dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-04-05, 21:18 
[quote="CzcigodnyBuc"][b]dream*[/b], ja, jako ateista, w Jezusa nie wierzę. Wiem, że on istniał. Jest postacią historyczną na równi z Konstantynem Wielkim, Henrykiem VIII, czy Józefem Piłsudskim. Po prostu nie wierzę w to, że był bogiem.

123, tu już nawet nie chodzi o punkt widzenia chrześcijanina, tylko osoby niezaangażowanej. Nie podoba mi się nachalna promocja konkretnej osoby i wynoszenie jej na publiczny ołtarz, często nie wiedząc, co ta osoba ze sobą niesie.[/quote]

Ja tez nie wierze, że Jezus był bogiem, i mnie tez nie podoba się nachalna promocja konkretnej osoby i wynoszenie jej na publiczny ołtarz.

Mamy chyba pierwszy konsensus :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-05, 21:22 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
CzcigodnyBuc napisał(a):
Po prostu nie wierzę w to, że był bogiem.


to to jasna sprawa.


123, ja nie przesadzam - bo to przecież nie były moje poglądy inaczej nie zaczynałabym wypowiedzi od "choć znam też katolików" bo rozdwojenia jaźni jeszcze nie mam.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-05, 21:42 
[quote="dream*"]123, ja nie przesadzam - bo to przecież nie były moje poglądy inaczej nie zaczynałabym wypowiedzi od "choć znam też katolików" bo rozdwojenia jaźni jeszcze nie mam.[/quote]

No nie masz, ale to dotyczy tylko papierza - bo poznać nauczyciela po uczniach.

Ale to nijak nie dotyczy osoby Jezusa jako takiej.

Wniosek jest taki , że to jest rzeczywiście jakaś forma hipokryzji, skoro katolicy tak " czczą " Jana Pawła a on nie spełnił zadania zleconego mu przez Jezusa, że ma uczyć o Jezusie, skoro oni coś mało wierzą. To jest jakaś schizofrenia nawet


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-05, 23:12 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Mnie nie przeszkadza to, kogo czczą katolicy. Może to być były papież, Anna Kowalska spod siódemki, czy kiść bananów. Mnie przeszkadza nachalność promocji kultu papieża. Irytuje to i zarazem nudzi mnie, jako postronnego obserwatora tych zdarzeń.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: stosunek ateistów i katolików do Jana Pawła II
PostNapisane: 2010-06-21, 12:21 
................... Proszę módlmy się ........................... O MARYJO BEZ GRZECHU PIERWORODNEGO POCZĘTA , MÓDL SIĘ ZA NAMI KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE UCIEKAMY I ZA WSZYSTKIMI KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE NIE UCIEKAJĄ , A ZWŁASZCZA ZA NIEPRZYJACIÓŁMI KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO I POLECONYMI TOBIE , AMEN ........................... Będziemy się za was modlić , o wasze nawrócenie , aby PAN BÓG , który stworzył NIEBO I ZIEMIĘ wybaczył wam wasz grzechy ......... SZCZĘŚĆ BOŻE wszystkim ludziom ............. pozdrawiam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: stosunek ateistów i katolików do Jana Pawła II
PostNapisane: 2010-07-10, 13:01 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-09-13, 14:53
Posty:243
to bardzo wyszukane , brawo

_________________
123


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO