dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Diabeł
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-09-10, 19:00 
No cóż zaskakuje mnie, że w kraju w 97%(chyba) zamieszkałym przez katolików tak rzadko mówi się o diable. Czemu tak jest i co wy o tym sądzicie??


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-10, 20:03 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-07, 00:36
Posty:930
Lokalizacja: nie pamiętam ;)
Ludzie boją się rozmawiać na różne tematy... to jeden z nich ....

Możliwe że mamy obawy jak naszą opinię na temat diabła przyjmie osoba z którą rozmawiamy. Dzisiaj mamy trudności z rozmową o religii a co dopiero o tych jej "podobno" ciemnych stronach.

Jeśli ktoś jest baaardzo wierzący może uważać że to może skazić jego sumienie (lub coś w tym stylu). Ja do osób bardzo wierzących nie należę jeśli ktoś chce wiedzieć... :-P (nawet bardzo nie należę...)


Załączniki:
2.jpg
2.jpg [ 47.14 KiB | Przeglądane 1584 razy ]
Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-10, 20:23 
No cóż ale poznanie "wroga" może być dobrym sposobem do "walki" z nim. Z resztą nie można twierdzić że diabeł nie istnieje jeśli się wierzy w pismo Święte bo cóż nasza religia mimo wszystko w pewnym sęsie jest religią kontrastów a diabeł jest tym "złym" przed którym człowiek musi się wystrzegać ale i go znać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-11, 09:18 
Wielu ludzi wierzy w Boga, ale co DZIWNE nie wierzy w diabla! tak donosza badania. Dlaczego? sama czesto zadaje sobie to pytanie, i nadal nie potrafie jakos racjonalnie tego uzasadnic.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-11, 09:37 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
dariuszka napisał(a):
Wielu ludzi wierzy w Boga, ale co DZIWNE nie wierzy w diabla!

a ja na odwrót


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-11, 10:09 
wierzysz ze jest cos zlego? a co jest w takim razie dopelnieniem czyli dobrem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-11, 10:45 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
A dlaczego musi być dopełnienie? skoro są ludzie którzy wierzą w dobro ale nie wierzą w diabła ja mam prawo wierzyć w diabła ale nie w dobro.. chyba logiczne


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-11, 10:50 
tak samo absurdalna jest dla mnie ich postawa, (nawiasem do Ciebie nie rozumiem dlaczego kazda moja wypowiedz traktujesz jako atak, ja po prostu zadaje normalne pytanie badz cos naturalnie stwierdzam, a Ty rzucasz sie jakbym Ci plula w twarz), tak samo jak nasze zachwanie jest niekiedy dobre innym razem popelniamy gafe czyli zoachowujemy sie zle. Dlaczego wiec w swiecie materii wyzszej istnieje dla niektorych samo zlo albo samo dobro? mozesz mi wytlumaczyc swoje podejscie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-11, 10:53 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Tak nawiasem to po prostu odpowiadam... co myślę...

dariuszka napisał(a):
mozesz mi wytlumaczyc swoje podejscie?

nie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-11, 11:15 
Mozesz miec inne zdanie dzieki temu na dorum sa ciekawe dyskusje, zeby ta dyskusja sie wywiazala sprzydaloby sie co nieco powiedziec wiecej rozwinac swoja mysl, a Ty tego nie chcesz zrobic do tego takze masz prawo, przeciez nikt nic nie mowi :/ chce podyskutowac spokojnie poznac Twoja postawe w tej kwestii glebiej, ale, ze Ty oczywiscie nie chcesz odpowiedziec na moje pytanie to moze kiedy ktos inny je zada raczysz cos wiecej napsiac.

Zbędna dyskusja usunięta...Mery


Ostatnio edytowano 2007-09-11, 11:16 przez dariuszka, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO