dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-05-08, 13:49 
ja ogolnie stawiam na charakter a pozniej na wyglad. wazne by mozna bylo sie posmiac, pogadac no i czuc razem w swoim towarzystwie , a to chyba najwazniejsze.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-10, 23:20 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-08-07, 01:40
Posty:71
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kobieta moich marzen powinna byc piekna inteligentna oczytana dobra itd.ps:a ja sie zastanawiam dlaczego jeszcze jej nie znalazłem...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-11, 12:09 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Mactavish napisał(a):
a ja sie zastanawiam dlaczego jeszcze jej nie znalazłem...

Może nie szukasz tam, gdzie powinieneś ? ;>
Ale przecież na początku sugerując się wyborem kobiety najpierw dostrzegacie jej piękno zewnętrzne, a później to jakie ma wnętrze i charakter.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-11, 12:49 
Kobiety jakie lubię,to takie które nie są wrzaskliwe z byle powodu.Gdy spotkam taką panią,to staram się omijać szerokim łukiem.Lubię,jeżeli kobieta jest zaradna życiowo i ma silny charakter.Nie rozpłacze się,gdy są jakieś trudności.Wygląd zewnętrzny ma mniejsze znaczenie,ale mam swój gust i preferencje.Chyba mam "fart" bo właśnie moja Pani,odpowiada opisanym wyżej kryteriom. :-D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-24, 11:16 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-07-17, 11:39
Posty:41
uwielbiam kobiety zdecydowane i inteligentne. nie lubię kobiet, które gadają głupoty i mówią "helllllooooł" :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-04, 13:08 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-04-04, 12:07
Posty:19
Piękno zewnętrzne nei zawsze wiążę się z pięknem wewnętrznym.

Cytuj:
Kobiety jakie lubię,to takie które nie są wrzaskliwe z byle powodu.Gdy spotkam taką panią,to staram się omijać szerokim łukiem.Lubię,jeżeli kobieta jest zaradna życiowo i ma silny charakter.Nie rozpłacze się,gdy są jakieś trudności.



Przedewszystkim nie znoszę pijanych kobiet .
Kobieta pijana jest gorsza od diabła. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-08, 15:47 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-04-08, 15:31
Posty:1
Fakt każdy facet lubi inny typ kobiety ale można stwierdzić że każdy facet szuka w każdej kobiecie podobnych cech. Dokładniej chodzi o to jak to kiedyś ktoś zaśpiewał fajnie "Aby śmiała się z wygłupów a główno traktowała z dystansem"... Moim zdanie najważniejsze aby była zabawna ale znała granice i umiała się poświęcić dla faceta.... chociaż czasami :mrgreen:
Aaaaa bym zapomniał no i oczywiście ważne też jest to aby czasem to Kobieta potrafiła wspomóc faceta i dać mu trochę ... hmmm "ciepła" :-D

_________________
"Żyj tak aby koledzy po Twojej śmierci się nudzili":D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie lubiecie kobiety??
PostNapisane: 2010-05-12, 16:06 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-05-12, 09:43
Posty:5
Oczywiście ,że musi być ładna ale nie lubię dziewczyn takich które są zarozumiałe, aroganckie i myślą ,że są boginkami czyli jednym słowem.. nie widzą świata poza sobą.. Jeśli chodzi o wygląd fizyczny to nogi dosyć długie zgrabne. Jakby to powiedzieć... Dokładnie musi być odznaczona granica pomiędzy dołem a górą. Idźmy wzwyż, zgrabna jędrna pupa no.. wyrzeźbiona jednym zdaniem. Piersi -bez komentarza. Twarz.. no to najważniejsza część ciała.. nos nie może być krzywy! twarz dosyć pociągła w sam raz. Oczy niebieskie lub brąz albo czerń.. Włosy oczywiście nie za krótkie. uszy nie odstające.. No ogólnie to nie może ubierać się w dres.. ubierać się stylownie.

//edit: No i bym zapomniał .. musi podchodzić dosyć humorystycznie do różnych spraw. Nie może wszystkiego wyolbrzymiać oraz potrafi szanować faceta i nie zrobi mu czegoś głupiego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie lubiecie kobiety??
PostNapisane: 2010-08-11, 13:31 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Nie lubię pustych i zapatrzonych w siebie dziewczyn, jak piękne fizyczne by nie były. Przez długi, długi czas spotykałem tylko takie, wyciągnąłem wnioski, że w moim mieście mieszkają same zepsute dziewczyny. Na szczęście poznałem taką kobietę, która mi udowodniła, że nie to nieprawda i do tego mieszka niedaleko :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie lubiecie kobiety??
PostNapisane: 2014-05-22, 20:09 
Witam, nie widziałam tego tematu a z największą radością postaram się sprowokować i tu ;)
Zgodzę się, że trzeba mieć to coś i to każdy musi mieć coś , by zainteresować przedstawiciela płci przeciwnej . Nie zgodzę się, że nie jest ważny wygląd zewnętrzny ,nigdy się nie zgodzę z tym. Nie wiadomo jaką ciekawą osobą jest ta dziewczyna ,ale gdy jest brzydka to nie ma szans, jednak jest to że ciekawi ludzie nigdy nie są brzydcy, nigdy. Każdy uwielbia piękno wewnętrzne ono promieniuje, ja znam wiele dziewczyn ,które są atrakcyjne ale tylko zewnętrznie ,nie mają pięknego umysłu, duszy, taka dziewczyna jest jedynie zabawką na kilka nocy, ale znam też dziewczyny piękne zewnętrznie i bardzo ciekawe, każdy powinien o nich marzyć.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO