dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wzdęcia u maluszka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-04-29, 09:04 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-06-21, 22:56
Posty:42
u nas odkad pamiętam to rewelacyjnie na moje dzieci działał espumisan, bo po pierwsze ma on o simetykon – substancja aktywna działa mechaniczne, zmniejszając napięcie powierzchniowe bąbelków w brzuchu, dzięki czemu łatwo pozbywamy się gazów lub są one wchłaniane. Jest bezpieczny dla dzieci, i ozna stosowac od 28 dnia zycia maluszka


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2014-06-10, 22:56 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
A jakie butelki antykolkowe polecacie? moja szwagierka niedawno urodziła i chciałabym jej sprawić fajny prezent :)

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2014-06-11, 00:26 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Moja przyjaciółka zażyczyła sobie taką. Antykolkowa, szerokootworowa i z kształtem smoczka przypominającym pierś mamy. Nazywa się to cudo EasyStart. Proszę, poczytaj sobie bo to istotny wybór http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/834

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2014-06-11, 23:03 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 19:19
Posty:88
My stosowaliśmy bobotic na wzdęcia, probiotyk biogaje oraz wspomniane ugniatanie kolanek, zwłaszcza w nocy, gdy synka bolał brzuszek i się budził.
Taka butelka antykolkowa też jest dobrym rozwiązaniem, widziałam, że są różne wielkości tych butelek z serii "owoce", sama może sobie taką sprawię, bo chociaż mój mały w ciągu dnia używa już niekapka, to w nocy pije z butelki ze smoczkiem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2014-06-13, 21:12 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Jeśli chodzi o kolki to raczej bym tu się Espumisanem wspomagała przy maluszkach. Są takie w kropelkach, które można od 1go miesiąa stosować.

samba_mamba napisał(a):
Moja przyjaciółka zażyczyła sobie taką. Antykolkowa, szerokootworowa i z kształtem smoczka przypominającym pierś mamy. Nazywa się to cudo EasyStart. Proszę, poczytaj sobie bo to istotny wybór http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/834


Ostatnio kupilam ją w prezencie dla maleństwa w rodzinie. Moja mama pracuje na ginekologii i dużo siostr laktacyjnych nawet ja poleca. To te nowe EasyStart. Za moich czasów jak synek był mały nie było takiego cuda to rozpakowałam i oglądałam jak zaczarowana. Genialna sprawa.

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2014-06-15, 10:04 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Słodka ta gruszka, no ale moja przyjaciółka uwielbia niebieski, więc zostaniemy przy jagódkach. Ja sobie poczytałam opinie i jeśli chodzi o "antykolkowość" to mamy bardzo sobie chwalą. Mówicie żeby doradzić jej ten espumisan na wszelki wypadek? Może się jednak obejdzie bez?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2014-06-22, 15:12 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Espumisan warto mieć w apteczce, czasem kolki są nieziemskie a szkoda żeby maluszek się męczył. Ja bym jeszcze powiedziała, że kateter powinien być też obowiązkowo, wtedy już żadna kolka nie zakłóci dziecku dnia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2014-06-22, 18:14 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
ja staram się nie podawać maluchowi za dużo leków, ale macie rację czasami maluszek się tak męczy, że warto mu pomóc, a jeśli chodzi o espumisan to na tyle mnie przekonuje, że można go podawać od pierwszego miesiąca co oznacza, że jest bezpieczny dla maluchów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2014-07-02, 10:37 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 19:19
Posty:88
U nas espunisan się słabo sprawdzał. Lepszy jest bobotic lub sab simpex, ale to jak ma się kogoś w niemczech..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2014-07-16, 09:40 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
U mnie Espumisan sprawdzał się latami i do teraz jest w apteczce na wszelki wielki. A co do butelki to gruszka mi się najbardziej spodobała. Bylam niedawno u Magdy (mamy maleństwa) i była zachwycona. Podobno mała już próbuje chwytać butelkę roczkami. Nie miala problemu z przestawieniem się z cyca na smoczek bo jest strasznie podobny kształtem. No i faktycznie nie ma kolek. Tłumaczyła mi, że jakimś dziubkiem przy smoczku to powietrze ucieka i nie dostaje się do brzuszka. Świetna sprawa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO