dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jaki wózek dla dziecka?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-08-13, 14:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-11, 16:41
Posty:8
Właśnie stoje przed wyborem wózeczka. Czytałam że takie wielofunkcyjne są wygodne i oszczędne , to prawda? Zerknęłam na te które polecacie, najbardziej podoba mi się Jane Muum właśnie. Najbardziej taki w kolorze fioletu czy fuksji - nie wiem jak sie ten kolor nazywa ale wózek wygląda imponująco. Dla dziewczynki to chyba akurancik taki kolor?
A jak się nim jeździ? nadaje sie na spacery po lesie bo ja właśnie przy lesie mieszkam i tam bym najczęściej spacerowała. Czytałam w opisie ze jet tez w miarę lekii, to prawda?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2012-10-14, 23:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-06-24, 22:45
Posty:6
To prawda wielofunkcyjne według mnie są najlepsze . Piszesz o wózku Jane Muum .W tym nie pomogę ,bo mam inny wózeczek ,a mianowicie Graco Evo . Może ten przypadnie Ci do gustu . Ma przekładane siedzisko,które można skierować przodem lub tyłem do kierunku jazdy .Szybko się go składa i rozkłada . A to też bardzo się przydaje - pojemny kosz na zakupy . Rewelacja . Dobrze się nim jezdzi ,nawet po leśnych ścieżkach -próbowałam .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2013-09-15, 20:52 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-11-13, 12:16
Posty:115
ja polecam wózki przede wszystkim lekkie i wielofunkcyjne, my kupiliśmy wózek TRIO ENJOY FUN, ma gondolę,spacerówkę i fotelik i jest leciutki, super się sprawdza


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2013-09-21, 11:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-09-21, 10:23
Posty:5
Najlepszy to taki, który można łatwo złożyć i który zmieści się w bagażniku. Do tego musi być wyposażony w systemy regulacji oraz systemy bezpieczeństwa :)

_________________
Profesjonalna szkoła makijażu oferująca różnego rodzaju kursy kosmetyczne:
Kod:
http://www.new-nails.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2013-11-06, 20:09 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-02-03, 16:13
Posty:205
ja mam wielofunkcyjny Trio Tour 4, jestem bardzo zadowolona, latwo sie sklada i malo zajmuje po zlozeniu:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2013-11-06, 22:34 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-11-13, 12:16
Posty:115
pierwiosnek co masz na myśli mówiąc systemy bezp.?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2013-12-09, 11:15 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-27, 10:15
Posty:39
my z mężem zdecydowaliśmy się na połączenie wózka z gondolą razem ze spacerówką i fotelikiem, czyli jeden duży zakup, długo przeglądaliśmy rożne fora i czytaliśmy opinie aż w końcu zdecydowaliśmy się na model primo firmy riko i już z perspektywy 7 miesięcy mogę śmiało powiedzieć, że to był dobry zakup


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2013-12-18, 18:35 
Ja też jestem za kupnem wózka wielofunkcyjnego, my kupiliśmy wózek 3w1 passo, jego zaletą jest duża gondola na której bardzo mi zależało i spore pompowane koła, pokonuje nie jedną przeszkodę, często chodzimy na spacery po lesie i jeszcze mnie nie zawiódł, w mieście też daje rade, żaden wysoki krawężnik mu nie straszny, jak widzę dziewczyny z wózkami, które mają małe plastikowe kręcące się kółeczka to im współczuję, widzę jak się czasem męczą, dlatego tym bardziej cieszę się ze swojego wyboru.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2013-12-20, 18:10 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-12-30, 20:05
Posty:69
My gondoli nie używamy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2014-01-23, 20:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-01-23, 18:28
Posty:12
Na pewno wielofunkcyjny, jeśli to pierwszy zakup, ja wybrałam Jane Nomad, skretne koła, bardzo pojemny kosz, okienko z tyłu budki, co dziś nie często się zdarza. Na pewno poleciłabym każdej zakup tego wózka


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO