dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-18, 07:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-14, 00:16
Posty:18
Tak gadacie... A czy ktoś miał jakiekolwiek doświadczenai z Ezoteryką?? Prócz horoskopów i pojedyńczych obejrzanych programów w TV??
Ja miałem. i Powiem wma, że coś w tym jest. Zbyt często to sie sprawdza, żeby można było stwierdzić, że to kompletna bzdura. Sam horoskop z gazet jest nic nie warty. Bo jest zbyt ogólnikowy. Nie ma nawet sensu na to patrzeć. Pozatym w każdej gazecie jest co innego.
Natomiast błędne jest stwierdzenie, że przepowiedzą nam przyszłość...
Ezoteryka, wróżbiarstwo i inne "czary-mary" nie jest w stanie przepowiedzieć przyszłości. Dużo zależy od nas. Oni\One mogą nam powiedzieć jak może się stać. Kiedy będzie ku czemuś okazja, bo spieprzyć to zawsze możemy, albo najzwyczajniej w świecie wyjść na przeciw przepowiedni. Kiedy będzie najlepszy okres na coś...np. na przeprowadzke, albo zmiane pracy.
Imo, najlepsza jest numerologia. Na podstawie daty urodzenia i liczb w niej występujących sie stwierdza jaki człowiek ma charakter, jakie ma potrzeby w życiu, jakie ma talenty, kiedy znajdzie miłość. Nie wiem dokładnie jak to sie przelicza. Natomiast to działa tak, że w danym dniu mozemy mieć doła. Albo niewiadomo z jakich przyczyn zupełnie odwrotnie, czyli radochę z życia. Przez inny okres będziemy mieli cięższe dni, problemy ze skupieniem bla bla bla itp. To po przeliczeniu daty urodzi razem z "obecną" datą, można wywnioskować, że ma sie przypływ energii albo odpływ. Coś takiego.
Nie ma potwierdzenia naukowego ale z drugiej strony jak mówiłem na początku. Ezoteryka wielu ludzią pomogła i zbyt często sprawdza się to co mówią wróżbici na nasz temat, zarówno pod względem teraźniejszości, przeszłości, a co do przyszłości to mówi nam kiedy najlepszy moment na daną rzecz będzie w naszym życiu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tarot & telewizyjn czary-mary
PostNapisane: 2014-03-06, 22:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 14:47
Posty:10
Ja wierzę we wróżby i uważam, że doświadczona wróżka jest w stanie naprawdę pomóc. Ja od lat korzystam z pomocy w ważnych strawach z rad wróżki Xeny. Uważam, że nie należy krytykować kogoś, kto radzi się wróżki, ale samemu spróbować i przekonać się czy warto korzystać z takiej pomocy czy też nie. Tu jest opis mojej wróżki i kontakt do niej http://wizytauwrozki.pl/expert/757/Xena Mnie nigdy nie zawiodła.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tarot & telewizyjn czary-mary
PostNapisane: 2014-06-07, 09:36 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Wróżby to dla mnie jedno, a tv czary-mary to co innego jednak. Większość wróżbitów bardziej zna się na odczytywaniu tego co ludzie chcą usłyszeć niż na samym wróżeniu. Chociaż jedno z drugim na pewno jest związane.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tarot & telewizyjn czary-mary
PostNapisane: 2014-10-29, 14:17 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-10-29, 13:22
Posty:3
Lokalizacja: Radom
Nie sądzę, żeby jakikolwiek wróżbita wiedział o moim życiu więcej ode mnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tarot & telewizyjn czary-mary
PostNapisane: 2014-11-13, 23:10 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-08-07, 17:06
Posty:78
Niektórzy rzeczywiście mają jakieś nadprzyrodzone zdolności... Nie wiem w jaki sposób to działa, skąd oni takie rzeczy wiedzą.. Na przykład ostatnio moja znajoma z pracy opowiadała, że chodziła do jasnowidza Marka Szwedowskiego (słyszeliście o nim?) i rzeczywiście wiedział wszystko o jej relacjach rodzinnych (z szacunku do niej nie opowiadam o co chodziło dokładnie), a widzieli się pierwszy raz w życiu.. I dzięki niemu udało jej się uniknąć kłopotów, słusznie doradził. Także są ludzie, którzy mogą pomóc, mają ten dar.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tarot & telewizyjn czary-mary
PostNapisane: 2015-11-02, 23:51 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-28, 13:06
Posty:61
Ni chu chu ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tarot & telewizyjn czary-mary
PostNapisane: 2016-01-07, 16:47 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-01-07, 16:36
Posty:3
Lokalizacja: Warsaw
Był czas, że moja mama oglądała takie TV na okrągło, skutkiem czego słuchałam i ja. W sumie ciężko poiwedziać, czy to prawda czy szacher macher. Podobno astrologia, numerologia to cała nauka, a tarot też ma jakieś tam tradycje. Pewnie jak to w baśniach, jakieś ziarnko prawdy w tym jest. Wielu ludzi w to wierzy i chce wierzyć, bo jak mama do takiej "wróżki" chciała się dodzwonić, to ciągle było zajęte.
Osobiście raz byłam u tarocistki (nie wróżki) i wyszłam z bardoz pozytywnym wrażeniem. Myślę, że jak ktoś potrzebuje pociechy, to powinien się do takiej Pani wybrać, bo podobno nie można im mówić "klientom" niczego złego ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tarot & telewizyjn czary-mary
PostNapisane: 2016-02-15, 16:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Jeżeli chodzi o "telewizyjne czary-mary" według mnie jest to naciąganie ludzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tarot & telewizyjn czary-mary
PostNapisane: 2016-02-19, 12:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-02-19, 12:23
Posty:2
Mnie osobiście to przeraża. Nie wiem jak można wierzyć w takie rzeczy. Na dodatek wydawać na to pieniądze... Przecież nawet oni sami czasem mówią, że to jedna wielka ściema...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tarot & telewizyjn czary-mary
PostNapisane: 2016-02-25, 09:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-12, 12:15
Posty:25
To są wszystko bzdury. Można wróżyć sobie nie wiadomo co, ale przecież chodzi o schematy - coś co dzieje się często przy wielu sytuacjach życiowych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO