dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Trudny związek - prosze o rady
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-03, 01:52 
Witam. Poznałem kobietę niestety starszą ode mnie o pięć lat i posiadającą dziecko z poprzedniego związku. Bardzo mi na niej zależy, jej dziecko też zresztą bardzo lubię ale kompletnie nie mogę zdecydować jednoznacznie co mam robić. Z jednej strony pragnę spróbować a z drugiej strony boje się że nie sprostam temu i tym samym ich skrzywdzę . Proszę o rady i wskazówki. Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-03, 09:48 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Rady? hmm co tu radzić.. musisz przekalkulować czy jesteś pewien ze chcesz sie pakować w związek gdzie dziecko juz jest...
Mysle ze skoro Ci zalezy bedziesz sie starał jak najlepiej ze wszystkim poradzić :)
ZYcze powodzenia

Do odważnych świat należy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-03, 20:54 
najgorsze jest to że ja rozmyślam o tym już długi czas i nie mogę podjąć żadnej decyzji. Nie chodzi nawet o to że ja boję się takiego związku ale głównie boję się że ich skrzywdzę. Może ktoś z forowiczów miał taką sytuację. pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-13, 08:27 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-13, 05:48
Posty:90
Faceci boją się wiązać z kobietami,które mają dzieci(dziecko)-i na odwrót.Choć nie jest to regułą.Takie obawy są normalnym zjawiskiem i można wymienić ich całą listę.Aby je przezwyciężyć i zdecydować się na taki związek,trzeba wykazać się dojrzałością.
Co innego,gdy facet ma już swoje dzieci-ale to odrębny temat.
Powinieneś powiedzieć tej drugiej osobie,że jesteś po raz pierwszy w takiej sytuacji.Należy to jednak zrobić w sposób możliwie delikatny.Wtedy będziesz miał szansę zaakceptowania takiej sytuacji i próby odnalezienia się w niej-nie oszukując przy tym swojej partnerki.

pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-13, 13:21 
bardzo dziękuje za cenne rady. Powoli oswająm się z tą sytuacją. Wydaje mi się że jak kobieta jest tego warta to jej przeszłość w postaci dziecka nie będzie przeszkoda.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-13, 23:34 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-13, 05:48
Posty:90
miś napisał(a):
bardzo dziękuje za cenne rady. Powoli oswająm się z tą sytuacją. Wydaje mi się że jak kobieta jest tego warta to jej przeszłość w postaci dziecka nie będzie przeszkoda.

Najpierw się skup na tej kobiecie-potem wszystko samo wyjdzie....dla prawdziwej miłości nie ma przeszkód.Chciałam wspomnieć,że nie jestem zbyt romantyczna-ale wiem co piszę ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-14, 00:45 
dzięki za wsparcie. To wszystko jest dla mnie bardzo trudne, ale to chyba dla tego że za dużo myślę i analizuje ale z drugiej strony robie tak bo nie chcę popełnić błędu a jeszcze bardziej nie chcę nikogo skrzywdzić...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-14, 11:41 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-13, 05:48
Posty:90
ech....łatwo tak komuś radzić... :cry: -nie będąc w Twojej sytuacji :cry: Współczuję Tobie bardzo.Życzę,aby wszystko się rozwiązało po Twojej myśli...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-14, 18:22 
dzięki. Lecz z jednej strony mam przechlapane z powodu tej sytuacji ale z drugiej strony mam szczęście ze spotkałem tą kobiete, pasujemy do soebie :-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-15, 02:31 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-13, 05:48
Posty:90
Chłopie:)Nie każdemu prawdziwa miłość pisana jest:)Ale może akurat Tobie i w tym momencie:)
A problemy i tak po czasie pojawiają się w każdym związku...
Więc może mniej uwagi przyłóż do tego,że będziesz kochał dwie osoby naraz:) ;-)

[ Dodano: 2008-03-15, 01:33 ]
acha:)
pomyśl o tym,że dwie osoby naraz będą Ciebie kochały:)
powodzenia-nic ująć,nic dodać:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO