dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Idealny prezent na dzień babci;)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-01-09, 11:03 
Ostatnio wpadł mi do głowy fajny pomysł na prezent na dzień babci - pudełko na przybory do szycia i jak się okazało cena jest także do przyjęcia;)

Macie jeszcze jakieś inne propozycje dla babci? A przede wszystkim dla dziadków (bo to mi zawsze najwięcej problemów sprawia)?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2013-01-12, 11:38 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-01-01, 14:26
Posty:52
Lokalizacja: Polska, Anglia, Świat:)
Może podpytaj babcie, bedzie łatwiej?
Tu są pomysły na prezent dla babci, można pooglądać. Ja mojej w tym roku kupuję książkę kucharską która jej się marzyła i kapcie - sama wybrała:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2016-06-22, 15:25 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
A może coś jeszcze bardziej kreatywnego? Myślę, że dobrym prezentem byłoby sprezentowanie babci wyjazdu i odpoczynku na jakiś turnus do hotelu ze spa. U nas w Ciechocinku jest taki fajny hotel Abidar gdzie często widzę, że ludzie starci przyjeżdzają tam na takie turnusy własnie. Zawsze zazdroszczę im bo mają swoje miejsca parkingowe, które oferuje hotel a ja wciskam się na zakazach bo w Ciechocinku mega cięzko o miejsca:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2016-10-17, 20:27 
A co powiesz na książkę? Myślę, że to idealny prezent dla babci. Możesz dodać też od siebie jakąś dedykację :) Poszukaj na inbook.pl, tam mają duży wybór no i książki w bardzo dobrych cenach :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2016-10-31, 00:02 
Troche za mało danych ;) W jakim wieku jest Twoja babcia i jaki budżet przewidujesz na prezent? Moja babcia była dla mnie oparciem w najtrudniejszych momentach, praktycznie sama mnie wychowywała, więc teraz bym jej nieba uchyliła, tym bardziej, że jest coraz starsza i chcę żeby zostala ze mną jak najdłużej. Ostatnio wysłałam ją do Ciechocinka do hotelu spa. Co prawda, trochę się buntowała, bo to taki typ człowieka, który najlepiej czuje się w swoich czterech ścianach i całe życie żyje dla innych, a nie dla siebie. Zapewniłam ją jednak, że w hotelu Abidar będzie dużo osób w jej wieku i to nie jest dziwne, ze jakaś starsza pani przyjedzie sobie do spa ;) Babci się podobało, więc myślę, ż eprezent trafiony :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2016-11-10, 11:32 
Specjalnie dla babci fajnym pomysłem jest zdjęcie na płótnie. Ja sama niedawno zamawiałam http://foto-kodak.pl/Promocje.html , tylko trzeba wybrać dobre zdjęcie, takie które np. babcia bardzo lubi. Jest to oryginalny upominek, który można powiesić w najwazniejszym miejscu w domu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2016-11-26, 10:33 
Fajnym prezentem dla babci będzie z pewnością glukometr. Wejdź sobie na stronę diagnosis.pl i zobacz jakie maja modele. Możesz go potem odebrać w aptece w swojej okolicy, albo popytać czy nie mają go na stanie. Babcia na pewno ucieszy się z takiego prezentu i będzie z niego korzystała. Wiele starszych osób ma problemy z wysokim cukrem i warto go kontrolować.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2016-12-01, 00:02 
Ja też już myślę nad prezentem dla swojej babci. I wydaje mi się że zamówię coś ze strony: http://www.nastopy.pl/. maja super rzeczy, no i można sobie dobrać upominek od wydanej kwoty :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2016-12-04, 23:17 
Słuchaj, myslalalas o aparacie do mierzenia ciśnienia z diagnosis? Fajna opcja mojej babci
kupowałam rok temu pod choinę do tej pory super jej sie sparwdza i co bardzo wazne dla osób w podeszłytm wieku ma duży czytelny wyswietlacz!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Idealny prezent na dzień babci;)
PostNapisane: 2016-12-04, 23:23 
A może coś do kuchni speclanie dla babci> np. to http://cinnibird.pl/cinnibird-white.html tu jest taki fajny długopis, którym mozna dekorować potrawy, można tez fajnie dkeorowac ciatso i deser od serca podawać gościom!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO