dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Przeziębienie - jak leczycie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-02-17, 17:01 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
na katar moim zdaniem nie ma lepszych kropli jak Euphorbium S. I na ten infekcyjny i alergiczny. Można stosować również w ciąży z tego co słyszałam. Katar przechodzi naprawdę szybko. Stosuje u siebie i u dzieci już od dawna, a przerobiliśmy kilka rodzajów innych kropel i Euphorbium jest bezkonkurencyjny.

_________________
http://msadvertising.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przeziębienie - jak leczycie?
PostNapisane: 2014-02-28, 19:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-05-22, 10:57
Posty:18
Najlepsze są naturalne metody, np. ekstrakt z pelargonii afrykańskiej. Brzmi może egzotycznie, ale bez problemu można dostać w aptekach (pod nazwą pelavo). Sprawdza się u dzieci wyjątkowo dobrze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przeziębienie - jak leczycie?
PostNapisane: 2014-03-05, 18:12 
lili napisał(a):
mi jakoś w ciąży nie pomógł.. ale to może indywidualne.


Może być i tak jak mówisz, z resztą - chyba ze wszystkim tak jest nie tylko z prenalenem.

Novva napisał(a):
Najlepsze są naturalne metody


Dlatego ja zawsze zerkam na skład, a samo to że np jakiś syrop może stać tylko przez 7 dni (a nie miesiąc czy więcej) to już mówi samo za siebie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przeziębienie - jak leczycie?
PostNapisane: 2014-03-17, 18:41 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Ja teraz się wspomagam prenalenem katar na lejącą mi się wodę z nosa.. :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przeziębienie - jak leczycie?
PostNapisane: 2014-03-20, 08:31 
mi też niestety prenalen nie pomógł w ciąży, skończyło się atybiotykiem. ale najwidoczniej to była już jakaś silna infekcja.
w ciąży polecają też w aptece te granulki homeopatyczne pod język.. pamiętacie może jak to się nazywa?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przeziębienie - jak leczycie?
PostNapisane: 2014-03-20, 16:40 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
lora napisał(a):
mi też niestety prenalen nie pomógł w ciąży, skończyło się atybiotykiem. ale najwidoczniej to była już jakaś silna infekcja.

Można próbować, ale nie na każdy organizm wszystko podziała. Tu ewidentnie potrzebowałas mocnego działania. U mnie 5 dni i po przeziębieniu.

lora napisał(a):
w ciąży polecają też w aptece te granulki homeopatyczne pod język.. pamiętacie może jak to się nazywa?

Homeopatia mi jakoś nie leży..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przeziębienie - jak leczycie?
PostNapisane: 2014-03-24, 10:56 
no to kontrowersyjny temat, też jestem daleka od tego.
aha, i nie ma co się spodziewać że taki syrop, mino że zwykle skuteczny, pomoże na jakąś paskudną bakteryjną infekcję. Więc jak widzimy ze efektów brak, to nie ma co zwlekać z wizytą u lekarza


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przeziębienie - jak leczycie?
PostNapisane: 2014-03-25, 23:36 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Jak rozmawiałam z farmaceutom na temat prenalenu, to mówił, że kobiety w ciąży i matki karmiące mają przekichane bo środki dla nich dopasowane są dużo delikatniejsze ze względu na dobro dziecka, więc aby uzyskać stuprocentową skuteczność, jak się czuje, że coś na nas wchodzi już trzeba brać jakieś środki na przeziębienie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przeziębienie - jak leczycie?
PostNapisane: 2014-03-26, 16:18 
ale wchodzenie od razu na start z ostrą farmakoterapią wydaje mi się błędem w sztuce; nawet na własny rozum: najpierw zaczyna się stopniowo: od najdelikatnieszych środków typu prenalen do konkretniejszych, silniejszych jak antybiotyki. Z resztą, myślę że takie dylematy to lepiej omawiać z lekarzem niż farmaceutą. Jak kto woli :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przeziębienie - jak leczycie?
PostNapisane: 2014-03-26, 19:50 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Ja nie uważam prenalenu za ostrą farmakologię. Jest na bazie naturalnych składników i wydaje mi się, że to akurat prawda, sama brałam go jak tylko czułam, że mnie coś bierze i choroba się już nie rozwijała dalej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO