dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: zdrada
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-03-03, 13:40 
Wiadomo, że niejednokrotnie zdrada jest powodem, dla którego udajemy się do psychologa, trudno sobie z tym poradzić. Miałam podobnie, też bardzo ciężko było mi dojść do siebie. Ja odkryłam zdradę mojego męża całkiem przypadkowo. Pracowali dla mnie wtedy mb detektywi i zebrali mnóstwo dowodów mówiących o tym, że mąż mnie zdradza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2017-05-12, 19:29 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-05-10, 18:52
Posty:6
Mój mąż ciągle siedzi na showup. Co o tym myśleć? Potraktować to jako zdradę? Może daje mi do zrozumienia, że u nas coś umiera? Czy to też potraktować jak zdradę?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2018-12-28, 16:21 
Jak podejrzewałam męża o zdradę, to wolałam udać się do profesjonalisty, do detektyw Skrzypek z Wrocławia, żeby mieć w 100% pewność. No i niestety okazało się, że miałam rację... Ale dzięki Pani Detektyw miałam niezbite dowody na sprawie rozwodowej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2019-02-27, 19:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-02-22, 20:43
Posty:39
To że mąż siedzi na showup to jeszcze nie zdrada. Sama mam konto na erodate i rozmawiam tam z różnymi ludzmi. Można tam czatować niekoniecznie musi to być od razu sex kamerka. Ale może też zacznij wtedy zobaczysz jak zareaguje. a możliwe że razem będziecie czatować i wam się to spodoba?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2019-06-22, 16:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-04, 17:59
Posty:14
ppp


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2019-06-22, 16:04 
Ja bym poszła do psychologa dla par i wtedy psycholog mógłby rozwiązać ten problem. Spróbować przynajmniej zrozumieć, co się dzieje i pomóc jak najszybciej. Ja bym poszukała specjalisty na www.doktora.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2019-11-06, 13:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-11-06, 12:54
Posty:4
Oj zdrada to bardzo ciężki temat i bardzo dużo pracy, nad sobą i nad relacją. Na pewno przyda się pewność siebie, o której tutaj jest dużo przydatnych treści - https://uwolnijpewnoscsiebie.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2021-02-08, 16:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2021-02-08, 16:03
Posty:5
Ja również mocno przeżyłam zdradę, nie mogłam sobie z tym poradzić i żeby to przepracować, ale też trochę się zmienić, poszłam do pani psycholog i psychoterapeuty Edyty Wójcik w centrum psychologii i wizerunku Oassis w Warszawie https://edytawojcikpsycholog.pl/uslugi/. To świetna specjalistka, posiada kompleksową ofertę, jest rzetelna i ma super podejście. Bardzo serdecznie ją polecam, pomogła mi przejść przez ten trudny czas, naprawdę warto skorzystać właśnie z jej usług.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zdrada
PostNapisane: 2021-05-17, 11:25 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-10-28, 23:31
Posty:208
Jeśli chcesz pomocy psychologa, to skontaktuj się z Panią https://www.przyjaznypsycholog.com/ na pewno będzie w stanie Ci pomóc. Dla mnie teleporada psychologa dużo pomogła teraz uczęszczam także na różne terapie online, które bardzo mi pomagają.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO