dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-03-18, 21:40 
Czas najwyższy pomyśleć o wakacjach by móc miło i przyjemnie spędzić czas z rodziną latem. Czy macie jakieś propozycje urlopowe? Lubicie wakacje spędzać w górach, nad morzem czy też w innych ciekawych zakątkach polski lub świata?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2019-03-22, 11:53 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-03-22, 11:21
Posty:4
Moja rodzina nie lubi leniuchowania i nudy dlatego każdą wolną chwilę spędzamy po za domem.Lubimy i morze i góry byle coś się działo;).Lubimy też poznawać nowe,ciekawe miejsca.Od jakiegoś czasu zastanawiamy się gdzie w tym roku spędzimy urlop.Po głowie chodzi nam wyjazd do Gruzji.Narazie zbieramy informacje na temat tego kraju i zastanawiamy sie jak najlepiej zorganizować taki wyjazd


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2019-03-23, 21:02 
Grruzja to fajny pomysł. Nie tylko jeżeli chodzi o góry. Tam też i można nad wielką wodą poleżeć. Dużo zwiedzania, jeżeli chce sie poznać kraj. Najlepiej wybrać jakąś objazdówkę, bo tam duże odległości i bez dobrego planu mało sie zobaczy. Bywają biura, które mają doświadczenie w tym kierunku. Warto poszukać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2019-03-26, 21:53 
Gruzja to niezwykłe pejzaże gór Kaukaz, przepiękne skalne miasta jak i miasta na wzgórzach jak Tbilisi. Polecam wybrać się na niezapomnianą wycieczkę jaką ma swej ofercie Wytwórnia Wypraw. Można wiele zobaczyć, poznać historię zwiedzanych miejsc dzięki przewodnikowi wycieczki, a do tego znakomicie się zrelaksować i wypocząć.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2019-11-11, 19:41 
Moja mama od zawsze marzyła by zwiedzić Gruzję. Plany zawsze odkładała na później i jakoś tak z roku na rok czas płynął. Postanowiłam to zmienić i sprawy wziąć w swe ręce. Udało mi się zarezerwować wyjazd na wspólne 15-dniowe wakacje właśnie do Gruzji i Armenii. Wylot z Poznania i mnóstwo ciekawych miejsc do zobaczenia. Atrakcyjnie rozpisany plan wycieczki Z Wytwórnią Wypraw sprawi, że mama już nie może się doczekać naszego wyjazdu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2020-01-16, 16:48 
Martuś napisał(a):
Moja mama od zawsze marzyła by zwiedzić Gruzję. Plany zawsze odkładała na później i jakoś tak z roku na rok czas płynął. Postanowiłam to zmienić i sprawy wziąć w swe ręce. Udało mi się zarezerwować wyjazd na wspólne 15-dniowe wakacje właśnie do Gruzji i Armenii. Wylot z Poznania i mnóstwo ciekawych miejsc do zobaczenia. Atrakcyjnie rozpisany plan wycieczki Z Wytwórnią Wypraw sprawi, że mama już nie może się doczekać naszego wyjazdu.


Gruzja to super pomysł. Coraz bardziej popularny kierunek się robi i ja się nie dziwię. Jest tam co zobaczyć, i co pozwiedzać. Jak widzę to program Wytwórni Wypraw jest przygotowany na bogato. Nie są tylko główne punkty ale wiele tych mniejszych, mniej znanych. Fajnie. No i to dwa tygodnie zwiedzania, więc jest czas na wszystkie atrakcje. Jak dla mnie program ułożony bardzo przemyślanie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2020-11-12, 13:50 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-10-28, 23:31
Posty:208
Wakacje za granicą zostają w głowach na długo, jeśli także postanowicie na nie jechać poza Polskę, to może karta wielowalutowa wam się przydać. My w tym roku mieliśmy taką kartę i powiem wam, że jest z nią o wiele łatwiej niż z pieniędzmi i ciągłą ich wymianą. Taką kartę udało nam się wybrać dzięki rankingowi https://wielowalutowe.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2021-02-04, 00:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-12-16, 16:14
Posty:11
Tu macie wymienione kilka miast i ich atrakcje https://www.mojaplaza.pl/artykul/najpiekniejsze-zabytki-w-polsce-ranking-92530 Ja dzięki nim odwiedziłam z mężem zamek Książ i bardzo nam się ten wyjazd podobał, zamek robi niesamowite wrażenie! Także zdecydowanie warto w jakiś wakacyjny weekend tam się wybrać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2021-04-09, 15:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-04-09, 14:43
Posty:14
U nas numer jeden kierunkiem są Malediwy z Itaką, byliśmy już dwa razy, wspaniałe miejsce.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2024-04-17, 12:01 
Domki w Sarbinowie, u nich https://www.bialogon.ta.pl/, mogą być idealnym miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny. Położone zaledwie kilka kroków od morza, oferują komfortowe pokoje, z aneksem kuchennym, a także plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo, w okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak parki linowe i parki dinozaurów, co sprawi, że wasz pobyt będzie niezapomniany.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO