dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: zdrada
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-06-13, 16:03 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-06-13, 15:55
Posty:4
Ja tam bym żadnej zdrady nie wybaczył.

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2012-09-10, 11:41 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-09-09, 22:32
Posty:12
dla mnie zdrada, to zdrada, oznacza koniec zwiazku:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2013-01-01, 15:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-01-01, 15:10
Posty:5
Ja moze bym wybaczyła, ale bycie z taka osoba nie miałoby sensu na dłuzsza mete...bo juz zawsze byłaby swiadomosc ze to sie moze powtorzyc skoro sie zdarzyło...

_________________
Zobacz But-S


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2016-09-02, 11:37 
Moim zdaniem to zależy, nie można jednoznacznie ocenic która boli bardzej. Z wałasnego doświadczenia wiem, że one ze sobą współistnieją... Mój mąż mnie zdradzał. Na szczęście detektywi ze http ://sprawdzwiernosc. pl/ to wykryli, bo kamuflował się niezle. Chodzi o to, że zanim następuje zdrada fizyczna jest fascynajcja, pożadanie, poświęcanie mysli tej osobie... to juz zdrada psychiczna, emocjonalna... Dla mnie zdrada jest niewybaczalna


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2016-09-11, 19:33 
jak dla mnie zdrada nie do przebaczenia absolutnie i z tego też powodu bardzo szybko zdecydowałam się na rozwód, na początku myślałam że może przesadzam i to moje wymysły ale zdecydowałam się na profesjonalną pomoc http://www.detektywitrojmiasto.pl/ i okazało się że moje przypuszczenia są jak najbardziej słuszne a zebrany materiał znacznie pomógł w sądzie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2016-09-12, 17:45 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Skoro mowa o zdradzie, nie ma co rozgraniczać,jak to robią niektórzy : zamierzona, przypadkowa,nie chciana - zdrada to zdrada i nie jest ważne w jakich sytuacjach do niej doszło. Nigdy w takiej sytuacji nie byłam, ale podejrzewam,że zanim zrobiłabym cokolwiek najpierw chciałabym usłyszeć co ma mi do powiedzenia zdradzający,oczywiście kłamałby jak najęty,ale w każdym kłamstwie jest jakieś ziarenko prawdy. A jest też powiedzenie, że każdemu należy dać drugą szansę,o ile to by się jeszcze raz powtórzyło wystawilabym gada za drzwi razem z rzeczami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2016-09-21, 13:38 
Widziałam jak mój tato cierpiał kiedy mama go zdradziła i z całą pewnością żadnej zdrady bym nie wybaczyła. Zresztą, moja przyjaciółka z dzieciństwa teraz przechodzi przez sprawy rozwodowe - jej kochany mąż poleciał w delegację na 2 miesiące... do kobiety w UK. No, teraz walczą w sprawie podziału majątku ale z tego co wiem ma Budrewicza jako mecenasa więc powinna sporo ugrać ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2016-12-20, 12:15 
Pewnie to zależy od osoby, ale z mojego doświadczenia wynika, ze osoba, która już raz zdradziła zdradzi po raz kolejny.Dlatego ja już bym nie wybaczyła. Mój były już mąż zdradził mnie jeszcze przed ślubem. Ale młoda, naiwna i zakochana, więc potraktowałam to jako jednorazowy błąd. Po dziesięciu latach małżeństwa ni z tego ni z owego zażądał rozwodu, jeszcze w dodatku z mojej winy. Coś mi nie pasowało w tym wszystkim, więc wynajęłam specjalistów z Business Intelligence Agency i zebrali dowody na to, że w zasadzie cały czas mnie zdradzał...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2016-12-27, 14:21 
Zdrada zawsze boli. Choć najczęściej partnerzy się do tej zdrady nie przyznają i albo sami podejrzewamy, że coś jest na rzeczy, albo przypadkiem odkryjemy jakąś wpadkę. Moja przyjaciołka podejrzewała swojego męża o romans, ale nie umiała zapytać go wprost, ani też nie znalazła żadnych dowodów. Wynajęła detektywa z MB detektywi i cała sprawa rozwiązała się bardzo szybko. teraz jest w trakcie rozwodu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2017-02-23, 16:49 
Na pewno warto udać się na terapię. Jest to bardzo pomocne rozwiązanie. Tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ znajduje się ciekawe rozwiązanie. Terapia online poprzez Skype. W ten sposób można sobie pomóc i powoli wracać do normalnego życia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO