dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-12-06, 19:38 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis napisał(a):
Cytuj:
Lubię święta, aczkolwiek trochę mnie drażni, że w sklepach okres świąteczny trwa już od listopada. Irytują mnie też kolędnicy i ta cała religijna oprawa. Nie lubię też kompotu bożonarodzeniowego. Ale lubię atmosferę świąt :)


Hehe, prawie jak Ebenezer Scrooge :-P

Mnie też bardzo drażni to, że sklepy obchodzą święta w listopadzie, a jak w październiku spadł pierwszy śnieg, to w radiu (powtarzam, w październiku...) puścili Last Christmas Georga Michaela -.-


Połowa ludzi wierzy, że to jest kolęda ;-)

Cytuj:
Co do kolędników - tradycja niemal martwa, ale może to i nawet dobrze, bo jak się otwiera drzwi i widzi się kilku chłystków z kapturami na głowie i z szopką wykonaną z kartonu - wycinanki dla 6 - letnich dzieci, to myśli same do głowy przychodzą... co innego, gdyby były przebrania, szopka z drewna itp.


Mnie irytuje to, że ledwie jak otwieram drzwi, to słyszę jakieś zawodzenie. A propos, masz jakieś uczulenie na kaptury? ;-)

Cytuj:
Kompotu też nie lubiłem, ale do czasu. Teraz niemal go uwielbiam :)


Nie lubię suszonych śliwek. Dlatego też tego kompotu nie cierpię.

Cytuj:
Atmosfera świąt jest, ale kiedy za oknem leży śnieg. Przynajmniej ja tak to odczuwam. No i nie lubię spotkań w rodzinie, a jeszcze bardziej składania sobie życzeń...


Dlaczego?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-06, 20:14 
CzcigodnyBuc napisał(a):
Mnie irytuje to, że ledwie jak otwieram drzwi, to słyszę jakieś zawodzenie. A propos, masz jakieś uczulenie na kaptury? ;-)


O tak, szczególnie, gdy nosi się je bez powodu, tzn. gdy nie pada i nie jest zimno. Poza tym wszyscy Ci zakapturzeni wyznają zasadę; "jestem guru, patrzę na Ciebie spod kapturu". No i nie ukrywam, że kapturnikami według mnie są małolaty, które poprzez noszenie kaptura udają, że są kimś ważnym, często chcą, aby ludzie się ich bali, bo twarzy nie widać (zupełnie jak kryminalistom) itd. Mnie to śmieszy i irytuje -.-

CzcigodnyBuc napisał(a):
Atmosfera świąt jest, ale kiedy za oknem leży śnieg. Przynajmniej ja tak to odczuwam. No i nie lubię spotkań w rodzinie, a jeszcze bardziej składania sobie życzeń...

Dlaczego?


Bo moja rodzina nie pała do siebie sympatią i mam dość wysłuchiwania co roku od każdego tych samych, nieszczerych życzeń. Poza tym nie lubię całowania w policzek.

Czcigodny, jeśli można wiedzieć; obchodzisz święta? ;]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-06, 20:16 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis napisał(a):
CzcigodnyBuc napisał(a):
Mnie irytuje to, że ledwie jak otwieram drzwi, to słyszę jakieś zawodzenie. A propos, masz jakieś uczulenie na kaptury? ;-)


O tak, szczególnie, gdy nosi się je bez powodu, tzn. gdy nie pada i nie jest zimno. Poza tym wszyscy Ci zakapturzeni wyznają zasadę; "jestem guru, patrzę na Ciebie spod kapturu". No i nie ukrywam, że kapturnikami według mnie są małolaty, które poprzez noszenie kaptura udają, że są kimś ważnym, często chcą, aby ludzie się ich bali, bo twarzy nie widać (zupełnie jak kryminalistom) itd. Mnie to śmieszy i irytuje -.-


A wiesz skąd to się wzięło? Jak w latach 90 telewizja pokazywała kryminalistów, to oni właśnie stali tyłem do kamery z kapturem naciągniętym na głowę :mrgreen:

Cytuj:
CzcigodnyBuc napisał(a):
Atmosfera świąt jest, ale kiedy za oknem leży śnieg. Przynajmniej ja tak to odczuwam. No i nie lubię spotkań w rodzinie, a jeszcze bardziej składania sobie życzeń...

Dlaczego?


Bo moja rodzina nie pała do siebie sympatią i mam dość wysłuchiwania co roku od każdego tych samych, nieszczerych życzeń. Poza tym nie lubię całowania w policzek.


Też tego nie lubię, dlatego zawsze wyciągam dłoń ;-)

Cytuj:
Czcigodny, jeśli można wiedzieć; obchodzisz święta? ;]


Co masz na myśli?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-06, 20:38 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Czcigodny irytuje cię religijna oprawa, ale to są przecież święta religijne!

Cytuj:
Poza tym nie lubię całowania w policzek.


Błeeee i jeszcze gdy rozmowa jest o mnie. Od razu ją ucinam ;D Ale mimo to bardzo lubię takie spotkania rodzinne. U mnie atmosfera jest świetna, szczególnie dzięki jajcarskiemu wujkowi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-06, 20:38 
Cytuj:
A wiesz skąd to się wzięło? Jak w latach 90 telewizja pokazywała kryminalistów, to oni właśnie stali tyłem do kamery z kapturem naciągniętym na głowę :mrgreen:


Nie wiem właśnie dlaczego nigdy nie pokazują twarzy skazańców... a powinni.


Cytuj:
Też tego nie lubię, dlatego zawsze wyciągam dłoń ;-)


Ja też, ale ciocia czy babcia zawsze wieszają mi drugą rękę na szyi i stają na palcach...

CzcigodnyBuc napisał(a):
Co masz na myśli?


Chociażby okres przygotowawczy do wieczerzy wigilijnej i spożycie jej ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-06, 20:50 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis napisał(a):
Cytuj:
A wiesz skąd to się wzięło? Jak w latach 90 telewizja pokazywała kryminalistów, to oni właśnie stali tyłem do kamery z kapturem naciągniętym na głowę :mrgreen:


Nie wiem właśnie dlaczego nigdy nie pokazują twarzy skazańców... a powinni.


Oskarżonych i świadków nie pokazują. Skazańców mogą.


Cytuj:
Cytuj:
Też tego nie lubię, dlatego zawsze wyciągam dłoń ;-)


Ja też, ale ciocia czy babcia zawsze wieszają mi drugą rękę na szyi i stają na palcach...


Musisz stanąć odpowiednio daleko, żeby to zadziałało.

Cytuj:
CzcigodnyBuc napisał(a):
Co masz na myśli?


Chociażby okres przygotowawczy do wieczerzy wigilijnej i spożycie jej ;-)


Święta obchodzimy u moich rodziców. Ja przywożę tylko choinkę, opłatki i karpia, reszta jest w gestii innych.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rodzinne Świeta
PostNapisane: 2010-10-17, 20:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 16:56
Posty:31
Nie wyobrażam sobie spędzić święta bez najbliższych mi osób.

_________________
meble biurowe meble kuchenne warszawa projektowanie wnętrz warszawa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rodzinne Świeta
PostNapisane: 2010-10-27, 23:33 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
To "oczywista oczywistość". Przyznam się jednak,że czasami mi się marzy , by święta spędzić samej, najlepiej w jakimś odległym zakątku gdzie jest ciepło i słonecznie:) To bardzo kuszące chociaż w moim przypadku nierealne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rodzinne Świeta
PostNapisane: 2011-12-15, 08:14 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
ja również lubię ten czas, głównie dlatego że cała rodzina jest razem i również spotkam przyjaciół co się zjeżdżają do domów. czas wspominania i oddechu.

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rodzinne Świeta
PostNapisane: 2011-12-26, 17:04 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-12-07, 14:22
Posty:270
ja niestety dzisiaj ide do pracy.. :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO