dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

powazne pytanie...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-13, 19:32 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-21, 20:18
Posty:678
Lokalizacja: z wczorajszej gazety
ja mysle ze zalozyc rodzine moglabym majac 24-25lat..hmm a dzieci...no coz podobno nieplanowane najlepsze dlatego nie wiem kiedy ale na pewno po slubie :lol:

_________________
Umieć żyć to: żyć lekko bez lekkomyślności,
być wesołym bez swawoli, mieć odwagę bez brawury,zaufanie i radosną rezygnację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-13, 21:14 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
ja jakos ok.30 planuję, chociaż jeśli będę zakochana na zabój, czuła, że to ten blabla, to może i wcześniej, jednak teraz zakładam, że koło 30stki ;>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-30, 00:06 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
ja do tego podchodze tak, że co ma być to będzie i zapewne przyjdzie na mnie taka pora :roll: nie myśle o tym czy to będzie teraz, za rok czy może jeszcze poźniej. Wszystko zależy od tego kiedy spotkam tą odpowiednią osobę , z którą chciałabym założyć rodzine :)

A co do założenia tej rodziny to marzy mi się kochający mąż, i 2 lub 3 maluchów... no cóż taka mała gromadka heheh :-P ależ jak miło może być :-D

Wszystko przede mna :P

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-22, 18:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-02-16, 20:51
Posty:14
Jak dla mnie to tak 25 lat. Wtedy będę gotowy:D

_________________
klimatyzacja


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-23, 22:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-02-22, 14:12
Posty:22
Lokalizacja: Varsovia Cantus :)
W jakim wieku - choć to frazes to uważam tę kwestię za rzecz stricte indywidualną. Są tacy, którzy mając 18 lat są do tego gotowi, a są tacy, którzy mają 45 i daleko im do wystarczającej dojrzałości :D. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że coraz to częściej odczuwam 'parcie' na związek i rodzinę i że to 'czas najwyższy', ale za brakiem takiej decyzji stoją przynajmniej 2 (słownie: dwie) okoliczności. Pierwsza z nich - ta bardzo prozaiczna - jeszcze nie spotkałem (choć parę lat temu była taka osoba :D) takiej, co do której odczuwałbym takie uczucie bliskości, by warto było podejmować decyzję spędzenia razem (przynajmniej teoretycznie, bo wiadomo jak to teraz jest) reszty życia. Jest i jeszcze jedna kwestia, od której być może powinienem zacząć. Moim zdaniem starszym pokoleniom (czyli takim np. moim dziadkom, czy nawet rodzicom) łatwiej jest tak mówić, bo im było łatwiej, ale coś w ich racjach jest na rzeczy. Z własnego doświadczenia pamiętam, jak mówiono mi, że mężczyzna powinien brać ślub (a potem decydować się na dzieci) dopiero wtedy, kiedy będzie w stanie zapewnić rodzinie byt i dach nad głową. Jest w tym dużo racji, ale w obecnych czasach jeśli mam myśleć tymi kategoriami to obawiam się, że w stanie kawalerskim pozostanę do śmierci :mrgreen: bo o ile znalezienie partii na żonkę/męza jest jeszcze wcześniej, czy później możliwa o tyle zakup własnego kąta (nawet najskormniejszego) dla młodego człowieka graniczy niemal z cudem, a - moim zdaniem przynajmniej życie młodej pary z rodzicami/teściami to niedojrzałość, a skoro tak to wogóle nie powinno się zawierać małżeństw. Problem w tym, że gdyby gro ludzi myślało tymi kategoriami to nie byłoby małżeństw :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-24, 00:01 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Każdy do tego podchodzi inaczej. Nie ma reguły, więc nie można tego jednoznacznie stwierdzić. To zależy od dojrzałości każdego człowieka. Czasem to przychodzi niespodziewanie i trzeba sobie dać z tym radę ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-25, 15:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-01-31, 00:55
Posty:37
nie ma reguły uważam , jednak myślę że w naszej teraz świadomości około 30 kat jest ok bo tak przy 18 nie wie się jeszcze czego naprawde chcesz od życia

_________________
ogłoszenia,mp3,praca w Polsce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-08, 21:32 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
No cóz....
Jestem w momencie zakładania rodziny...
Pierwszym naszym krokiem było :
Poznanie sie
potem zaręczyny a teraz slub...
Dzieci? PO slubie... dokładnie w jakim wieku ?
Szczerze mówiąc jestem juz teraz gotowa na dziecko..

Mówię to ja! Mozna by rzec 25-letnia kobieta! ha!


Wszystko zaplanowaliśmy.. tzn nie daty poszczególnych zdarzeń.. ale chcieliśmy żeby wszytsko było po kolei...


Zyczę wszystkim cudownego zakładania rodzin :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-08, 22:18 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-12, 16:05
Posty:108
Lokalizacja: Warszawa
No właśnie to kwestia indywidualna...
Nie wiedzieć czemu zalozenie rodziny kojarzy mi się nie tylko ze ślubem a duzej mierze z dziećmi - na które jeszcze nie jestem gotowa.... zdecydowanie nie jestem.
A kiedy będe ? tego też nie wiem...- niestety....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-12, 13:03 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 17:21
Posty:120
Lokalizacja: Mazowieckie
Mi się wydaje że przed ślubem trzeba zadbać o swoje wyksztaucenie bo w dzisiejszych czasach jest ciężko :P Nie ale tak na moje to jakieś 24-26 chyba idealnie :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO