dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Czy dziecko powinno chodzić do przedszkola?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-02-25, 19:53 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-02-20, 20:38
Posty:4
Jak Wam się wydaje? Ja nie chodziłam do przedszkola i nie jest mi źle z tego powodu.
Ale jak wchodzę na taką stronę : http://junior.lublin.pl/ i widzę, jak teraz wygląda edukacja w przedszkolu to wydaje mi się, że maluchy powinny jednak uczęszczać w takie miejsca.
A jakie jest Wasze zdanie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy dziecko powinno chodzić do przedszkola?
PostNapisane: 2013-03-15, 20:49 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Wg mnie czas spędzony w przedszkolu to przede wszystkim rozwój społeczny i emocjonalny,ale i intelektualny, dziecko uczy się wielu zachowań i tego jak radzić sobie w grupie:) to ważny czas i ja nie wyobrażam sobie żeby moje maluchy do przedszkola nie chodziły. Z pewnością po przedszkolu łatwiej będzie się dzieciom klimatyzować w szkole no i łatwiej uczyć:)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy dziecko powinno chodzić do przedszkola?
PostNapisane: 2013-04-06, 23:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-03-18, 23:32
Posty:11
Uważam ze jak najbardziej powinno chodzić z tego względu że uczy się współżycia z innymi dziećmi przez co potem będzie mu łatwiej w szkole:)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy dziecko powinno chodzić do przedszkola?
PostNapisane: 2013-06-13, 22:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-06-13, 22:07
Posty:77
Pewnie że powinno. Trzeba tylko wybrać odpowiednią placówkę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy dziecko powinno chodzić do przedszkola?
PostNapisane: 2013-06-20, 14:08 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-06-18, 12:18
Posty:20
Jak najbardziej :) Zdarzają się jednak różne sytuacje, np. dziecko bardzo choruje i więcej nie chodzi do przedszkola, niż chodzi. Są też różne panie. Ja mam dwoje dzieci w różnych grupach i zupełnie odmienne doświadczenia ze współpracy z wychowawczyniami dzieci. Dziecko w przedszkolu uczy się samodzielności, radzenia sobie bez mamusi u boku, funkcjonowania w grupie, nawiązuje przyjaźnie, a także poznaje dużo nowych ciekawych rzeczy. Wiadomo, że nie zawsze jest różowo, i jedne dzieci chętnie chodzą do przedszkola, a inne nie, jednak z pewnością wszystkie dużo zyskują na tym (czasami np. ucząc się niekoniecznie fajnych powiedzonek czy zachowań ;P).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy dziecko powinno chodzić do przedszkola?
PostNapisane: 2013-07-05, 12:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-06-26, 15:40
Posty:4
Wg mnie powinno chodzić. W przedszkolach dzieci szybciej się uczą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy dziecko powinno chodzić do przedszkola?
PostNapisane: 2013-07-10, 18:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
Jak najbardziej powinno. Mam trójkę maluchów - dwójka w przedszkolu, najmłodsze zacznie za rok swoją przygodę z nim. Jestem zadowolona z placówki, dzieciaki świetnie się rozwijają, uczą się wielu zachowań ( my jako rodzice również). Owszem były choroby, ale nie odczułam tego jakoś strasznie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy dziecko powinno chodzić do przedszkola?
PostNapisane: 2013-07-10, 20:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-11-13, 12:16
Posty:115
Zielonomi może Tobie nie jest z tego powodu źle, ale za pewne nie chodząc do przedszkola nie wiesz co straciłaś:)dzieciaki inaczej wychowują się wśród rówieśników, śpiewają, tańczą, mają różne zajęcia, współpracują razem, nawiązują 'przyjaźnie', czasem na początku jest ciężko ale później dzieci mają z tego frajdę, nie są takimi samolubami-niektórzy, szybciej się rozwijają przez zabawy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy dziecko powinno chodzić do przedszkola?
PostNapisane: 2014-01-30, 11:31 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-02, 22:07
Posty:70
według mnie dziecko powinno chodzić do przedszkola, sądzę że dziecko inaczej się rozwija bawiąc i ucząc się z innymi dziećmi. W przedszkolu dzieci uczą się dzielić z innymi, mają wszelkiego rodzaju zajęcia ruchowe i nie tylko, jestem na tak :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy dziecko powinno chodzić do przedszkola?
PostNapisane: 2014-02-06, 14:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-16, 13:48
Posty:20
Zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami, że dziecko powinno chodzić do przedszkola bo wtedy szybciej się uczy i co ważne uczy się współżycia z innymi dziećmi jak napisała MacKa. Ale sa też minusy… Doskonale rozumiem Twoje wątpliwości. Weźmy na to taki problem, że maluchy w tych czasach ogólnie dużo się przechwalają i każde chciałoby mieć wszystko to co kolega i koleżanka z grupy… Czytałam dziś nawet o tym artykuł- http://www.eioba.pl/a/4hwp/rodzice-i-ryby-glosu-nie-maja i obawiam się że moje dziecko jak już pójdzie do przedszkola, to będzie wracać z niego z coraz to nowymi żądaniami odnośnie zabawek i ochotą na atrakcje na które mojej rodziny nie stać. Wydaje mi się że w tym kontekście wybór tego czy innego przedszkola niewiele niestety


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO