dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-01-15, 14:59 
No tak, zbliża się dzień babci i dziadka to jest teraz szał na prezenty :D A myślałaś może o czymś takim jak kubek ze zdjęciem dziadków? Ja dla swoich taki zamówiłam rok temu i byli zachwyceni :) A zamawiałam stąd: https://www.fotoprezentomania.pl/pl/p/FotoKubek-Funny-Blekitny-ze-zdjeciem/252, bardzo fajna stronka, super wykonanie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2017-01-17, 11:11 
Dzień babci i dziadka już niedługo! warto kupić coś porządnego i praktycznego. Ja postawię w tym roku na ciśnieniomierz Diagnosis. Dziadkowie będą sobie mogli mierzyć ciśnienie sami w domu, bo do tej pory mierzyli tylko u doktora, albo w tych automatach.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2017-01-17, 15:55 
dla babci? Ja mojej babci kupilam: innibird.pl/category/shop?horizontal taki gadżet do kuchni i powiem ze babci bardzo sie spoodbał tymbardziej ze uwielbia piec gotować Teraz jak tylko pójdziemy do niej w odwiedziny to wszystkie ciasta mamy pięknie udekurowane za sprawą tego magicznego długopisu!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2017-01-22, 02:54 
A może perfumy? Zobacz sobie na stronie http://www.e-happiness.pl/. Mają tam piękne zapachy, w takich mniejszych bo 20 ml buteleczkach. Myślę, że to bardzow ygodne także warto popatrzeć na strone :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2017-01-25, 18:11 
Ja w tym roku na dzień babci kupiłam cisnieniomierz. Wiem, że babcia od dawna chciala go mieć, więc okazal się idealnym upominkiem.W aptece pani farmaceutka poleciła mi ciśnienimierz marki Diagnosis. Mówiła, że to dobra i sprawdzona firma więc zaufalam. Babcia jest bardzo zadowolona!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2017-01-31, 11:03 
Myślę, że idealnym prezentem dla babci mógłby być na przykład ciśnieniomierz. Sam wiem, że moja babcia od dawna chciała miec swój. Kupiłem jej kiedyś ciśnieniomierz firmy Diagnosis i pamiętam jak bardzo się z niego ucieszyła. Może teraz kontrolować sama swoje ciśnienie, bez wychodzenia z domu. To duże ułatwienie dla starszych osób.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2017-02-16, 21:41 
Myślę, że jest wiele pomyslów na to co można kupić babci. Jeśli lubi gotować możesz jej kupić nowe garnki, albo jakieś fajne akcesoria kuchenne. Widziałam mnóstwo takich rzeczy w sklepie wasserman.pl zobacz sobie na ich ofertę :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2017-05-14, 22:13 
Ja ostatnio babci na jej urodziny kupowałam kołdrę z Dilani: https://dilani.pl/. Mają tam naturalne produkty z puchem gęsim. Babcia jest bardzo zadowolona, także to najwazniejsze :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2020-02-18, 05:17 
Moja babcia ma niedługo 81 urodziny i myślałam, że może kupię jej ten zestaw garnków, jako że ona ma takie stare https://zwilling.pl/naczynia-kuchenne/zestawy-naczyn/zestaw-3-garnkow-zwilling-joy Myślałem o tym, bo jest przeceniony teraz o ponad 50% na promocje noworoczne. Babcia gotuje codziennie spore ilości obiadu dla siebie i dziadka i oczywiście każdego gościa, a nasza rodzina jest duża. Myślicie, że to dobry pomysł, czy lepiej coś bardziej kreatywnego?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2021-04-27, 12:53 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-29, 10:46
Posty:154
Moja babcia jest starszą, schorowaną osobą, więc na jej urodziny podaruję jej ciśnieniomierz. Myślę, że to pomoże jej zadbać o zdrowie. Widziałam duży wybór w sklepie internetowym Diagnosis. Czy ktoś już korzystał z ich usług i chce się podzielić opinią?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO