalizacja: śląsk
:druch: co Wam w tych główkach siedzi.. o ja nie mogę .. xD

_________________
W walce pomiędzy tobą a światem - sekunduj światu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO