dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-15, 10:22 
coś w tym jest. Dodatkowo dzieciak nie jest taki zwykły szary, ma coś w sobie niezwykłego, bardzo go lubię. Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-15, 15:05 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
a mieszkasz może na warszawskej pradze?

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-15, 15:16 
nie, a jakie to ma znaczenie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-15, 15:37 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
zadne, z ciekawosci zapytalam bo urzekła mnie zbiezność faktów.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-15, 16:18 
rozumiem, ja mieszkam niestety albo na szczęście w Pruszkowie pod Wawą


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-21, 20:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 18:50
Posty:32
Cytuj:
Rady? hmm co tu radzić.. musisz przekalkulować czy jesteś pewien ze chcesz sie pakować w związek gdzie dziecko juz jest...
Mysle ze skoro Ci zalezy bedziesz sie starał jak najlepiej ze wszystkim poradzić :)

a i ja Ci życzę powodzenia.
Jesteś świadom w co wchodzisz i nie możesz od nikogo brać żadnej rady, to nie my znamy stan twego SERCA.
My możemy
się wypowiedzieć czy zle robisz czy dobrze,ale to co ty postanowisz musi być to,tylko i wyłącznie twoja decyzjia.
Ja osobiście zyczę ci jak najlepiej !!
pozdrawiam :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-22, 06:22 
Dzięki i zgadzam się , decyzję musze podjąć sam. Jestem bliski jej podjęciu , jednak jest to bardzo trudne a nie chcę działac pochopnie aby nikogo nie skrzywdzić . Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-22, 16:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 18:50
Posty:32
miś napisał(a):
Jestem bliski jej podjęciu , jednak jest to bardzo trudne a nie chcę działac pochopnie aby nikogo nie skrzywdzić


I bardzo dobrze że nie starasz się podejmowac pochopnych decyzji,napewno potrzebujesz przeanalizowania wielu ważnych spraw.
Czasem też wydaje nam się że podjecie jakieś decyji jest służne a z czasem okazuje się że jednak była to mylna decyzja,ale uważam że do stwierdzenia tego składaja się czynniki które z czasem się zmieniają i wtedy wydaje nam się ze zle zrobilismy.
Dlatego ważne jest by przedewszysdtkim nauczyć się stawiać czoło każdemu problemowi i nie poddawać się !!
Tego Ci z serca życze i POWODZENIA miśiu :peace:

PS.
Jak będziesz miał ochote z nami podzielić się co postanowiłeś,to FAJNIE !!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-22, 21:08 
WIELKIE DZIĘKI. Jaką podjąłem decyzję.... hmm...naprawdę strasznie trudna sprawa dla mnie. Pierwszy raz w życiu stanąłem przed takim dylematem... a to dlatego że chciałbym aby wszystkie osoby związane bezpośrednio z tą sprawą nie zostały poszkodowane w jakikolwiek sposób. Najgorsze że im więcej myślę, analizuje i zastanawiam się tym bardziej zapędzam się w błędne koło i sam nie wiem co myśleć. Napewno ona jest warta tego , ale nie wiem czy ja jestem gotowy na coś takiego.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-02, 23:20 
Mam nadzieję, że podjąłeś już decyzję.
Sama byłam w podobnej sytuacji, może nie dokładnie takiej samej, ale jednak, mam też znajomą, która też miała podobny problem. Uważam, że jeżeli naprawdę zależy Ci na tym związku to nie możesz tak długo się zastanawiać, albo chcesz być z Nią i robisz wszystko aby Wam się udało, albo nie chcesz i nie robisz nikomu nadziei.
Mi się nie udało, ale mojej znajomej tak, w sobotę urodził im się synek :-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO