dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: przedszkole - jakie wybrać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-01-13, 12:01 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
To zależy wszystko od kadry, która prowadzi przedszkole -
moja koleżanka jak ostatnio wybierała przedszkole w lublinie (http://junior.lublin.pl/), to właściwie prześwietliła doświadczenie wyłącznie opiekunek, a oglądanie sali czy tam ilość zabawek to zajęło jej z 5 minut może.
Bo ważniejsi są ludzie, którzy potrafią wymyśleć coś z niczego i cechuje ich odpowiedzialność, niż sam budynek przedszkola.

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przedszkole - jakie wybrać?
PostNapisane: 2013-01-29, 17:38 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Moim skromnym zdaniem, gdybym miała wydawać pieniądze na prywatne przedszkole, to wolałabym zainwestować w jakąś sprawdzoną, wykwalifikowaną opiekunkę dla dzieci, albo może nawet w guwernantkę! A gdybym nie chciała tak wydziwiać, to posłałabym dziecko do przedszkola publicznego ;-) W prywatnym tylko nabrałoby snobistycznych nawyków i przekonania, że jest lepsze od innych dzieci - w jednym miejscu powinny się spotykać dzieci z różnych klas społecznych, tak, aby mogły od najmłodszych lat uczyć się tolerancji i dzielenia się z innymi :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przedszkole - jakie wybrać?
PostNapisane: 2013-02-12, 12:17 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-01-29, 11:13
Posty:12
Ja uważam, że warto pomyśleć o przedszkolu prywatnym. Wiadomo - jest drożej niż w publicznym, ale jeśli się zastanowić, może być lepiej niż w publicznymi. Fajnie wygląda na przykład to: http://junior.lublin.pl/ choć przy wyborze przedszkola trzeba sprawdzić jaką metodę wychowania obiera.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przedszkole - jakie wybrać?
PostNapisane: 2013-02-26, 09:54 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Ale w jakim znaczeniu lepiej? W publicznym dziecko uczy się, że są różne dzieci, o różnej zamożności (różnie ubrane, pochodzące z różnych domów) i uczy się sztuki funkcjonowania w grupie społecznej oraz samodzielności, bo przedszkolanka nie jest w stanie się rozdwoić i poświęcić każdemu dziecku maksimum uwagi. W przedszkolu prywatnym grupy są mniejsze, dziecko przyzwyczaja się, że cały czas ktoś się nim interesuje (i później ciężko mu się przestawić w szkole na inne traktowanie), wszystkie dzieci z grupy są z tej samej, bogatszej, grupy społecznej...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przedszkole - jakie wybrać?
PostNapisane: 2016-05-22, 09:57 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Oj nie zgadzam się z Tobą. Może i są takie prywatne przedszkola, ale na pewno nie wszystkie! "Nasze" takie nie jest!! Mieszkamy w wwie na Tarchominie przedszkole Krasnoludki przy Nowodworskiej i dzieciaki są różne, uczą sie dużo, panie mają super podejście i na pewno nie jest tak, że dziecko co powie czy chce to ma. Uczy się je tam szacunku do innych, chociaż uważam, że wiele tego typu cech z domu dziecko wynosi... ale co do przedszkola owszem jest inaczej niż w państwowym, ale bez przesady, program jest ten sam, podstawa progr. przecież też obowiązuje!! Na pewno na plus że dzieci jest mniej, a w wieku przedszkolnym dzieciaki po prostu potrzebują więcej uwagi, no i zajęcia dodatkowe dla wszystkich w ramach czesnego też fajne.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przedszkole - jakie wybrać?
PostNapisane: 2020-10-13, 10:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2020-10-05, 08:59
Posty:4
Długo szukaliśmy odpowiedniego przedszkola dla naszej Hani. Córeczka wymagała intensywnej pomocy logopedycznej. Poradnia widziała także potrzebę wspomagania rozwoju. Na szczęście znalazło się miejsce w 6-osobowej grupie terapeutycznej w przedszkolu https://www.promyk.szczecin.pl/edukacja-terapeutyczna.html. Zajęcia z terapeutami i psychologiem pomogły Hani wyrównać zaległości w stosunku do rówieśników.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przedszkole - jakie wybrać?
PostNapisane: 2020-12-11, 07:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-10-04, 19:20
Posty:21
Lekarz pediatra radził, żebyśmy naszego wątłego Stasia zapisali do przedszkola, w którym są zajęcia korekcyjne. Wybraliśmy Niepubliczne Przedszkole www.promyk.szczecin.pl. Staś miał dużo zajęć ruchowych, takich jak rytmika, taniec i zajęcia z piłkami. Do tego dużo ruchu na świeżym powietrzu. Zachowanie naszego synka zmieniło się nie do poznania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przedszkole - jakie wybrać?
PostNapisane: 2021-02-12, 12:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-02-05, 16:51
Posty:18
Ja sama stoję teraz przed takim wyborem i myślę o przedszkolu integracyjnym skrzaty w chojnicach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przedszkole - jakie wybrać?
PostNapisane: 2021-02-19, 00:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 20:34
Posty:41
Dla mnie podstawowa sprawa oprócz dobrej opinii musi być w miarę blisko mojego miejsca zamieszkania. Tymi kryteriami będę się kierował jak będę potrzebował. A teraz aktualnie to szukałem dla chrześniaka przedszkola w Trójmieście. Pozytywne opinie znalazłem na temat Przedszkola Misie Tulisie w Gdyni. http://misietulisie.com.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przedszkole - jakie wybrać?
PostNapisane: 2021-02-23, 15:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-02-23, 15:11
Posty:21
Ja postawiłam na integracyjne i niepubliczne :) Moje dzieci chodzą do przedszkola skrzaty w chojnicach :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO