motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: zdrada
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-03-03, 13:40 
Wiadomo, że niejednokrotnie zdrada jest powodem, dla którego udajemy się do psychologa, trudno sobie z tym poradzić. Miałam podobnie, też bardzo ciężko było mi dojść do siebie. Ja odkryłam zdradę mojego męża całkiem przypadkowo. Pracowali dla mnie wtedy mb detektywi i zebrali mnóstwo dowodów mówiących o tym, że mąż mnie zdradza.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-05-12, 19:29 
Nudziarz

Mój mąż ciągle siedzi na showup. Co o tym myśleć? Potraktować to jako zdradę? Może daje mi do zrozumienia, że u nas coś umiera? Czy to też potraktować jak zdradę?

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-12-28, 16:21 
Jak podejrzewałam męża o zdradę, to wolałam udać się do profesjonalisty, do detektyw Skrzypek z Wrocławia, żeby mieć w 100% pewność. No i niestety okazało się, że miałam rację... Ale dzięki Pani Detektyw miałam niezbite dowody na sprawie rozwodowej

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-02-27, 19:28 
Adept

To że mąż siedzi na showup to jeszcze nie zdrada. Sama mam konto na erodate i rozmawiam tam z różnymi ludzmi. Można tam czatować niekoniecznie musi to być od razu sex kamerka. Ale może też zacznij wtedy zobaczysz jak zareaguje. a możliwe że razem będziecie czatować i wam się to spodoba?

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa: UTC + 2