dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wzdęcia u maluszka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-11-14, 21:20 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
Moja córka ma 4 miesiące, od początku ssie pierś bardzo łapczywie i potem są problemy z nagromadzonymi w brzuszku gazami. Wcześniej pomagał masaż, ale teraz już nie, możecie mi polecić jakiś lek na taki problem? w miarę delikatny? nie jest to typowa kolka, tylko takie wzdęcia właśnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2012-11-14, 23:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-18, 22:06
Posty:38
Słyszałam, że oprócz masażów pomagają też ciepłe kąpiele lub obkłady. Byłaś z małą u pediatry? Może ona zaleci coś skutecznego. Dużo zależy od tego jak Ty się odżywiasz, może w tym problem?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2012-11-15, 01:13 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-19, 00:10
Posty:48
wlasnie doslowanie przed chwila czytalam na ten temat. I nie wiem ile w tym prawdy, ale czytalam, ze pomaga espumisan w kropelkach i ocieplanie brzuszka suszarka z duzej odleglosci.... Ale to nie sa moje sprawdzone metody, mowie tylko co czytalam :)

a moze w internecie poczytaj o jakis innych domowych sposobach ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2012-11-15, 15:36 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Yyy...
a może zamiast czytac po sieci i testowac metody własne na dziecku, to lepiej podejść do przychodni czy wezwać lekarza i się dowiedzieć na 100% co może takie wzdęcia wywoływać?
Lekarz rodzinny - tu np znajdziesz: http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/lekarz-rodzinny, to na pewno lepsze źródło informacji o tym jak radzić sobie ze wzdęciami dziecka niż sprawdzanie 100 różnych metod różnych osób z sieci...
no wiesz...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2012-11-16, 01:28 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-19, 00:10
Posty:48
no faktycznie, moze kolezanka wyzej ma racje... w takim razie ja polecam Ci sprawdzony lek: infacol ;) wtedy nie bedziesz testowala na dziecku, bo on jest jak najbardziej sprawdzony.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2012-11-17, 02:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-12-21, 22:24
Posty:35
Infacol jestem na zdecydowanie na tak.Wiem,że to nie łatwa sprawa eksperymentować leki na dziecku,ale niestety czasem trzeba.Przez takie eksperymentowanie w końcu znalazłam ten lek i maluszek mój czuje się o niebo lepiej.

_________________
http://tablojd.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2012-11-17, 09:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-01-20, 16:48
Posty:27
ja podaje herbatki ziołowe mojemu dziecku, czasami też tylko to wystarczy by pozbyła się gazów:)

_________________
http://ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2012-11-18, 23:50 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-18, 23:00
Posty:4
Ja infacol stosowałam i nic...generalnie wszystkie te leki na kolke maja podobny skład i co za tym idzie działanie, ale na kazde dziecko działa co innego...a co do herbatek to moge spowodowac wzmozone nagromadzenie sie gazów...wiec jak to mowil moj pediatra ile lekow tyle dzieci,a lbo zostaje CI przetrwac to albo probowac i moze cos poskutkuje... zycze powodzenia bo ja 3,5 miesiaca czekalam az sie to skonczy, nic nie pomagało;o(

_________________
Potrzebujesz może transport gliwice


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2013-02-13, 19:26 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Ja z wyrobów medycznych na wzdęcia kojarzę espumisan i mając świadomość jak długo jest na rynku jemu bym zaufała i kupiła, a wiem że mają kropelki dla maluchów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wzdęcia u maluszka
PostNapisane: 2013-08-19, 22:06 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Espumisan fajnie się sprawdza u dzieci i naprawdę znam wiele mam, zadowolonych z ich działania. Kropelki można spokojnie podawać z mlekiem więc są wygodne. Ostatnio moja szwagierka podawała je swojemu synkowi, bardzo męczyły go kolki ale oprócz kropli zmieniła ciut żywienie i generalnie sppsób postępowania z maluszkiem. Napewno częste kładzenie na brzuszku jest niezastąpione.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO