dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-12-21, 12:07 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
chyba tak jak dla wiekszosci zaganianych ludzi Dzosi, ja to odbieram dokladnie tak samo ;p

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-21, 14:38 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
To wyjątkowy moment, bo jeden z niewielu w ciągu roku kiedy mogę usiąść z rodziną, pojeść, pogadać i nigdzie się nie spieszyć ;) Czy nie o to chodzi? ;))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-21, 20:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-12-21, 14:16
Posty:26
a miejsce na Kośćiół i Eucharystię gdzies się znajdzie ? oczywiście efektem Świąt są własnie te rzeczy które wypisujecie, ale myślę, że powinniśmy pamiętać że zbieramy się przy świątecznym stole w imie nowonarodzonego Jezusa i w tym jest cały klucz.
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-03, 12:37 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Dla mnie swieta staly sie zbyt komercyjne. Miesiac wczesniej tlumy zalegaja do sklepow, ktore juz obwieszone sa swiecidelkami, ludzie staja sie nerwowi, dzieci staja sie marudne i wymagajace oczekujac wymarzonego prezentu a rodzice staraja sie jakos zaspokoic ich oczekiwania (choc czesto te przewyzszaja ich finansowe mozliwosci).
Oczywiscie swieta maja swojego zalety, ale dla mnie swieta w centrum miasta z rodzine na drugim krancu swiata stracily sens.... :/

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-22, 18:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-02-22, 14:12
Posty:22
Lokalizacja: Varsovia Cantus :)
Nie wiem, czy ja się starzeję, czy to kwestia wydarzeń rodzinnych (separacja rodziców po ponad ćwierćwieczu małżeństwa i wyprowadzka taty z domu), przez co święta nie są już tym samym - brakuje już tej rodzinnej, ciepłej atmosfery, co jest dla mnie dużym powodem do irytacji. Jest jeszcze jeden powód nie bez znaczenia - nie wiem, czy to tylko moje odczucia, ale z własnych obserwacji wnioskuje, że święta stały się zbyt komercyjne (to poniekąd to samo, co napisała 'Niespiaca'). Może gdyby dało się cofnąć czas i zjednoczyć rodzinę to polubiłbym święta, a tak - na dzień dzisiejszy gdyby to ode mnie zależało to świąt w rodzinie nie obchodzilibyśmy wogóle. Nie widzę w tym już niestety nic ciepłego, rodzinnego, a zmuszać się tylko po to, by zadośćuczynić tradycji - to, dla mnie przynajmniej, bezsens. Przepraszam, jeśli uraziłem czyjeś uczucia, ale ciężko mi nazywać coś białym, jeśli jest czarne, a takie są niestety moje odczucia. :-|


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-22, 22:28 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Ta przedwczesna świąteczna atmosfera w sklepach tez dużo psuje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-14, 21:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 16:56
Posty:9
Ja bardzo lubię święta i uroczystości rodzinne. Nie mogę się już doczekać wesela, na które idę na początku czerwca. Moje rodzinne drzewo znowu się dzięki niemu trochę rozrośnie.
Z moją rodzinką czas uwielbiam spędzać, zawsze mamy ciekawe tematy. Można się dużo pośmiać i powspominać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rodzinne Świeta
PostNapisane: 2009-12-06, 15:17 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-30, 22:03
Posty:8
Lokalizacja: KrakĂłw
Butters napisał(a):
Lubie ten czas kiedy wszyscy siadamy za stolem i wspominamy caly zeszly rok, 12 potraw na stole, pachnaca choinka i prezenty, mimo ze mam juz swoje lata to nadal podchodze do swiat bardzo sentymentalnie, jak to jest z Wami?


Święta to cudowny czas, który potrafi uczynić człowieka lepszym. Z okresem świąt wiąża sie chyba najlepsze moje wspomnienia i warto jednak kontynuowac tradycje rodzinnych spotkań niż zabaw na internecie.Musze sie przynać,że doceniam święta podwójnie , gdyż swiadmość ze pewne rzeczy w moim życiu juz nie wrócą powoduje ze staram sie cieszyć atmosferą swiateczna jak najmnocniej.

_________________
I've seen the eyes of living dead.
It's the same game - survival.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-06, 16:25 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Lubię święta, aczkolwiek trochę mnie drażni, że w sklepach okres świąteczny trwa już od listopada. Irytują mnie też kolędnicy i ta cała religijna oprawa. Nie lubię też kompotu bożonarodzeniowego. Ale lubię atmosferę świąt :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-06, 18:40 
Cytuj:
Lubię święta, aczkolwiek trochę mnie drażni, że w sklepach okres świąteczny trwa już od listopada. Irytują mnie też kolędnicy i ta cała religijna oprawa. Nie lubię też kompotu bożonarodzeniowego. Ale lubię atmosferę świąt :)


Hehe, prawie jak Ebenezer Scrooge :-P

Mnie też bardzo drażni to, że sklepy obchodzą święta w listopadzie, a jak w październiku spadł pierwszy śnieg, to w radiu (powtarzam, w październiku...) puścili Last Christmas Georga Michaela -.-

Co do kolędników - tradycja niemal martwa, ale może to i nawet dobrze, bo jak się otwiera drzwi i widzi się kilku chłystków z kapturami na głowie i z szopką wykonaną z kartonu - wycinanki dla 6 - letnich dzieci, to myśli same do głowy przychodzą... co innego, gdyby były przebrania, szopka z drewna itp.

Kompotu też nie lubiłem, ale do czasu. Teraz niemal go uwielbiam :)

Atmosfera świąt jest, ale kiedy za oknem leży śnieg. Przynajmniej ja tak to odczuwam. No i nie lubię spotkań w rodzinie, a jeszcze bardziej składania sobie życzeń...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO