dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-07-17, 12:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-04-11, 22:08
Posty:66
Lokalizacja: z Wenus ;D
Butters napisał(a):
Najgorsze jest to. że ludzie chcą żeby ich tak oszukiwano, wczuwają się w te wróżby i marnują swoje życie.

Nom... czasem tak jest. przeczytasz coś w horoskopie a potem starasz się robić wszystko żeby to się spełiło (albo żeby tego uniknąć) i wychodzi z tego jeszczze gorszy syf i kłótnie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-18, 22:34 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
zreszta podchodzac do tego statystycznie to samo nie moze sie powtorzyc milionom osob spod tego samego znaku :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-19, 23:28 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-04-11, 22:08
Posty:66
Lokalizacja: z Wenus ;D
Wiesz Butters... W horoskopach nigdy nie jest napisane wprost co się stanie. Można to różnie interpretować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-20, 21:52 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
tak ale to z reguly ma te same mysli przewodnie, sredniowieczni wladcy kupowali horoskopy kupowane i tworzone wylacznie dla siebie, na cos takiego to moze i bym poszedl ale takie wierszyki z gazet to jednak glupota :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-25, 14:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2006-04-12, 15:05
Posty:45
Wierzę w umiejętności przewidywania. Aby uzasadnić przytoczę z swego doświadczenia.
Przeczytałem kiedyś książke Klimuszki "moje widzenie świata". Zwierzyłem się z tego mej koleżance w pracy- Jadzi. Jadzia powiedziała, że jej mama miała spotkanie z Klimuszką bo- zaraz po II wojnie (1946 r.) zachorowała. W szpitalu "otworzono ją", zaszyto a diagnoza rak i kilka miesięcy życia. Ktoś w szpitalu opowiadał o Klimuszce i mama Jadzi postanowiła do niego pojechać. Ten następny tekst jest ważny! Miała mało pieniędzy więc założyła, że do pojedzie osobowym (taniej0 A WRÓCI POSPIESZNYM( DROŻEJ). Gdy przyjechała na miejsce okazało się, że jest tam wiele oczekujących osób. Zapytała czy trzeba zakonnikowi płacić. Daje się co łaska. POSTANOWIŁA PIENIĄDZE NA POSPIESZNY DAĆ A WRÓCIĆ OSOBOWYM. Gdy weszła do Klimuszki zdążyła powiedzieć powitanie. Klimuszko powiedział NIEPOTRZEBNIE CIĘ CIELI BO TY NIE MASZ RAKA TYLKO JESTEŚ WYCIEŃCZONA WOJNĄ. TU DAJĘ CI ZIOŁA Z PRZEPISEM I NIE DAWAJ MI PIENIĘDZY JEDŹ POSPIESZNYM DOWIDZENIA. W latach 8- tych znałem milicjanta (szefa krymin) i podczas rozmowy z nim mówił mi, że w trudnych sprawach - tylko nie politycznych - Klimuszko pomagał -zawsze z pozytywnym skutkiem - rozwikłać sprawę. Jako przykład- W latach 70-tych porwano i słuch zaginął, znaną redaktor gazety. Poszlaki były bardzo nikłe. Zapoznany z sprawą Klimuszko wskazał kamienicę w Łodzi, gdzie jego zdaniem, na II piętrze rozpuszczono ciało w w kwasie w wannie. Badania rur, itd potwierdziły przepływ kwasu i ustalono osobę mającą dostęp do mieszkania i poszlaki powiązały się z faktami . to tak pokrótce. Od tamtego czasu nie dyskutuję o czichś teoriach na temat wizjonerstawa itp uwagach. nie zbadane............ niestety trzeba nad tym przejść. pozdr


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-25, 23:10 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
o Klimuszce tez wiele slyszalem/czytalem i jego przypadek jest rzeczywiscie niebywaly, ale uwazam go za wyjatek, denerwuja mnie natomiast telewizyjne wrozki o smiesznych imionach, typu Vanessa, Liniana czy inne imiona rodem z agentury z 10 pln za minute. Jest kontrast miedzy prawdziwymi wizjonerami a komercja ale niestety komercji jest wiecej niz psionikow i to jednak komercja wplywa na obraz takich zjawisk niestety

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-29, 09:52 
to co widzę w telewizji lub w gazetach to zwykłe "naciąganie" ludzi i tylko szukają sposobu by wyciągnąć od ludzi jak najwięcej pieniędzy. ja w takie "pseudo wróżki" nie wierzę i nie ufam im. ja nie dałbym złamanego grosza takiej wróżce. jestem zdania że "co ma być to będzie".


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-29, 14:52 
A ja im wierzę i ufam, wierzę że chcą moją kasę i ufam gdy mówią dzień doby i dowidzenia^^


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-31, 21:04 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
Jakże bliska mi twoja filozofia Różowy Satanisto :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-06, 03:06 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:30
Posty:214
Lokalizacja: ja to znam ?
różowe w dzień dobry , to ja bym tylko w dzień wierzył w dobry to już nie . i to pod warunkiem ze to nie noc

wyścig szczurów trwa a wiec trzeba zabijać relacje społeczne , a pustkę wypelnic marketingowa pulpą

_________________
nudy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO