dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-03-07, 16:13 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Eh...
Natty napisał(a):
Nom właśnie, przykro mi to pisać ale dla mnie księża to złodzieje i pedofile (może nie wszyscy, ale większość) a reszta wie o tym i nic nie mówi. Dlatego ja sie trzymam od kościoła z daleka, nie chce słuchać fałszywych kazań ludzi którzy robia dokładnie to czego zakazują swoim wiernym.

Przyznam się, że ja też nie raz tak myślę.
Może i są dobrzy księrza, ale... ale to ywginiony gatunek... zalezy im na forisie, bo przecie widać, że każdy ma jakaś wypasioną bryke itp...

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-07, 19:40 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Otóż to Olka, kiedyś jak na religii w gimnazjum kolega poruszył ten temat to katechetka powiedziała że oni muszą mieć takie drogie auta żeby rozwozić biednym jedzenie <buahaha komedia> Na to kolega spytał co by się stało gdyby rozwozili to jedzenie maluchem ... Odpowiedzi się nie doczekaliśmy.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-07, 20:03 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Pewnie nie mogliby pomieścić tyle jedzenia na raz, żarcie by się psuło z powodu wstrząsów i na dodatek nakarmili by mniej ludzi bo musieliby jeździć wolniej ;)
Według mnie teksty w stylu "oni muszą mieć takie drogie auta żeby rozwozić biednym jedzenie" są żałosne... :/[/quote]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-07, 20:31 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
nom raczej, ta katecheta generalnie nie była zbyt rozgarnięta, a ja podałam tylko przykład :-P

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Post
PostNapisane: 2007-03-08, 16:34 
ema napisał(a):
Jako że całkiem niedawno zaczął się wielki post przyszedł mi do głowy taki temat.

Uważacie, że post to dobry sposób na wyrażenie swojej miłości do Boga? Przestrzegacie go bardzo rygorystycznie, czy nie za bardzo?



nie przestrzegam ale Post to przecież czas refleksji i wyciszenia, nie jedzenie mięsa i brak imprez jest tu na 2gim planie i ma pomagać osiągnięciu tych pierwszych celów.. zatem myślę, że to dobry sposob, refleksja w wierze jest ważna.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-04, 20:54 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-21, 20:18
Posty:678
Lokalizacja: z wczorajszej gazety
nie chodze do kosciola,nie modle sie,nie przestrzegam postu i nie chodze do spowiedzi juz od 3 lat ale wierze teoretycznie choc czasem mam watpliwosci jak widze obludnych ksiezy

_________________
Umieć żyć to: żyć lekko bez lekkomyślności,
być wesołym bez swawoli, mieć odwagę bez brawury,zaufanie i radosną rezygnację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Post
PostNapisane: 2008-12-22, 20:15 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-09-13, 14:53
Posty:243
ema napisał(a):
Jako że całkiem niedawno zaczął się wielki post przyszedł mi do głowy taki temat.

Uważacie, że post to dobry sposób na wyrażenie swojej miłości do Boga? Przestrzegacie go bardzo rygorystycznie, czy nie za bardzo?


Jak napisał apostoł Jan ; "Miłość do Boga polega na tym, że się przestrzega jego przykazań"
A co On mówi o postach ? Zacytuję List Pawła do Tymoteusza : 4
1 Duch zaś otwarcie mówi1, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów. 2 [Stanie się to] przez takich, którzy obłudnie kłamią, mają własne sumienie napiętnowane2. 3 Zabraniają oni wchodzić w związki małżeńskie, [nakazują] powstrzymywać się od pokarmów, które Bóg stworzył, aby je przyjmowali z dziękczynieniem wierzący i ci, którzy poznali prawdę. 4 Ponieważ wszystko, co Bóg stworzył, jest dobre, i niczego, co jest spożywane z dziękczynieniem, nie należy odrzucać.

I tyle.

_________________
123


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO