dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-30, 09:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-07-17, 11:39
Posty:41
ahhh,tam byłoby miło sobie powczasować z rodzinką...ale na 4osobową rodzinę to trzeba liczyć jakieś 6tysięcy...ale takie czasy się zapamięta na zawsze!!!


Ostatnio edytowano 2013-06-11, 10:37 przez toomekkk, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-17, 22:48 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
Ja jeszcze dzieci nie mam, ale myślę, że stawiałbym na szybkie usamodzielnienie - przez kilka lat wakacje w rodzinnym gronie, a potem jakieś obozy i kolonie. Z doświadczenia wiem, że to świetny scenariusz. Mój kuzyn (mały szkrab) sierpień spędził w Dąbkach na obozie - był tak zafascynowany miejscem i atmosferą, że pewnie zostałby tam na kolejny rok. Wakacje organizowała firma ok-tours, która tworzy różne imprezy tematyczne (chłopak był na małym komandosie :-> ) Według mnie to super pomysł dla dzieciaka.

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-17, 23:13 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Majorka jest przereklamowana. Brudno, dużo rozwrzeszczanych turystów i za dużo rodaków, którzy koniecznie chcą nawiązywać znajomość.

Nie mam dzieci, więc nigdy nie stałem przed problemem wyboru miejsca dla całej rodziny. Wiem za to, że dobrym rozwiązaniem dla małych dzieci, jest wyjechać nie dalej niż 200 km od domu. Nagła zmiana klimatu niekoniecznie musi wyjść małym dzieciom na dobre.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-19, 15:08 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Ja jezdze z dzieciakami nad morze- mamy tam ok 500km albo w gory- troche :) blizej, 100 km. Tak czy siak pobyty sa udane.
Za granice jeszcze swoich pociech nie zabieralam, dla nich to dosc meczace raczej, zeby podrozowac wiecej niz 500 km.

Mysle, ze w sumie dzieciom jest obojetne w jakim miejscu wypoczywaja- dla nich bardziej istotne jest, zeby mialy ciekawie zorganizowany czas i zeby byla fajna, ciepla atmosfera.

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-17, 13:59 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Ja w tym roku chciałabym odpocząć, ale też myślę o tym żeby dzieciaki dobrze się bawiły. Rozglądałam się za czymś fajnym i znalazłam ofertę hotelu Primavera w Jastrzebiej Górze - można tam skorzystać z zabiegów Spa, ale też są przewidziane atrakcje dla najmłodszych. Podoba mi się coś takiego, bo wreszcie będę mogła sobie odpocząć, a dzieciaki będą dobrze się bawić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-23, 16:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-12-18, 01:37
Posty:10
w zeszłym roku byłam w Stegnie w Amber apartments, super, bo organizują ludzi z awf-u, którzy organizują zajęcia dla dzieci dwa razy dziennie i macie odpoczynek od dzieciaków, a w ośrodku bilard, basen, sauna i ... spokój, a jedzenie na miejscu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z rodziną
PostNapisane: 2010-12-02, 17:19 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-12-30, 10:35
Posty:43
Lokalizacja: Warszawa
A był ktoś może w Disneylandzie??:)

_________________
Wiosna


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z rodziną
PostNapisane: 2011-04-21, 09:28 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-10-27, 11:34
Posty:19
My Disneyland zostawiamy na pozniej, bo nasza corka ma poki co niespelna 4 latka. Jak bedzie koniecznie chciala jechac do Disneylandu, to to rozwazymy... W tym roku sie wybieramy z Funclubem do Grecji, do Olimpic Beach. Ostatni raz lapiemy sie na oferte, ze dziecko jedzie za darmo. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z rodziną
PostNapisane: 2011-04-26, 09:45 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
No do Disneylandu to chętnie bym pojechała, przy okazji trochę Paryża mozna by zahaczyć.

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z rodziną
PostNapisane: 2011-04-26, 12:00 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Ja chciałabym wyciągnąć rodzinkę do Hiszpanii, nigdy nie byli a moim zdaniem jest tam przecudowanie. I fajne oferty do kupna wycieczek w Itace mają. Pozostałoby mi przekonanie ich do lotu samolotem..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO