dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

wyścig za niczym??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-11-18, 22:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-10-28, 23:59
Posty:23
Lokalizacja: Raszyn
często słuchać stwierdzeni, że wszscy uczestniczymy w wyścigu szczurów, lecz większość z nas nie przyznaje się do tego, chciaż każdy jest w to wplątany. Jakie są według Was przyczyny takiej ogromnej chęci i presji na zrobienie kariery w śród młodych ludzi??

_________________
let's dance... let's ride...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-19, 19:35 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-12, 16:05
Posty:108
Lokalizacja: Warszawa
Presję wywiera otoczenie : od rodziców po nauczycieli w szkole - niemal wszedzie sie słyszy co ty będziesz robił jak nie skończysz szkoły? Kazdy chce być kimś.... dużą rolę tu odgrywają też media - szczególnie telewizja... tam zawsze wszyscy są bogaci i przystojni .... a nawet jak nie są to niebawem będą bo los się do nich uśmiechnie a przecież całe życie ciężko pracowali aby coś osiągnąć
no ale czy teraz skończenie szkoły wyższej gwarantuje ten sukces ? ja myślę że nie ....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-20, 20:50 
wiesz.. ja dopiero jak zacząłem studiować to przekonałem się, że nie zawsze studia to dobrze spędzone 5 lat. jeśli chodzi o kierunki w stylu medycyna czy coś związanego z inżynierią to może i warto, ale ja jestem na studiach typowo ekonomicznych - logistyka - i czuję, że gówno będe miał z tej całej wykładanej tam teorii. nic się nie nauczyłem przez 1,5 roku i czuje, że marnuje ten czas.. ale presja jest duża więc skończe dla papierka.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-04, 20:16 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-12, 16:05
Posty:108
Lokalizacja: Warszawa
No moje studia też do najciekawszych nie należą (nawiasem mówiąc też ekonomiczne)- już niedługo będzie w czasie przeszłym ...jak dobrze pójdzie... Ale planowałam je połączyć z drugim kierunkiem - miała to być logistyka - ale małe komplikacje rodzinne i niewyszło. Tak naprawdę jeśli chcesz wynieść coś ze studiów to wyniesiesz- zawsze znajdzie się wykładowca, który Ci to ułatwi i Cię nakieruje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-05, 22:54 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
heh, ludzie jak sie meczycie na studiach to poprostu zrezygnujcie, widac ze to nie dla Was...

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-07, 22:00 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-07, 21:34
Posty:31
A może własnie to jest najpiekniejsze w studiowaniu - nieudolność w ich zakończeniu? :P Znam paru takich, dla ktorych zycie wiecznego studenta bierze gore nad wszystkim :)

_________________
10stycznia2009.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-08, 21:49 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
Bycie wiecznym studentem - spoko, ale nie marudzenie jak mi to nie jest zle na studiach, widzisz roznice prawda? ;)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-09, 10:47 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
zdaje sie ze zaczynacie schodzić z tematu...
!!!
a ja wówczas robie się zła :diabel:


Co do tematu...
Co prowadzi do wyścigu?
- CHęć podniesienia sobie luksusu zycia
- Chę bycia z tych "lepszych:
- Cheć udowonienia sobie samemu ze potrafi sie wszytsko :)


No to na tyle co mi sie skojarzyło :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-09, 21:45 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
chyba troszke zeszlismy, ale i temat tak sformulowany ze pewnosc nie mam czy aby to jakies dalekie zejscie bylo ;) taki wyscig jest naturalny, kazdy ma swoje potrzeby i zaspakaja je poprzez wlasne staranie=wyscig za np hajsiwkiem

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-10, 14:38 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-12, 16:05
Posty:108
Lokalizacja: Warszawa
pewno troszkę odbiegnę od tematu

Butters napisał(a):
heh, ludzie jak sie meczycie na studiach to poprostu zrezygnujcie, widac ze to nie dla Was...


moja wcześniejsza wypowiedz nie była użalanieniem się typu: jak to ciężko na studiach.... słowo " nienajciekawszych" odnosiło się do podejścia wykładowców ...
no i skończyło się na tym że pisząc magisterkę nie mogłam za bardzo polegać na moim promotorze - mimo iż sam zaproponował temat - okazało się że za bardzo zna się na tym temacie ....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO