dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-12, 22:28 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 09:50
Posty:75
Erryk ...Jeden wielki LoL . Jestem ułomna 8-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-18, 23:08 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-17, 11:37
Posty:172
Lokalizacja: Grójec
Jak my wszyscy... :D

_________________
"There's an Error in my Soul..."
"Life Will Kill You!"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-07, 21:51 
dream napisała : " Religia to perpetum mobile dla mas. Stąd tylko jednostki silne mogą żyć ze świadomością, że 'nie ma nic więcej' "


A gdzie tam perpetum mobile. Włodzimierz Ilicz(albo Karol)napisał, że to opuim dla mas, czyli coś ogłupiającego i trującego.
Ale fajnie dream, że tak pięknie to opisałś- perpetum mobile - super. To koi duszę wierzącego. Szkoda tylko, że wspomniany pogromca tzw. wiary i piewca materializmu, zmarł se na powikłania pokiłowe.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-07, 22:23 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
123 napisał(a):
dream napisała : " Religia to perpetum mobile dla mas. Stąd tylko jednostki silne mogą żyć ze świadomością, że 'nie ma nic więcej' "


A gdzie tam perpetum mobile. Włodzimierz Ilicz(albo Karol)napisał, że to opuim dla mas, czyli coś ogłupiającego i trującego.


całe szczescie, ja nie łykam 'mądrosci' sygnowanych nazwiskami jak niepodwazalnych prawd. Nie musze sie z tym zgadzac i nie zgadzam.

Cytuj:
Ale fajnie dream, że tak pięknie to opisałś- perpetum mobile - super. To koi duszę wierzącego. Szkoda tylko, że wspomniany pogromca tzw. wiary i piewca materializmu, zmarł se na powikłania pokiłowe.

co za niemądra złośliwość :) nie interesuje mnie jak giną "pogromcy wiary i piewcy materializmu" - to tak samo jakbym ja wykorzystywala za argument np księży (piewców wiary i pogromcy materializmu) pedofilów, papieży zabawiających się z damami lekkich obyczajów etc. i tak więcej wierzących choruje na choroby weneryczne niż niewierzących.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-10, 18:59 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-09-13, 14:53
Posty:243
dream* napisał(a):
całe szczescie, ja nie łykam 'mądrosci' sygnowanych nazwiskami jak niepodwazalnych prawd. Nie musze sie z tym zgadzac i nie zgadzam.


W każdej dyskusji i każdy może powiedzieć :" ja się z tym nie zgadzam, mnie to nie przekonało, to żaden dowód itp itd. Można se tylko wymienić poglądy i żyć po swojemu chociażby na przekór całemu światu.
Jedyna rada to odnosić się do jakigoś uniwersalnego miernika ( jeżeli tak to można nazwać ) i z nim porównać swe za lub przeciw.

A o tej śmierci lenina to był żart dotyczacy Twojej wypowiedzi na temat wewnętrznej siły materialistów, że niby ją maja skoro nie wierza w boga jak większość - mogłem tego nie komentować bo to samo przez się jest śmieszne

_________________
123


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-11, 13:26 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
123 napisał(a):
dream* napisał(a):
całe szczescie, ja nie łykam 'mądrosci' sygnowanych nazwiskami jak niepodwazalnych prawd. Nie musze sie z tym zgadzac i nie zgadzam.


W każdej dyskusji i każdy może powiedzieć :" ja się z tym nie zgadzam, mnie to nie przekonało, to żaden dowód itp itd. Można se tylko wymienić poglądy i żyć po swojemu chociażby na przekór całemu światu.
Jedyna rada to odnosić się do jakigoś uniwersalnego miernika ( jeżeli tak to można nazwać ) i z nim porównać swe za lub przeciw.

jasne, ale w dyskusji o wierze nie ma obiektywizmu i uniwersalnych mierników - Ty odrzuciles poglad o ewolucji, Twoja wola, ale dla mnie chocby jest to tak "oczywista oczywistosc" i cos tak uniwersalnego, ogolnie przyjetego itp... sam widzisz :)

Cytuj:
A o tej śmierci lenina to był żart dotyczacy Twojej wypowiedzi na temat wewnętrznej siły materialistów, że niby ją maja skoro nie wierza w boga jak większość - mogłem tego nie komentować bo to samo przez się jest śmieszne

nie chodzilo o wewnetrzna sile materialistow :) raczej o sile psychiczną, to roznica. :)
moze dla Ciebie jest to smieszne, dla mnie smieszne jest wierzenie pt "Bog tak chciał", "Wola Boża" i "wszystko dzieje się po coś, bo tak zostało ukartowane przez Boga".

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-14, 00:17 
dream* napisał(a):
dla mnie smieszne jest wierzenie pt "Bog tak chciał", "Wola Boża" i "wszystko dzieje się po coś, bo tak zostało ukartowane przez Boga".


Dla mnie też. Generalnie jesteś obciązona, katolickim podejściem do Boga , wiary , Biblii.... Już o tym pisałem Ci, widać to na kilometr. Łatwo obśmiać te wymienione przez Ciebie wymysły katolickie , ale to nie ma zadnego cieżaru dowodowego w Naszej dyskusji.

A ewolucji nie odzruciłem dlatego, że wierzę w Boga, tylko dlatego, że nikt nigdy nie udowodnił tej teorii i wymaga więcej wiary, a raczej łatwowierności, niż kult Boga. Same domysły, sprzeczne założenia i oszustwa wręcz. Ale nie chcesz o tym rozmawiać, albo mówisz że to nie dowód na istnienie Boga. No to cóż


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO