dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jaki wózek dla dziecka?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-12-27, 20:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-12-10, 17:14
Posty:14
U nas Anex ale cross, jestem z niego bardzo zadowolona, bardzo lekki, skrętny i sprawdza się w mieście i na spacerkach na wsi u dziadków. Gondola bardzo obszerna, synek w śpiworku sobie smacznie spaceruje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2018-12-27, 21:27 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
My również po wielu testach zdecydowaliśmy się na anexa. Wózek fajnie sobie radzi w każdym terenie, jest poręczny i zwrotny a dodatkowo ładnie się prezentuje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2019-05-03, 14:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-10-02, 10:45
Posty:30
I ja również mogę podpisać się pod anexem;) Mam serię sport i jestem bardzo zadowolona. Wózek lekko się prowadzi, jest wygodny, łatwy w obsłudze i zwrotny;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2019-06-05, 20:53 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-06-05, 20:37
Posty:1
Wózek Riko Villa z którego sama korzystam i z którego jestem zadowolona. Dobrze sobie radzi na nierównym terenie, prowadzi się go lekko i łatwo. Villa jest solidnie wyposażona m.in. w lekki aluminiowy stelaż czy system regulacji twardości zawieszenia .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2019-09-15, 21:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-08-05, 19:56
Posty:33
Co do anexa to ja akurat mam ich spacerówkę air-x i jestem z nieh bardzo zadowolona. Super jakość w dobrej cenie. Wózek wygodny, pasy trzymają pewnie a maluch ma sporo miejsca. Dobra amortyzacja!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2019-11-18, 16:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Ja tez zdecydowałam się na anex z tym, ze nowszy model, m/type i jestem z niego zadowolona. Zwrotny, zgrabny i solidny. Wygodnie i lekko się prowadzi a przy tym cudnie wygląda!:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2020-02-24, 15:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-14, 20:15
Posty:21
U mnie na osiedlu anexy są ostatnio dość popularne. Sama też zdecydowałam się na ten wózek i nie żałuje. Bardzo wygodnie się nim jeździ, jest łatwy w obsłudze i fajnie się prezentuje!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2020-05-29, 10:25 
A ja mam x-landera i bardzo sobie chwalę ten wózek, bo jest nie tylko modny i bardzo bardzo ładny ale także bardzo praktyczny, bardzo łatwo go złożyć i rozłożyć, ma duży kosz zakupowy i wentylowaną dużą budę która chroni przed słońcem czy niepogodą oraz doskonałą amortyzację


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2020-05-29, 22:58 
Silver Cross Surf to bardzo solidny i stabilny wózek, bardzo starannie wykonany z niezwykłą dbałością o detale, fajnie że w zestawie są adaptery do fotelików wielu producentów bo bez problemu można je dopasować. Wózek jest idealny na zimę i na lato bo ma dodatkową wentylację, fajnie też że ma od razu w zestawie folię przeciwdeszczową i luksusową osłonę na nóżki ale też bardzo fajną i elegancką torbę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wózek dla dziecka?
PostNapisane: 2020-09-01, 17:19 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
Według mnie anex zasługuje na uwagę. Sama mam l/type, wygodny, zwrotny, poręczny i solidny- daje radę na każdym terenie;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO