dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-09-11, 17:46 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
zawsze można zepsuć jeszcze bardziej :diabel:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-11, 19:34 
ema napisał(a):
dariuszka napisał(a):
stawaj po czyjej stronie chcesz zgodze sie z Kaszaczkiem w tej kwestii jezeli hcodzi o to ze na forum maja glos tylko Ci ktorzy sa u "wladzy". Mam dosc tych smiesznych rozmow. Nie chcecie dyskutowac ja mam to gdzies. Zycze powodzenia w traceniu kolejnych uzytkownikow.


Nie obrazam sie na nikogo bo mnie to za bardzo nie obchodzi kto co sadzi na moj temat, stawierdzilam zwyczajnie ze kazdy moze sie opowiadac po czyjej stronie chce ludzie cos Wam sie dzieje rzucacie sie jak opetani.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-12, 00:21 
Powiedzcie mi ale jak myślicie o żle? O diable? Niektóży z was mówią że widzą to jako myśl lub kreacje, ale co dla was jest symbolem diabła?
Ja nie wiem czemu ale mi kojaży się z diabłem (poza to klasyczną kreacją) biały, ale opalony mężczyzna w białym garniturze i z wysokim czołem na którym nie ma rogów tylko leciutkie dwie wypustki, które są ledwo zauważalne... Nie wiem czemu tak jest (z bogiem zaś kojaży mi się kreacja z Bruca i Etana wszech mogącego, ale teraz to nie ważne)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-12, 08:14 
Ostatnio bylam w kinie na Evanie wszechmogacym bardzo podobala mi sie kreacja Boha wlasnie w tym filmie. Murzyn w srednim wieku w bialym wdzianku, chociaz nie tak wyobrazam sobie Boga. Generalnie nie wyobrazam sobie postaci Boga tak jak wspomnialam w jednym z tematow bodajże "Bog i niebo", stworca to dla mnie jakaś siła, i nie mam jakiegos wyobrazenia go w ludzkiej skorze. Jezeli chodzi o diabła, nie wiem dlaczego, ale gdy pomysle o tym to wtedy przybieram mu jakas postac dziwne, ale koarzy mi sie z taka postacia z Biblii dla dzieci, ktora gdzies chyba jeszcze mam w domu. Jak znajde zrobie zdjecie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-12, 15:44 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ja nie mam wyobrażenia diabła - sama nie wiem czemu, po prostu dla mnie jest jakby niematerialny, nie potrafię mu nadać żadnej postaci.
A Bóg? Staruszek, długa broda ala św. Józef, szata taka jak ze starożytnych czasów, szeroka, długa, lejąca się.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-25, 13:21 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-25, 12:28
Posty:11
ja wierze w to ze jest diabeł i tak szczerze mowiac nie boje sie go , jestem oddana Bogu i wiem ze co by nie bylo pomoze mi .

_________________
Co Cie nie zabije To Cie wzmocni .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 03:31 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:30
Posty:214
Lokalizacja: ja to znam ?
jak zapewne wiecie , diabły to upadłe anioły ,wiec wiara w Boga ,jest ścisłe związana z koniecznością uznania , bytów takich jak anioły i upadłe anioły

co ciekawe , grupa aniołów ,sama dobrowolnie związała sie klątwą .

a to ze tak mało o tym dyskutujemy -no cóż ,gro ludzi wychodzi z zalozenia "nie wywoływać wilka z lasu"w historii ,upadłych aniołów -widzę jednak ,pewne -istotne ,nieścisłości .

to my ludzie otrzymaliśmy dar "wolnej woli" anioły zaś ,bytowały w miłości do stworzyciela .
wiec jak mogły związać sie klątwą ? i to po co? żeby spółkować z ludzkimi córkami , jak mówi przekaz Biblijny -co prawda apokryficzny.

strach czuje tylko przed -neoszatanami , ludźmi o zimnych sercach , a anioł czy upadły czy nie , dla mnie to nadal anioł


Załączniki:
naardbol2.gif
naardbol2.gif [ 12.67 KiB | Przeglądane 1591 razy ]

_________________
nudy
Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Diabeł
PostNapisane: 2011-09-27, 17:00 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-09-13, 14:53
Posty:243
A ja jak piwko se zafunduję tez jest fajnie

_________________
123


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Diabeł
PostNapisane: 2012-04-09, 20:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-04-09, 15:18
Posty:10
powinno się mówić więcej o diable, i to tym że za grzechy można trafić do piekła, gdzie się cierpi wieczne tortury, bo nie każdy wierzy w piekło, a o tym nas uczy Pismo Święte i Kościół katolicki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Diabeł
PostNapisane: 2012-04-11, 18:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-04-09, 15:18
Posty:10
a prawda jest taka, nasz świat jest tylko przejściowy, my jesteśmy nieśmiertelni, umiera tylko nasze ciało, po śmierci trafiamy do innego świata, albo do nieba albo do piekła

ludzie źli którzy się dopuścili zbrodni są karani wiecznym potępieniem w piekle

tam cierpią przez całą wieczność


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO