dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wakacje z rodziną
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-24, 09:44 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
zobacz tutaj: http://www.skandynawskiewakacje.pl/cate ... /bornholm/
myślę, że sporo ciekawostek tam znajdziesz

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z rodziną
PostNapisane: 2013-07-31, 13:46 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Jeśli wybierzesz się z rowerem, to masz do wyboru 6 tras rowerowych, a przy każdej z nich do "zaliczenia" atrakcje turystyczne - muzea, kościoły, wyjątkowe miejsca. Najlepiej zapoznać się z każdą z tras i wybrać taką, która najbardziej wpisuje się w Twoje zainteresowania :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z rodziną
PostNapisane: 2013-08-02, 14:28 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Zawsze wakacje z rodziną, dziećmi wydają mi się nie lada wyzwaniem. Wyjechać np. nad nasze pl morze to już coś. Dla mnie takie dalekie podróże jak Ci rodzice fundują swojemu synkowi są godne podziwu...http://www.tasteaway.pl/category/oczami-maksa/
no jechać do Indii z dzieckiem... marzenie :)

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z rodziną
PostNapisane: 2013-08-05, 18:22 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
samba_mamba, gdzie można te trasy zobaczyć?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z rodziną
PostNapisane: 2013-08-12, 08:45 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
No.. na Bornholmie, kochana :D Łączna długość tras rowerowych na Bornholmie to ok. 235 km, obwodnica wyspy to długość ok. 105 km. Kiedyś było 6 tras, ale z tego co wiem jest ich aktualnie 7. Przy każdej do "zaliczenia" punkty-atrakcje wyspy. Dla przykładu trasa D: początek bierze w Rønne, które jest stolicą wyspy. Tu warto zobaczyć Muzeum Bornholmu, Erichsens Gård - stary dom z wyposażeniem z XIX wieku i wspaniały ogród, Hjorths Stentøj - to działającą fabrykę - muzeum w której wyrabia się kamionkę. Następnie miejscowość Nyker - znajduje się tu najmniejsza, ale najbardziej urokliwa z czterech rotund, które wybudowano na wyspie. Dalej jest Klemensker znana jest głównie ze względu na mleczarnię, w której produkowany jest słynny pleśniowy ser - obsypany wieloma międzynarodowymi nagrodami. Potem w kierunku Rø - tu znajduje się jedno z trzech osiemnastodołkowych pól golfowych na wyspie. Najciekawszy odcinek prowadzi przez wąwóz Kleven i największy w Danii wodospad - Døndalefaldet, który znajduje się w dolinie Døndalen. Końcowy etap tej trasy to jedno z najbardziej znanych miejsc na wyspie - Heligdommen. Tu znajduje się Muzeum Sztuki Bornholmu oraz malownicze wybrzeże zwane Heligdomsklipperne. Sieć tras jest zorganizowana tak, że można projektować własne :) Rower wypożyczysz na miejscu, są wypożyczalnie. Ale oczywiście najfajniej jest mieć swój :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z rodziną
PostNapisane: 2013-08-14, 14:08 
Też chcieliśmy wyskoczyć nad morze ale się w tym roku nie udało (finanse nie pozwoliły). Ale na weekendy dzieciom robimy wycieczki, pod Krakowem jest mnóstwo miejsc ciekawych. Ostatnio mój Tomek znalazł na profilu Dinolandii na facebooku zniżki 50% to też się wybierzemy, dzieci sobie zobaczą dinozaury, wyskaczą się na tych linach. Tu macie link, jakby ktoś chciał: https://www.facebook.com/Dinolandia/app ... 418?ref=ts


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje z rodziną
PostNapisane: 2013-08-17, 10:15 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
samba_mamba taką podróż sama zorganizowałaś? Daj kilka porad od czaego zacząć, jakie terminy najlepsze i jak z noclegiem?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z rodziną
PostNapisane: 2013-11-11, 22:38 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Jonka ja też uwielbiam tego bloga. Tak szczerze to nie jest taki wyczyn, wszystko kwestia organizacji. No i ważne są wszystkie szczepienia przed podróżą a reszta się da :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z rodziną
PostNapisane: 2013-11-23, 17:40 
My całkiem niedawno wróciliśmy z Gdańska - przepiękne miasto.
Zresztą całe Trójmiasto jest tak ciekawe, że praktycznie nie da się tam nudzić. TYle zabytków, że nie da się po prostu zwiedzić tego podczas jednego wyjazdu.
Sami niedawno wróciliśmy z Gdańska. Wynajęliśmy noclegi w centrum miasta tak więc wszędzie było bardzo blisko. Polecam hotele z tej grupy: http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... gdansk.htm - bardzo dobre warunki, można mieć zaufanie ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje z rodziną
PostNapisane: 2013-11-29, 01:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-08-29, 18:51
Posty:20
Ja uwielbiam spędzać wolny czas w górach z rodziną. Tam można odpocząć od całego tego zgiełku miastowego. Tylko oczywiście wybieram terminy kiedy mało turystów rezerwacje robię tutaj noclegi http://www.rezerwujnocleg.com/noclegi-szklarska-poreba szybko łatwo, nigdy się nie zawiodłam polecam takie wyjazdy na odpoczynek tak blisko u nas w Polsce:) można miło spędzić wolne czy urlop:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO