dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jaki wózek dla dziecka?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-01-03, 14:34 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
Przymierzam się do kupienia wózka dla dziecka i jestem przerażona, bo nie mam o tym pojęcia a modeli, marek itd. jest mnóstwo. Czy możecie coś zasugerować ? Poród za niecały miesiąc :) Na co w szczególności zwrócić uwagę przy wyborze? Pomocy :)

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2012-01-04, 13:58 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 11:54
Posty:100
To zależy jakie masz wymagania i oczekiwania. Dla nas na przykład bardzo ważne jest żeby wózek był lekki ! Mieszkamy na 2 piętrze i moja żona musi tachać go zawsze na górę. Mamy wózek bebetto vulcano i nie mamy żadnych zastrzeżeń co do tego modelu.

_________________
Elo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2012-01-10, 14:58 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
Przede wszystkim chciałam żeby wózek był wielofunkcyjny. Lekki? No ok, ale nie jest to moim priorytetem bo mieszkamy w domku, więc nie będę musiała go nigdzie wnosić na górę itd. Co do ceny, zależy mi na tym żeby był porządny, więc nie musi być tani, no ale powiedzmy że też niech to będzie w granicach rozsądku ;) Czytałam trochę o wózkach i chciałabym też, żeby miał skrętne koła, co ułatwia prowadzenie.
A ile kosztował ten Twój model? I że tak powiem, co on w sobie ma ? ;)

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2012-01-11, 15:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 11:54
Posty:100
Za wózek zapłaciliśmy ok 1 100 zł. Także myślę, że to dobra cena jak za taki wózek.
Model który mamy to jest 8in1 czyli wózek ma siedzisko które może być krzesełkiem, bujakiem, kołyską, przerabia się go na spacerówkę, fotelik samochodowy itd. Zresztą od początku szukałem wózka który będzie wielofunkcyjny, żeby nie musieć dokupować kolejnych sprzętów.

_________________
Elo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2012-01-11, 15:27 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Wiele zależy od tego, jaki budżet posiadasz. Jeśli jesteś w stanie wyłożyć 2 tyś to polecam ci ten wózek marki Osann - http://www.mapetszop.pl/pl/p/Wozek-Osann-Beebop/66
Wygodny, świetnie się składa i w zasadzie zawiera wszystko co niezbędne. Nasz bagażnik samochodowy wcale nie jest duży, a mimo to, doskonale się mieści.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2012-01-17, 11:59 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
Nie no szczerze mówiąc to nie chciałabym wydać na wózek aż 2 tysiące. Wydaje mi się, że to lekka przesada, skoro można znaleźć bardzo dobrej jakości tańsze wózki.

Dzięki Marro za szczegóły. Poczytałam więcej o tym wózku u nich na stronce i muszę przyznać, że faktycznie model wygląda bardzo zachęcająco ;) A zamawiałeś u nich przez neta czy w sklepie stacjonarnym kupowałeś?

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2012-01-19, 15:36 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 11:54
Posty:100
Ja zamawiałem przez neta. Ale na stronce mają wyszczególnione w jakich sklepach stacjonarnych można dostać ich wózki więc z tym nie ma większego problemu.

_________________
Elo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2012-02-28, 11:06 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-21, 00:36
Posty:111
najlepiej pojdz do jakiegos stacjonarnego sklepu i poogladaj wozki, bo przez internet to nie ma co kupowac, a na miejscu moze i na jakies promocje trafisz to zawsze bedzie oszczednosc


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2012-02-29, 02:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-29, 01:47
Posty:1
Witam, natomiast do mnie wlasnie dzis kurier dostarczył wózeczek polskiej firmy "karex". Mysle ze moge polecic ta firme jesli ktos szuka solidnego wielo funkcyjnego wózka! Za tą cene nie znajdziecie nic o tej jakosći ;) Waga jest chyba jego jedyna wadą. Wiec jesli ktos szuka czegos lekkiego nie polecam kurier sie troszke z sapał :P A o to link do wózeczka:
http://allegro.pl/twing-super-promocja-super-zestaw-4gratisy-karex-i2113379235.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2012-03-01, 14:17 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-01, 13:04
Posty:35
Lokalizacja: Koszalin
Te wózki są rewelacyjne mój bratanek w takim się wozi, leciutki zwinny. Naprawdę świetny wybór!

_________________
Na razie ja i ty za 53 dni już MY!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO