dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Przeziębienie - jak leczycie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-17, 11:44 
Przeziębienie tak myślę jak ja nie lubię być przeziębiona...no ale czasem ejstem wtedy pomaga mi Witamina C jest dobra i inhalacje. . Mam taki fajny inhalator z diagnosis i bardzo dobrze mi się sprawuje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przeziębienie - jak leczycie?
PostNapisane: 2017-05-28, 08:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 09:05
Posty:29
leżenie w łóżku i herbatki oraz tabletki do kupienia w sklepie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przeziębienie - jak leczycie?
PostNapisane: 2018-12-22, 15:53 
Najszybciej lekami, czasem jak sobie nie radzę to idę do lekarza, tak jest bezpieczniej. Jak boli was głowa już nie do zniesienia, to proponuje sięgnąć po tabletkę, może gardan? Szybko działa, czasami warto własnie sięgnąć o lek, szczególnie jak nie mamy czasu na chorowanie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przeziębienie - jak leczycie?
PostNapisane: 2018-12-27, 12:57 
mijav napisał(a):
Najszybciej lekami, czasem jak sobie nie radzę to idę do lekarza, tak jest bezpieczniej. Jak boli was głowa już nie do zniesienia, to proponuje sięgnąć po tabletkę, może gardan? Szybko działa, czasami warto własnie sięgnąć o lek, szczególnie jak nie mamy czasu na chorowanie.



To fakt, też preferuje działanie. Nie bardzo zadowala mnie męczenie się. A taki Gardan jest przecież bezpieczny, można go stosować, przy gorączce, czy przy zwykłym bólu głowy. To od was zależy, na co go zastosujecie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO